متخصص طب سوزنی اصفهان | کاهش خشکی دهان بیماران سرطانی با کمک طب سوزنی

طب سوزنی Traditional medicine clinic

متخصص طب سوزنی اصفهانطب سوزنی یا سوزن درمانی جزء یکی از شاخه های مهم و با اهمیت در طب سنتی چین است. این شاخه یکی از پرکاربردترین و مؤثرترین روش های درمانی در اکثر کشورها محسوب می شود. در ادامه شما را با متخصص طب سوزنی اصفهان دکتر اردشیر عامری آشنا خواهیم کرد.

طب سوزنی روش‌های تخصصی زیادی دارد که طب سوزنی چینی، طب سوزنی غربی، آریکولارتراپی، الکتراکوپانچر، لیزرآکوپانچر، سگمنت تراپی، طب فشاری و … بعضی از این روش‌ها هستند. متخصص طب سوزنی با استفاده از روش‌های مختلف سعی می‌کنند عواملی که موجب توقف یا برهم خوردن توازن انرژی چی (chi) در اطراف کانال‌های انرژی بدن شده است را مجددا متعادل کنند و به این وسیله بیماری مورد نظر را درمان کنند یا درد آن ناحیه را برطرف سازند. طب سوزنی همچون تمام روش‌های درمان پزشکی در درمان برخی بیماری‌ها قوی‌تر عمل می‌کند و از کاربرد بالاتری برخوردار است. البته گاهی مواقع امکان تلفیق دو یا چند روش درمانی وجود دارد که این موضوع کاملا بستگی به تبحر متخصص طب سوزنی دارد.

طب سوزنی برای درمان بسیاری از بیماری ها کاربرد دارد و طیف وسیعی از بیماری ها را درمان می کند. طب سوزنی در اصفهان روش مجزا و مستقلی برای درمان بیماری ها محسوب نمی گردد و این روش می تواند به عنوان مکمل روش های درمانی عمل کند و در کنار روش های دیگر در روند بهبود بیماری ها کمک زیادی را به ما بکند.

متخصص طب سوزنی اصفهان | درمان بیماری زنان با کمک طب سوزنی .

متخصص طب سوزنی اصفهان

بهترین متخصص طب سوزنی اصفهان پزشکی می باشد که در زمینه فعالیتی خویش مهارت و تخصص بالایی داشته باشد و از سابقه و تجربه بسیار زیادی برخوردار باشد. همواره در راستای ارتقاء سطح علمی خویش و یافتن روش های نوین و جدیدتر به منظور پیشگیری و درمان بیماری ها تلاش نماید. بهترین متخصص طب سوزنی اصفهان پزشکی می باشد که زیر نظر وزارت بهداشت و درمان به فعالیت های درمانی بپردازد. پزشکی را بهترین می دانیم که نسبت به شغل و تخصص خود، مسئولیت پذیر باشد و در جهت جلب رضایت بیماران گام بردارد و به جنبه های مال توجهی نداشته باشد.

بهترین متخصص طب سوزنی اصفهان پزشکی می باشد که صبورانه و محترمانه با بیماران برخورد نماید و در صورت نیاز، روند درمانی را به بیماران توضیح دهد، تا هیچ گونه ترس و ابهامی راجع به طب سوزنی در دل راه ندهند.

چطور بهترین متخصص طب سوزنی اصفهان پیدا کنیم؟

برای شناخت یک پزشک متخصص طب سوزنی خوب راه هایی وجود دارد. شاید ساده ترین راه مراجعه به مطب و دیدن مراجعینی است که در مطب در حال درمان هستند.قطعا در هر مطب طب سوزنی شما مراجعینی را خواهید دید که از روند درمان خود راضی هستند. البته از آنجا که بیماریهای قابل درمان طب سوزنی بسیار زیاد هستند ممکن است برخی متخصصین طب سوزنی در تمام بیماریها مهارت کاملی نداشته باشد. و این اصلا چیز عجیبی نیست.چرا که طب سوزنی با قدمت زیاد و فلسفه پیچیده ای که دارد مطالعات وسیع و اشراف کاملی را می طلبد که از عهده همه خارج است.

