متخصص طب سوزنی اصفهان آشنایی با روش لیفتیگ پوست صورت با طب سوزنی

آشنایی با روش لیفتیگ پوست صورت به روش طب سوزنی | برای درمان از سوزن های مخصوصی استفاده می شود که مویی شکل و با قطر بسیار اندک هستند (قطر ۱۸/۰-۱۶/۰و طول ۱۳/۰) بیشتر افراد هنگام کار با سوزن نگرانند؛ اما این نگرانی بی مورد است. درد در هنگام آمپول زدن به علت سایز بزرگ تنه و پاره شدن بافت و همچنین، عبور ماده تزریقی در رگ می باشد ولی در طب سوزنی سوزن ها مویی شکل و به ضخامت تار مو هستند و سوزنکاری دردناک نیست. از طرفی سوزن ها خشک می باشند. (DRY needie)


برای آشنای با بهترین متخصص طب سوزنی اصفهان دکتر اردشیر عامری کلیک کنید.


لیفتیگ پوست صورت به روش طب سوزنی | معمولا در هر جلسه بین ۲۰ تا ۱۰۰ سوزن برای کار صورت برحسب شدت چروک ها و بیمار انتخاب می شود. همچنین علاوه بر نقاط طب سوزنی نقاط دیگری هم برای این کار انتخاب می گردد و گاه برای گونه گذاری استفاده از طب سوزنی الکتریکی هم لازم است.

سوزن های صورت عموما بعد از اینکه کارشان تمام شد خود به خود رها می شوند!

معمولا بعد از سه الی چهار جلسه اثرات اولیه کار با طب سوزنی که شامل شاداب و روشن شدن پوست می باشد، ظاهر می شود و بعد از ۷-۸ جلسه اثرات کلاژن سازی شامل سفتی، گونه و کاهش عمق چروک ها مشخص است. چون کلا برای کلاژن سازی ۳ هفته زمان لازم دارد.

پیشنهاد مطالعه  درمان دیابت با تکنیک طب سوزنی خطرناک است ؟

لیفتیگ پوست صورت به روش طب سوزنی | برای بیمارانی که پیس میکر (Pace maker) در قلب دارند، از دستگاه استفاده نمی شود. همچنین در بیمارانی که مبتلا به هموفیلی، روزاسه یا بیماری های التهابی پوست و یا بسیار مستعد کبودی هستند، بهتر است استفاده نشود.

ارائه خدمات تخصصی و زیبایی طب سوزنی باید توسط دکتر متخصص و با تجربه انجام شود بدین منظور ما آقای دکتر اردشیر عامری متخصص طب سوزنی اصفهان را به شما عزیزان اصفهانی پیشنهاد می کنم برای ارتباط با دکتر و گرفتن نوبت بر روی لینک زیر کلیک کنید

تماس با دکتر 

پیام بگذارید