متخصص طب سوزنی اصفهان | متخصص تزریق فیلر زیر چشم

بهترین دکتر برای تزریق فیلر زیر چشم

یکی از مهم ترین سوالاتی که از سمت شما مخاطبان سایت دکتر اردشیر عامری متخصص طب سوزنی اصفهان  مطرح می شود، این است که چگونه باید یک متخصص تزریق فیلر برای تزریق فیلر زیر چشم را انتخاب کرد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که درست ترین راه برای انتخاب بهترین متخصص تزریق فیلر برای تزریق فیلر زیر چشم، توجه به نمونه کارهای پزشکان در این حوزه است. از آن جا که این اقدام در نزدیکی یکی از مهم ترین بخش های صورت یعنی چشم انجام می شود، عدم انتخاب درست متخصص زیبایی برای انجام تزریق ژل زیر چشم می تواند عوارض خطرناکی را به همراه داشته باشد.

تزریق فیلر؛ بهترین روش درمان گودی زیر چشم

بهترین و موثر ترین روش موجود برای کاهش چین و چروک های پوستی اطراف چشم ها تزریق فیلر است که برای پر کردن تمامی خطوط ریز روی صورت نیز می توان از آن استفاده نمود. از طرفی تزریق فیلر موجب افزایش رطوبت زیر پوست شده و انعطاف پذیری آن را افزایش می دهد. این روش ماندگاری ۶ تا ۱۲ ماهه دارد و پس از آن نیاز به تزریق مجدد می باشد.

دیگر راه های درمان گودی زیر چشم

وجود گودی زیر چشم موجب کاهش زیبایی صورت و کاهش اعتماد به نفس فرد می شود. به همین دلیل است که بسیاری از افراد به دنبال روشی برای درمان گودی زیر چشم می باشند. از جمله روش های درمان این مشکل می توان به موارد زیر اشاره نمود.

پیشنهاد مطالعه  مزیت های لیفت صورت با نخ را بشناسید :

تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | عوارض تزریق بوتاکس پلک

تزریق بوتاکس

بوتاکس نوعی سم بوتولینوم می باشد که به منظور برطرف نمودن چین و چروک های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده نمودن از این روش برای برطرف نمودن خطوط پنجه کلاغی روشی بی خطر، سریع و غیر تهاجمی می باشد. اما اثر آن کوتاه مدت (۳ تا ۶ ماه) بوده و پس از مدتی نیاز به تمدید تزریق می باشد. از طرفی استفاده مداوم از آن می تواند موجب ناراحتی عضلات صورت شود.

میکرودرم ابریژن

در این صورت بهره گیری از تکنیک میکرودرم ابریژن برای از بین بردن گودی زیر چشم، با استفاده از لایه برداری چروک های ایجاد شده اطراف چشم کاهش می یابند. البته برای دستیابی به نتیجه مورد نظر ممکن است نیاز باشد تا لایه برداری تکرار شود.

لیزر درمانی

در این روش با استفاده از اشعه نوری پوست اضافی قسمت مورد نظر برداشته می شود و علاوه بر لیفت صورت، رنگ آن نیز روشن تر می شود.

هایفوتراپی

امواج اولتراسوند مورد استفاده در هایفوتراپی می توانند به صورت مستقیم روی پوست تاثیر گذاشته و حرارت را به بافت های زیرین پوست نیز منتقل نمایند. این حرارت دهی موجب تحریک پوست و تولید کلاژن می گردد. از طرفی استفاده نمودن از این روش احتمال افتادگی و پیری پوست را نیز کاهش می دهد. همچنین از روش هایفوتراپی می توان برای برطرف نمودن گودی زیر چشم در تمامی طیف رنگی پوست استفاده نمود.

پیشنهاد مطالعه  کاربرد طب سوزنی برای متقارن سازی سینه

 

متخصص طب سوزنی اصفهان | لیفت نخ زیر چشم

لیفت با نخ

لیفت صورت با نخ علاوه بر اینکه به رفع چین و چروک های پوستی کمک می نماید، موجب جوانسازی و پر شدن صورت نیز می شود. البته این روش نتیجه ای موقتی داشته و پس از مدتی نیاز به تمدید دارد.

 

متخصص طب سوزنی اصفهان دکتر اردشیر عامری

پیام بگذارید