تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | از لیفت بینی با نخ چه می دانید ؟

آیا لیفت بینی با نخ امکان پذیر است؟

داشتن بینی زیبا و خوش فرم از فاکتورهای مهم زیبایی صورت محسوب می‌شود و به همین جهت بسیاری از افراد به این موضوع توجه خاصی می‌کنند. در گذشته تنها راه لیفت و فرم دهی بینی، استفاده از عمل‌های جراحی با هزینه و عوارض بالا بود. اما اکنون با شناخته شدن علوم شرقی مانند امبدینگ یا کاشت نخ، توجه مردم به عمل‌های جراحی کمتر و به سمت این روش‌ جدید کشیده شده است. اگر می‌خواهید در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه، به فرم بینی دلخواه خود برسید تا آخر این مطلب با ما همراه باشید.

لیفت بینی با نخ چیست؟

همانطور که می‌دانید روش‌های زیادی برای لیفت و فرم دهی بینی وجود دارد که از جمله این روش‌ها می‌توان به لیفت بینی با نخ اشاره کرد. از این روش تحت عنوان لیفت بینی با امبدینگ نیز یاد می‌شود. لیفت بینی با نخ یکی از شیوه‌های غیرتهاجمی و طبیعی فرم دهی به بینی است که در آن نیازی به انجام عمل جراحی و بیهوشی و.. نیست. با این روش بوسیله نخ‌های امبدینگ یا کت گوت، بافت بینی به استخوان متصل شده که این عمل باعث لیفت بینی به سمت بالا خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه  تاثیر جوانسازی تزریق جالپرو

لیفت صورت با نخ اصفهان | از لیفت بینی با نخ

لیفت بینی با نخ چگونه انجام می‌شود؟

در روش فرم دهی بینی با کت گوت، از نخ‌های PDO استفاده می‌شود. نخ‌های کاشت در لیفت بینی، همان نخ‌های جراحی قابل جذب هستند. در این روش غیرتهاجمی فرم دهی بینی، ابتدا از بی حسی موضعی در سطح بینی استفاده می‌شود. سپس نخ‌های امبدینگ در دیواره‌های بینی به صورت افقی و در پل بینی (تیغه بینی که حفره‌های چپ و راست بینی را از هم جدا می‌کند) به صورت عمودی قرار می‌گیرند. بعد از کاشت این نخ‌ها توسط سوزن‌های نازک کاشت نخ در سطح بینی، التهاباتی بوجود خواهد آمد که باعث تحریک و کلاژن سازی در پوست می‌شود.

کلاژن سازی با کاشت نخ در بینی ۲ اثر فوق العاده زیر را در فرم دهی به بینی شما دارد:

  1. لیفت و سفت‌تر شدن پوست بینی
  2. بالا رفتن اثر نگهدارندگی نخ‌ها

این متد برای چه کسانی مناسب است؟

لیفت بینی با نخ یک روش پر طرفدار با بازدهی بسیار عالی است. از روش فرم دهی بینی با امبدینگ حتی در مواردی که شخص از نتیجه جراحی رینوپلاستی (عمل جراحی بینی) خود رضایت کافی ندارد و به دنبال بهبود نتیجه است نیز استفاده می‌شود. اما استفاده یا عدم استفاده از کاشت نخ برای لیفت و فرم دهی بینی را باید پزشک متخصص لیفت با نخ اصفهان تشخیص دهد.

پیشنهاد مطالعه  آیا تزریق بوتاکس برای من مناسب است ؟

بطور کلی می‌توان گفت این روش در موارد زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد که در لیست زیر به تعدادی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

  • برطرف کردن افتادگی سر بینی
  • برطرف کردن قوز بینی
  • برطرف کردن فرو رفتگی پشت بینی
  • برطرف کردن پره‌های پهن بینی

متخصص طب سوزنی اصفهان  | از لیفت بینی با نخ چه می دانید ؟

چه مزیت هایی دارد ؟

لیفت بینی با نخ روشی جدید و غیر تهاجمی است؛ بنابراین نسبت به عمل‌های جراحی بینی ایمن‌تر است. علاوه براینکه لیفت بینی با کاشت نخ در کمتر از ۳۰ دقیقه انجام می‌پذیرد، پس از انجام آن نیز لازم نیست زمان زیادی را برای بهبودی و نقاهت بعد از عمل صرف کنید. در واقع می‌توانید درست بعد از عمل به کارهای روزانه و قبلی‌تان برگردید!

از مهم‌ترین مزایای لیفت بینی با نخ می‌توان به نتیجه کاملاً طبیعی و پایدار آن اشاره کرد. دوستان و خانواده شما متوجه نخواهند شد که شما عملی روی بینی‌تان انجام داده‌اید، اما به طور قطع تفاوت زیادی را در ظاهر شما خواهند دید.

در روش لیفت و فرم دهی بینی با نخ برخلاف فیلرها، نخ‌ها پس از کاشت به طرفین حرکت نمی‌کنند و باعث پهن‌تر شدن بینی نمی‌شوند. حتی اگر به آن‌ها فشار وارد کنید، آن‌ها حرکت نمی‌کنند و به نواحی دیگر پخش نمی‌شوند.

درنهایت قابل توجه است که میزان رضایتمندی از عمل لیفت بینی با نخ در حدود ۹۰ تا ۹۵ درصد است که این میزان بیشتر از سایر انواع عمل‌های فرم دهی بینی است.

پیشنهاد مطالعه  درمان مشکلات تیروئید با طب سوزنی

بررسی هزینه

با توجه به اینکه لیفت بینی با امبدینگ نیازی به بستری شدن در بیمارستان، هزینه‌های جراحی و بیهوشی و.. ندارد؛ قطعا در مقابل عمل‌های جراحی بینی بسیار مقرون به صرفه‌تر است. اما بطورکلی تخمین هزینه‌های لیفت بینی با نخ بستگی به عوامل زیادی از جمله جنس و تعداد نخ‌های به کار رفته در هر جلسه و.. دارد.

متخصص طب سوزنی اصفهان | کنترل وزن و لاغری با طب سوزنی و امبدینگ

کاربردهای دیگر امبدینگ و کاشت نخ

کاشت نخ یا کت گوت یکی از روش‌های اقتباس شده از طب سوزنی است که دوام و بازدهی آن بیشتر از طب سوزنی است. امبدینگ بهترین روش‌ طبیعی و کاربردی برای زیبا سازی اندام یا حتی درمان بیماری‌ها است. از جمله موارد کاربرد آن می‌توان به لیفت سینه با نخ یا فرم دهی باسن با امبدینگ اشاره کرد.

 

صفحه رسمی دکتر اردشیر عامری متخصص طب سوزنی اصفهان

پیام بگذارید