طب سوزنی زیبایی اصفهان

تاثیرات طب سوزنی بر جوانی | لیفتینگ و برطرف کردن افتادگی پوست صورت، گونه گذاری طبیعی صورت، برطرف کردن چین و چروک صورت، بر طرف کردن خط عمیق اخم پیشانی و لبخند و خط دور لب، بزرگ کردن لب، بر طرف کردن جوش یا آکنه ی صورت و جای مانده ی جوش صورت و بدن، بر طرف کردن تیرگی و گودی زیر چشم و پف زیر چشم، بر طرف کردن پف زیر چشم، بر طرف کرد منافذ باز پوست و خالهای سیاه زیر پوست، بر طرف کردن لک های صورت، بر طرف کردن غبغب و افتادگی پلک برای بعضی از افراد.

تأثیرات طب سوزنی صورت

۱- چرخش خون و انرژی را در کل بدن بهبود می دهد. به همین علت وقتی برای بیماران فقط طب سوزنی روی بدن هم انجام می گردد، بعد از چند جلسه صورت شفاف می شود. (بدون اینکه روی صورت کاری انجام شود!)
۲- درمان ذهن، جسم و روح را شامل می شود. (که این به علت تشرح سروتونین در بدن است که باعث شادی و نشاط می شود)
۳- باعث افزایش توان عضلات و خاصیت ارتجاعی پوست صورت می گردد.
۴- با فعال کردن مکانیزم های مربوط به ترمیم زخم می تواند اولا جریان خون در پوست را ثانیا جریان اکسیژن رسانی به پوست را افزایش دهد، نفوذپذیری عروق را بالا برده باعث رفع مواد زاید می شود.
۵- با کاهش ادم و مایعات اضافه بدن به کاهش ادم در اطراف چشم کمک می کند.
۶- بالانس هورمونی ایجاد می کند به همین علت معمولا روی ریزش مو، آکنه و گاهی موی زاید موثر است.
۷- به علت افزایش جریان خون و لنف، رطوبت رسانی (هیدرادرمی) انجام می دهد.
۸- موجب کاهش استرس (که از همه عوامل پاتوژن مهم تر است) می گردد.

 

پیشنهاد مطالعه  چه تفاوتی میان تزریق ژل و بوتاکس برای درمان خط اخم وجود دارد ؟

رفع چین و چروک پوست صورت با لیفتینگ

تاثیرات طب سوزنی بر جوانی | طب سوزنی در مواردی مانند خشکی پوست، چربی بیش از حد پوست، منافذ باز پوست، افتادگی صورت و چهره، رفع غبغب، شادابی و جوانسازی پوست گونه گذاری، چین و چروک و پیری پوست، لک و کک و مک صورت، جوش صورت، ریزش مو و کلا در لیفتینگ پوست موثر است. در مورد پف و تیرگی دور چشم اگر خیلی قدیمی و کهنه نباشد، می تواند مفید باشد.
در مورد خطوطی که فانکشنال هستند (مثل خط اخم) طب سوزنی می تواند موثر باشد؛ به شرط آنکه با تغییر میمیک صورت و یا استفاده از چسب های مخصوص انقباض در این عضله به حداقل برسد.

اگر به دنبال یک مرکز تخصصی خدمات زیبایی به روش طب سوزنی در شهر اصفهان  هستید مرکز تخصصی درد، زیبایی، درمانی دکتر ارشیر عامری به روش طب سوزنی می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

آشنایی بیشتر با دکتر 

آشنایی با خدمات زیبایی

پیام بگذارید