پیشنهاد مطالعه  طب سوزنی و زیبایی صورت

کاشت نخ لاغری اصفهان | فواید طب سوزنی بر سیستم اندام ها

مهارت متخصص طب سوزنی اصفهان

سوال مهم این است که آیا همه پزشکان طب سوزنی در تمام مشکلات قابل درمان، مهارت دارند؟ پاسخ خیر است. قطعا بعضی پزشکان در مواردی مهارت بیشتری دارند. برخی بیماریها در طب سوزنی درمانی ساده دارند اما بعضی اختلالات پیچیده هستند. بنابراین وظیفه پزشک این است که تمام نکات را در جلسه اول یادآوری کند و نیز اینکه در صورت نداشتن تجربه در یک بیماری ، اقدام به درمان آن نکند. بنابراین بهترین متخصص طب سوزنی از نظر ما کسی است که با علم و تجربه کافی اقدام به بررسی بیمار کند و تمام وجوه درمان را در ابتدا به بیمار گوشزد نماید.

ما در کلینیک طب سوزنی خود قطعا و همیشه در جلسه اول تمام نکات بیماری و روش درمانی بیماران را با آنها درمیان میگذاریم تا روش درمانی را با عقلانیت انتخاب نمایند. اگر بیماری سخت یا آسان درمان شود به بیمار می گوییم و اگر در مشکلی تجربه کافی داشته باشیم یا نداشته باشیم به بیمار گفته میشود. و از نظر ما این یک مسئله واجب برای شروع درمان طب سوزنی است.

کاربردهای روش درمانی طب سوزنی دکتر عامری

طب سوزنی ، می‌تواند به درمان بیماری‌ها و مشکلات زیادی کمک کند. بیشترین کاربرد طب سوزنی، برای تسکین دردهای مزمن (طولانی مدت) ناشی از بیماری‌هایی مانند آرتریت و التهاب مفاصل است. از دیگر کاربردهای طب سوزنی، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از روش طب سوزنی دکتر عامری در اصفهان برای مشکلات پوست و مو : طب سوزنی برای مشکلات پوستی و مو بسیار مفید است.
 • استفاده از طب سوزنی برای معالجه بیماران افسرده و افسردگی : این روش در درمان و معالجه افسردگی بسیار تاثیر گذار و موثر عمل می کند. افسردگی یعنی حالت ناامیدی و بی انگیزه بودن و غمگین بودن که در شخص ایجاد می شود ومی تواند انواع متفاوتی داشته باشد که افسردگی پس از زایمان را نیز شامل می شود.
 • استفاده از طب سوزنی برای درمان آسم : یکی دیگر از کاربردهای این روش برای بهبود و معالجه ی سرفه های مداوم و تنگی نفس که به خاطر برونشیت های ریه ایجاد می شوند مفید است.
 • معالجه و رفع مشکلات خواب (بی خوابی یا پر خوابی ) : این درمان برای مشکلات و اختلالات خواب بسیار مفید است به خصوص این روش برای زنان که به خاطر نزدیک شدن به دوران یائسگی اختلالاتی در خواب دارند بسیار ارزشمند است.
 • درمان بیماری های قلبی و عروقی : این روش یکی از بهترین روش های درمانی برای بیمارانی است که یکی از مشکلات قلبی و عروقی از جمله نارسایی قلبی و عروق کرونر، آریتمی قلبی و … است.
پیشنهاد مطالعه  کاشت نخ  لاغری

متخصص طب سوزنی اصفهان |تاثیر طب سوزنی بر درمان آگورافوبیا

کاربردهای طب سوزنی

 • استفاده از طب سوزنی برای معالجه درد صورت : از طب سوزنی کلینیک دکتر اردشیر عامری می توان برای کاهش دردهایی که در ناحیه ی صورت ایجاد می شوند و ممکن است به علت اختلال مغزی استخوانی باشند استفاده کرد.
 • معالجه زانو درد : برای معالجه دردهای مفاصل به ویژه زانو درد و ساییدگی و صدمات زانو ناشی از تصادف طب سوزنی بسیار مفید است.
 • بهبود و معالجه حالت تهوع ناشی از شیمی درمانی و سرطان : طب سوزنی توسط متخصص طب سوزنی اصفهان دکتر اردشیر عامری می تواند برای بیماران سرطانی بسیار موثر عمل می کند تا هم دردهای ناشی از سرطان را کاهش دهد و هم حالت تهوع و درد هایی که از روش های شیمی درمانی را بهبود دهد یا به طور کامل رفع کند.
 • بهبود و معالجه سردرد : دلایل سردرد بسیار زیاد است این دلایل شامل موارد زیر می شود از جمله استرس ، سینوزیت ، مشکلات عصبی ، آسیب دیدن سر و… باشد. بسیاری از پروفسران و محققان به این نتیجه رسیدند که طب سوزنی برای میگرن و سردرد بسیار مفید و موثر عمل می کند.
 • درمان فشارخون بالا : با طب سوزنی دکتر عامری به راحتی می توان فشارخون را کنترل کرد و افراد با فشارخون بالا را درمان کرد و فشارخون آنها را در یک حد متعادل نگه داشت.
 • معالجه بیماری های معده و روده : روش درمانی طب سوزنی می تواند برای درمان بیماری گوارشی به ویژه زخم معده و ریفلاکس که به علت زیاد بودن ترشح اسید معده می باشد و همچنین برای درمان اختلالات روده مفید و مؤثر واقع شود.

