لیفت صورت با نخ اصفهان | مزوتراپی لاغری موضعی

مزوتراپی لاغری برای کدام نواحی انجام می شود ؟

مزووتراپی در بخش های صورت و غبغب ، پا و … انجام می شود که ما در این بخش راجع مزوتراپی لاغری موضعی هر ناحیه بطور جداگونه توضیح داده ایم ، با ما همراه باشید :


مطالب آموزنده دکتر اردشیر عامری متخصص طب سوزنی اصفهان :


 • مزوتراپی لاغری برای بازو

یکی از مناطق بدن که در برخی از افراد با رژیم‌های سنگین لاغری نیز چربی خود را از دست نمی‌دهند بازوها هستند. برای این کار سریعترین و بهترین روش استفاده از مزوتراپی است. در صورت استفاده از دیگر روش های سفت کردن بازو،در آخر کار ممکن است پوست اضافی باقی بماند.

مزوتراپی لاغری بازو یکی از روش های سریع و بی خطر می باشد .به همین خاطر این افراد به راحتی می‌توانند با استفاده از درمان مزوتراپی لاغری تمامی چربی‌های اضافی بازوهای خود را، بدون اینکه نیاز به عمل جراحی زیبایی داشته باشند از بین ببرند.

پیشنهاد مطالعه  از عوارض تزریق ژل برای صورت خبر دارید ؟

کاشت نخ لاغری اصفهان | مزوتراپی راهی برای رفع غبغب.

 • مزوتراپی لاغری صورت و غبغب

داشتن بدنی با فرم عالی و بدون چربی هم با وجود غبغب ظاهر شما را چاق نشان خواهد داد.یکی از ناحیه‌های بدن که چربی آن در مقابل هر نوع رژیم غذایی و ورزش مقاومت سختی می‌کند، چربی‌های زیر چانه (غبغب) است.

مزوتراپی که درقسمت صورت تزریق می‌شود می‌تواند روشی مناسب و بدون خطر و درد برای از بین بردن چربی‌های این ناحیه باشد و این ناحیه از صورت شما را خوش‌فرم و خوش‌تراش‌تر جلوه دهد.

 • مزوتراپی لاغری شکم

بی تردید چربی های این ناحیه بیشتر در معرض جلب توجه است، شاید بتوان با گرفتن رژیم لاغری و نیز ورزش از شر چربی‌های این ناحیه تا حدودی خلاص شد ولی در برخی از افراد این امکان وجود ندارد و یا توانایی گرفتن رژیم غذایی و یا ورزش کردن را ندارند و دوست دارند هرچه سریع‌تر از شر این چربی‌ها خلاص شوند که در این صورت بهترین روش استفاده از روش‌های غیرتهاجمی لاغری موضعی است که یکی از آن‌ها و جدیدترینش مزوتراپی لاغری می‌باشد.

 • مزوتراپی لاغری ران و پا

سلولیت ، تجمع ناهموار چربی در زیر پوست است که مستعدترین ناحیه از بدن برای سلولیت داخل و خارج ران‌ها می‌باشد. از بین بردن چربی‌های اضافی ناحیه پاها و ران همانند شکم و اطراف کمر نیست که با هر نوع رژیم و ورزشی از بین بروند. خلاصی از چربی‌های اضافی این نواحی به شدت سخت است ولی مزوتراپی لاغری که با استفاده از تزریق انجام می‌شود درمانی مناسب برای از بین بردن چربی‌های اضافی و تراش دادن ران‌ها می‌باشد.

پیشنهاد مطالعه  عوارض میکرونیدلینگ صورت

کاشت نخ لاغری اصفهان | لاغری موضعی با کمک مزوتراپی لاغری .

مراقبت های قبل از مزوتراپی لاغری

حداقل یک هفته قبل از انجام این روش از مصرف هرگونه آسپرین و غیره اجتناب کنید. همچنین از مصرف ژل ضد التهاب یا ضد هیستامین خودداری نمایید. ۳ روز قبل از درمان می‌توانید برای کاهش کبودی خود از ژل آرنیک استفاده کنید .

روز انجام فرآیند و ۳ تا ۴ ساعت قبل از درمان، غذای سبک و حاوی مواد پروتئینی مصرف کنید. ناحیه مورد نظر را با یک صابون ضد باکتریایی بشویید و هر قسمت مورد نیاز را اصلاح کنید. قبل از درمان خود از لوسیون، کرم و غیره استفاده نکنید.

تعداد جلسات مزوتراپی لاغری

برای بهبودی کامل در لاغری موضعی با مزوتراپی و مشاهده نتایج بهتر و نیز حفظ تاثیرات، تعداد جلسات با فواصلی که پزشک متخصص تعیین می‌کند متغیر می‌باشد که معمولا فواصل بین ۶ تا ۸ هفته می‌باشد.

مزایای لاغری با مزوتراپی

 1. لاغری موضعی با مزوتراپی یک روش غیر جراحی برای کسانی که از عمل جراحی است.
 2. به بیهوشی چه موضعی و چه عمومی نیاز ندارد.
 3. بسیار ارزان‌تر از روش لیپوساکشن یا روش‌های زیبایی برپایه لیپوساکشن است.
 4. می تواند سلولیت توده‌ای را هموار کند.
 5. یک فرآیند ۳۰ دقیقه ای سرپایی است.
 6. با حداقل درد همراه است.

متخصص طب سوزنی اصفهان | مزوتراپی لاغری شکم.

عوارض مزوتراپی لاغری

 • میزان موفقیت بسیار متغیر است. نتایج را نمی‌توان تضمین کرد و برخی از مردم هیچ تغییری مشاهده نمی‌کنند.
 • نیاز به درمان ممکن است تکرار شود.
 • حفظ رژیم غذایی مناسب و ورزش برای جلوگیری از تأثیرات عکس ضروری است.
 • خطر کبودی، خونریزی، عفونت و یا واکنش‌های آلرژیک به مواد تشکیل دهنده وجود دارد
 • احساس درد، قرمزی، کبودی و تورم در مناطق تحت درمان پس از یک روز که اغلب این عوارض چند روزه هستند و فروکش می کنند.
 • بیمار می‌تواند تقریبا بلافاصله به محل کار یا فعالیت طبیعی خود بازگردد، اما باید یک هفته از حمام گرم اجتناب کند.
 • احتمال واکنش آلرژیک به مواد تزریقی وجود دارد.
پیشنهاد مطالعه  جدیدترین روش های جوانسازی صورت

هزینه مزوتراپی لاغری

هزینه روش‌های غیرتهاجمی برای لاغری موضعی خیلی کم‌تر از روش‌های جراحی مانند لیپوساکشن، جراحی زیبایی شکم، و جراحی لیفت می‌باشد. در بین روش‌های غیرتهاجمی نیز هزینه مزوتراپی لاغری مقرون به صرفه تر می باشد.

 

پیام بگذارید