متخصص طب سوزنی اصفهان طب سوزنی، بوتاکس یا جراحی؟!

متخصصان طب سوزنی معتقدند این روش بر سایر درمان های زیبایی ارجح است. (طب سوزنی، بوتاکس یا جراحی ) زیرا:

۱. بدون عارضه است و فقط در بعضی افراد ممکن است باعث ایجاد کبودی (هماتوم) مختصر شود.

۲. در ۲۰ تا ۲۴ جلسه می تواند کل مشکلات صورت از جمله چین و چروک ها، خط اخم و خنده، خط پیشانی، افتادگی صورت، لک، کک و مک، غبغب، تیرگی و پف دور چشم و افتادگی پلک و ابرو را درمان کند. در حالی که روش های دیگر مانند بوتاکس فقط در پاره ای از نازیبایی های صورت کمک کننده هستند و نمی توانند روی تمام مشکلات همزمان با هم اثر بگذارند.

۳. درمانی مقرون به صرفه است.

۴. به دلیل وجود کانال های انرژی در صورت، حتی وقتی فقط روی صورت و برای زیبایی کار می شود اثرات درمانی آن در کل بدن نیز ظاهر می شود.

۵. به صورت زیبایی طبیعی می دهد زیرا روشی تعادلی محسوب می شود و تهاجمی به بافت صورت ندارد. این روش با بدن سازگار است و باعث ایجاد حالت عجیب و غریب و غیر طبیعی در صورت نمی شود.

۶. اثرات آن سریع است و از همان جلسات اولیه آغاز می شود. ماندگاری آن نیز بسیار بیشتر از روش های رایج است.

پیشنهاد مطالعه  درمان ناباروری به کمک طب سوزنی

طب سوزنی، بوتاکس یا جراحی

چند جلسه طب سوزنی لازم داریم؟

تعداد جلسات لازم برای طب سوزنی بسته به سن فرد و کیفیت پوست او، بین ۱۵ تا ۲۴ جلسه متفاوت است. در ۱۰ جلسه اول معمولا فرد باید هفته ای دو تا سه بار به پزشک مراجعه کند. بعد از آن هم هفته ای یک بار درمان کافی است. همچنین برای بیمارانی که مایل باشند، می توان ماهی یک بار درمان نگهدارنده انجام داد. لازم به ذکر است که تاثیر طب سوزنی تا حدی به تکنیک و درمانگر بستگی دارد و هر درمانگر ممکن است روش خاص خود را داشته باشد.

همانطور که گفته شد طب سوزنی در ارائه خدمات زیبایی بسیار مورد توجه قرار دارد ولی باید با این نکته هم توجه داشته باشید که این کار باید توسط متخصص طب سوزنی انجام شود، پیشنهاد ما به شما آقای دکتر اردشیر عامری متخصص طب سوزنی اصفهان می باشد، ایشان در ارائه این خدمت دارای تجربه و تخصص بالای هستند برای ارتباط با آقای دکتر می توانید هم اکنون اقدام کنید.

پیام بگذارید