تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | دانستنی های لیفت ابرو با تزریق بوتاکس

مراقبت قبل از بوتاکس شامل چه نکاتی می شود؟

مراقبت قبل از بوتاکس |  هم قبل و هم بعد از انجام هر نوع روشی، برای اطمینان از موفقیت آن باید مراقبت های لازم را انجام دهید. همین امر در مورد تزریقات ضد چروک نیز صدق می کند که معمولاً بوتاکس نامیده می شود. انجام تزریق بوتاکس با کی جراحی بزرگ فاصله دارد. با این حال، همچنان مهم است که هر کاری که می توانید برای کمک به ، به حداقل رساندن خطر عفونت یا هر گونه عوارض جانبی و عارضه های احتمالی انجام دهید.

مقدمه مراقبت قبل از بوتاکس

ما از همه چیزهایی که در مورد مراقبت های قبل و بعد از بوتاکس انجام می شود آگاه هستیم. برخی کارها وجود دارد که باید قبل از انجام درمان و پس از انجام تزریق بوتاکس انجام دهید، بنابراین برای اطمینان از موفقیت خود باید از کدام روش‌ها پیروی کنید؟ مراقبت های قبل از بوتاکس کدام اند؟ قبل از بوتاکس چه نکاتی را باید در نظر بگیرید؟
قبل از رزرو وقت تزریق بوتاکس خود، برای اطمینان از بهترین نتایج، باید چند نکته را در نظر داشته باشید.

 • حداقل ۲۴ ساعت قبل از درمان از نوشیدنی های الکلی استفاده نکنید (الکل ممکن است خون را رقیق کند و خطر کبودی را افزایش دهد).
 • در صورت امکان به مدت ۲ هفته قبل از درمان از مصرف داروهای ضد التهاب ، رقیق کننده خون خودداری کنید. داروها و مکمل‌هایی مانند آسپرین، ویتامین E، جینکو بیلوبا، جینسینگ، خارمرغ، مکمل‌های امگا ۳ ، روغن ماهی، ایبوپروفن، موترین، ادویل، آلو و سایر NSAID ها اثر رقیق کنندگی خون دارند و می‌توانند خطر کبودی و کبودی را افزایش دهند.
پیشنهاد مطالعه  اقدامات قبل و بعد از هیدروفیشیال صورت

تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | عملکرد بوتاکس

 • تورم بعد از تزریق :

قرار ملاقات بوتاکس خود را حداقل ۲ هفته قبل از رویداد خاصی که ممکن است در آن شرکت کنید، مانند عروسی یا تعطیلات، برنامه ریزی کنید. نتایج حاصل از تزریق پرکننده پوست و بوتاکس تقریباً ۴ تا ۷ روز طول می کشد تا ظاهر شود. همچنین کبودی و تورم ممکن است در آن دوره زمانی آشکار باشد.

 • Retin-A را ۲ روز قبل و ۲ روز بعد از درمان قطع کنید.
 • اگر جوش، تبخال یا لک در ناحیه مورد نظر دارید، حتیالامکان بگزارید اول آنها درمان شوند سوس به بوتاکس بپردازید.
 • اگر سابقه تبخال دارید، لطفاً به پزشک خود اطلاع دهید، ممکن است قبل از درمان ، برای شما از یک داروی ضد ویروسی استفاده کند.
 • قبل از عمل حتما یک صبحانه خوب شامل غذا و نوشیدنی میل کنید. این کار باعث کاهش احتمال ضعف در طول درمان می شود.
 • اگر باردار هستید یا در دوران شیردهی هستید کاندیدای درمان بوتاکس نیستید.
 • از مصرف آسپرین یا سایر داروهای ضدالتهابی غیراستروئیدی مانند ایبوپروفن، ادویل، موترین، نوپرین، آلو، سلبرکس، روغن ماهی، جینکو بیلوبا، خار مریم و دوزهای بالای ویتامین E اجتناب کنید. ۱۰ روز قبل از عمل، زیرا ممکن است باعث افزایش خطر خونریزی و کبودی در محل(های) درمان شود. مصرف مولتی ویتامین و Tylenol معمولی مجاز است (اگر منع مصرف نداشته باشد).
 • از اپیلاسیون، سفید کردن، موچین کردن، یا استفاده از کرم‌های موبر در ناحیه (های) مورد درمان خودداری کنید.
 • اگر نگرانی در مورد ناراحتی دارید، ۱ ساعت قبل از قرار ملاقات، Tylenol (اگر منع مصرف ندارید) مصرف کنید تا به رفع ناراحتی شما کمک کند.
 • اگر سابقه هرپس سیمپلکس (زخم سرد) روی صورت خود دارید، حتماً یک هفته قبل از ویزیت، پزشک را که قرار ملاقات خود را با آن گرفته اید، مطلع کنید. این به ما فرصت کافی برای تجویز دارو برای جلوگیری از شیوع بیماری می دهد.
 • درمان آفتاب سوختگی پوست سخت است، بنابراین از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنید.
 • همیشه پزشک خود را از تمام داروها، از جمله مکمل هایی که ممکن است مصرف کنید و همچنین سابقه پزشکی خود مطلع کنید.
پیشنهاد مطالعه  طب سوزنی اصفهان

تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | تزریق ژل و بوتاکس.

حرفه ای های پزشکی را انتخاب کنید.

مهم است که تیمی از متخصصان حرفه ای را انتخاب کنید که بسیار آموزش دیده و با تجربه هستند، از پزشکان گرفته تا پرستاران زیبایی. اعضای تیم کلینیک زیبایی پوست دارای چندین سال تجربه و همچنین دانش و مهارت گسترده در مورد روش های تزریقی هستند. این بدان معنی است که آنها نه تنها می توانند شما را در مورد بهترین درمان راهنمایی کنند، بلکه نتایجی را که به دنبال آن هستید نیز به شما ارائه می دهند.

به دنبال تزریق با هزینه کم نباشد.

هزینه کم باید آخرین گزینه ای باشد که به ذهنتان می‌رسد زیرا بوتاکس عمل بسیار مهم و حساسی است و نباید صرفا بخاطر هزینه کم به هر کلینیکی مراجعه کرد . در بهترین حالت، شما یک دوز رقیق شده از محصول را دریافت می کنید. در حالت بدتر، ممکن است در وهله اول محصول مناسب را دریافت نکنید. علاوه بر این، کیفیت بوتاکس ممکن است به خطر بیفتد، به این معنی که ماده تزریقی ممکن است ایمن نباشد.

تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | ریمدلینگ صورت با تزریق بوتاکس و فیلر

واقع بین باشید.

نکته دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد، اهمیت مدیریت انتظارات خود در مورد تعداد جلسات یا نگهداری که مایل به انجام آن هستید است. به‌عنوان مثال، اگر می‌خواهید چهره‌تان همیشه روشن و شاداب به نظر برسد، ممکن است بخواهید سالی چند بار این روش را انجام دهید. اگر می خواهید ظاهر چین و چروک ها و خطوط ریز را بهبود بخشید و این ظاهر را حفظ کنید، حدود پنج یا شش بار در سال ممکن است بهترین گزینه باشد. از اهداف کلی خود آگاه باشید، و ما می‌توانیم در مورد طرحی با شما بحث کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که به این اهداف می‌رسید.

پیشنهاد مطالعه  طب سوزنی در کودکان چگونه انجام می شود ؟

 

دکتر اردشیر عامری متخصص طب سوزنی اصفهان :

پیام بگذارید