متخصص طب سوزنی اصفهان |تنظیم ترشح غدد هورمونی و طب سوزنی

کاربردهای دیگر طب سوزنی

متخصص طب سوزنی اصفهان | روش کلینیک  تخصصی دکتر اردشیر عامری می تواند برای در مان بیماری های دیگری نیز استفاده شود از جمله :

 1. درمان انواع کمردرد و دردهای سیاتیکی
 2. درمان دردهای مفاصل ( آرتروز زانو، مچ پا ، خار پاشنه و آرنج)
 3. درمان درد ، التهاب و آرتروز گردن
 4. کنترل دردهای ناشی از گرفتگی و اسپاسم عضلانی
 5. درمان کمکی برای بهبودی سریع‌ تر از آسیب‌های ورزشی
 6. کنترل عوارض شیمی درمانی و تسکین درد بیماران سرطانی
 7. کمک به تنظیم عملکرد سیستم ایمنی و درمان انواع بیماری‌های خود ایمنی.
 8. درمان انواع سردردهای میگرنی، تنشی و خوشه ای
 9. درمان چاقی و درمان لاغری (کاهش اشتها ، افزایش اشتها) پر خوری عصبی
 10. درمان بیماری پوستی و جوانسازی پوست ، رفع چین و چروک ، رفع غبغب ، رفع افتادگی و شلی پوست و برطرف کردن لک ها و تیرگی پوست
 11. درمان ناراحتی های گوارشی ناشی از التهابات معده و روده (ریفلاکس معده به مری ، یبوست و سندرم روده تحریک‌پذیر )
 12. درمان بیماریهای زنان و اختلالات قاعدگی بانوان و درمان ناباروری
 13. درمان ضعف عمومی ، بیحالی و احساس کمبود انرژی
 14. دندان درد
 15. بیماری آرنج تنیس‌بازان
 16. بازتوانی بیماران سکته مغزی ، ام اس و پارکینسون و …
پیشنهاد مطالعه  کاهش دردهای قاعدگی با طب سوزنی

متخصص طب سوزنی اصفهان |فلسفه طب سوزنی و درمان ذهن

کلینیک تخصصی طب سوزنی، زیبایی، امبدینگ و کاشت نخ، لاغری عمومی و موضعی و تناسب اندام و ماساژ تراپی، و تسکین درد ها به روش طب سوزنی

دکتر اردشیر عامری، آنستزیولوژیست (متخصص بیهوشی )، اکوپانچریست، اوریکولوتراپیست (طب سوزنی گوش ) کاشت سوزن و ایمپلنت در گوش جهت درمان و کاهش مراجعات و هزینه درمان میشود.

خدمات ارایه شده در کلینیک طب سوزنی و skin care دکتر اردشیر عامری عبارتند از : 

 1. لیفت صورت با نخ اصفهان
 2. تزریق ژل و بوتاکس اصفهان

متخصص طب سوزنی اصفهان دکتر اردشیر عامری 

EATECM

European Academy for TCM

 .Deutsche Akademie fur Akupunktur | DAA e.V

Medizin auf den Punkt gebracht 

Zertifikat

Der erfolgreichen Teilnahme

DR. MED.ARDESHIR AMERI MAHABADIAN

  for the advanced Ear Acupuncture Training Course Level 3 , according to DAA , held on 2th and 3th August 2018 in Tehran – IRAN by Prof . mult.   h.c. / China . Dr. med. Frank R . Bahr   

مدرک علمی متخصص طب سوزنی اصفهان دکتر اردشیر عامری


 

متخصص طب سوزنی اصفهان 

صفحه رسمی دکتر اردشیر عامری 

لینک های کاربردی : 

5 دیدگاه برای “متخصص طب سوزنی اصفهان”

 1. ممنون از دکتر عامری محترم متخصص طب سوزنی بینظیر شهر اصفهان

 2. برای درد گردن به دکتر اردشیر عامری در اصفهان مراجعه کردم و طب سوزنی داشتم که نتیجه بخش بود

 3. برای درد سیاتیکی طب سوزنی گرفتم پیش دکتر عامری . ممنونم ازشون

 4. برای لاغری از طب سوزنی دکتر عامری کمک گرفتم . نتیجه گرفتم تا الان ممنونم ازشون

پیام بگذارید