متخصص طب سوزنی اصفهان درمان کمردرد با طب سوزنی

کاهش درد و درمان کمر درد با طب سوزنی

درمان کمردرد با طب سوزنی می‌تواند هم به تنهایی و هم به همراه سایر روش‌ها تاثیر خوبی بر روند درمان کمردرد داشته باشد و یکی از روش‌های درمانی بی‌عارضه می‌باشد ، که حین مقرون به صرفه بود تاثیر بالایی نسبت به سایر روش ها دارد.

بیمار می‌تواند با مراجعه و پیگیری درمان خود به این صورت که یکسری نقاط مخصوص را در هر جلسه سوزن زده می شود باعث بهبود و از بین رفتن درد کمرش گردد.

طب سوزنی می تواند از طریق تحریک اعصابی که در عضلات و بافت ها وجود دارد، باعث ترشح اندورفین-انکفالین را موجب شود ، که تسکین دهنده درد می‌باشند ، که این ها از نخاع ، هیپوفیز و هیپوتالاموس ترشح می‌شوند .
طب سوزنی همانند داروهایی چون ایندومتاسین با اثر ضد التهابی خود باعث بهبود شود . طب سوزنی با افزایش جریان خون باعث بهبود حرکت مفاصل و آزاد سازی اسپاسم عضلات می شود.


بیشتر بخوانید : درمان کمر درد با طب سوزنی


نگاه طب سوزنی به درد کمر

درمان کمردرد با طب سوزنی در طب سوزنی با توجه به بیمار و ناحیه درد نقطه مخصوص و مریدین خاصی تحت درمان گرفته می شود. در طب سوزنی وقتی بیمار برای درمان کمر درد سوزن می زند بعد از جلساتی متوجه می شود که احساس نشاط و انرژی بیشتری دارد یا حتی شب ها بهتر می خوابد، دلیل آن این است که طب سوزنی بطور ریشه ای و اساسی از پایه ایجاد کننده درد کمر انجام می شود و بیماری را از پایه درمان می کند.

نگرش طب سوزنی پیرامون کمر درد
نگرش طب سوزنی پیرامون کمر درد

درمان کمردرد به روش طب سوزنی

درمان کمردرد با طب سوزنی درمان به این صورت است که یک دوره درمان باید کامل انجام شود که ۱۰ تا ۱۲ جلسه می باشد.

هر جلسه درمانی نیم ساعت تا یک ساعت می باشد، و در درمان کمر درد همچنین از گیاه چینی به نام موکسا نیز استفاده می شود و کاپینگ یا همان بادکش گرم و درای نیدلینگ.

در بعضی از جلسات به سوزن‌ها دستگاه نیز متصل می شود تا نقاط خاصی را تحریک کند. اگر درد کمر آزارتان می دهدطب سوزنی را پیشنهاد می‌کنیم که ضمن مقرون بصرفه بودن از بی عارضه‌ترین روش های درمانی می‌باشد ، که هم بسیار راحت و بدون درد و با اثر درمانی بالا است.


متخصص طب سوزنی اصفهان


سئو شرکت مهندسی کلینیک ۲۴

پیشنهاد مطالعه  نحوه انجام لیفت نخ زیر چشم

پیام بگذارید