متخصص طب سوزنی اصفهان | کنترل وزن و لاغری با طب سوزنی و امبدینگ

تفاوت لاغری موضعی با طب سوزنی و امبدینگ

اولین و بزرگترین تفاوت طب سوزنی و کاشت نخ برای کنترل وزن و لاغری در تعداد جلسات است. طب سوزنی برای لاغری با توجه به تشخیص پزشک متخصص طب سوزنی  در جلسات متعدد برگزار می‌شود. بنابراین برای افرادی که وقت برای آن‌ها مهم است یا فاصله آنها با مطب پزشک متخصص طب سوزنی  زیاد است، امبدینگ انتخاب بهتری است. در روش امبدینگ نخ‌های جذب شونده در نقاط طب سوزنی و در بدن بیمار کاشته می‌شوند. به این ترتیب برای امبدینگ شکم و لاغری با نخ به جلسات متعدد نیازی نیست.

همچنین در اکثر بیماران، لاغری با امبدینگ نسبت به طب سوزنی با دوام‌تر بوده و تاثیر طولانی مدت‌تری داشته است. امبدینگ می‌تواند باعث بهبود سوخت و ساز کربوهیدرات و چربی در افراد چاق شود. بنابراین از تجمع قند جلوگیری کرده و باعث تجزیه چربی در بدن آن‌ها می‌شود. امبدینگ همچنین برای کوچک یا بزرگ کردن، فرم دهی و لیفت باسن و سینه و .. نیز مورد استفاده قرار میگیرد که از دیگر مزایای آن محسوب میشود.

کاشت نخ لاغری اصفهان | نخ لاغری

مزایای لاغری با نخ و درمان چاقی با امبدینگ

از بهترین مزایای کاهش وزن و درمان چاقی با امبدینگ این است که این یک روش کاملا طبیعی است و در حالی که بدن شما فعالیتی ندارد نیز می‌توانید با استفاده از کاشت نخ وزن خود را کم کنید. نخ‌های کاشته شده در این روش باعث افزایش گردش خون و در نتیجه چربی سوزی بیش‌تر می‌شود. همچنین لاغری موضعی با استفاده از امبدینگ شکم قابل انجام است. به این ترتیب که شما با مشورت پزشک متخصص طب سوزنی، می‌توانید قسمت‌هایی از بدن که نیاز بیش‌تری به کم کردن وزن دارند را درمان کنید.

پیشنهاد مطالعه  عوامل به وجود آوردن پوست کدر

معمولا برای درمان چاقی با امبدینگ نقاطی مانند گوش، معده و نقاط درون ریز بیش‌تر استفاده می‌شود. اکثر افرادی که از روش لاغری با نخ استفاده کردند، پس از مدتی اشتهای آن‌ها برای خوردن شیرینی کاهش پیدا کرده و همین موضوع در کنترل وزن بسیار موثر واقع می‌شود.

پیام بگذارید