متخصص طب سوزنی اصفهان متخصص طب سوزنی خوب

در این مقاله درباره ناشناخته‌های انتخاب یک دکتر طب سوزنی خوب (متخصص طب سوزنی خوب)  توصیحاتی رو خواهم داد. با ما همراه باشید تا بتوانید بهترین دکتر طب سوزنی را در منطقه زندگی خود بیابید.


 آشنایی بیشتر: متخصص طب سوزنی اصفهان


۱. گوش کردن دقیق

بهترین پزشکان طب سوزنی هر بیمار را جداگانه درمان‌کرده و یک روش درمانی را برای همه بیماران درنظر نمی‌گیرند. صرف‌نظر از واردکردن سوزن‌ها در نقاط خاص، بهترین دکتر طب سوزنی، از آکوپانکچر به عنوان ابزاری در روند درمان همه‌جانبه بیمار خود استفاده می‌کند.

این هدف مستلزم دانش خوب‌شنیدن و مهارت بالینی، درکنار مراقبت روحی و توانایی ایجاد اعتمادسازیبین پزشک و بیمار است.

۲. ارتباط مناسب بین پزشک و بیمار

وقتی بیمار، پزشکی را ملاقات می‌کند، رفتار مناسب با بیمار مهمترین عامل موثر در ایجاد احساس آرامش و راحتی برای بیمار است. اینگونه بیمار به خوبی متوجه اتفاقاتی که طی روند درمان در بدن وی می‌افتد خواهدشد. همین امر در مورد طب سوزنی نیز صادق است.

بهترین دکتر طب سوزنی با یک مصاحبه کامل و بررسی اینکه چه چیزی واقعا بیمار را آزرده کرده‌است شروع می‌کند. سپس در مورد نحوه اثر طب سوزنی و انتظارات بیمار از درمان اعم از طول دوره درمان، مدت زمان پاسخ‌دهی و علایم احتمالی پس از جلسات درمانی توضیح خواهدداد.

پیشنهاد مطالعه  کلاژن چیست و چه نقشی در بدن ایفا می کند ؟

۳. تلفیق درست طب رایج و طب سوزنی

طب سوزنی روش درمانی پذیرفته شده در چین است، ولی برای بسیاری از مردم در ایران که عادت به گفتن لیست مشکلاتشون به پزشک و دریافت یک کیسه دارو دارند شاید طب سوزنی شبیه جادو باشه!
بهترین دکتر طب سوزنی با آگاهی کامل به هر دو علم پزشکی و طب سوزنی و بهره‌گیری از هر دو این علوم برای استفاده بیمار، سعی می کند به بهترین نحو در راستای درمان بیمار عمل کند.

۴. تجربه کاری و مهارت

تجربه سال‌های طبابت شاید چیزی فراتر از فقط خواندن کتاب های قطور طبی باشد. این تجربه بالینی باعث پیشرفت پزشک و تکمیل علم وی شده تا بتواند در بیماری‌های صعب‌العلاج نیز کمک خوبی برای بیمار باشد. اینگونه است که طب سوزنی در کنار پزشکی رایج هر روز از رواج بیشتری برخوردار شده و محبوبیت بیشتری پیدا می‌کند.

بیماران با طیف وسیع مشکلات از تهوع بارداری گرفته تا عوارض ناشی از شیمی درمانی و انواع دردها و بیماری های روانپزشکی، همه و همه توانسته‌اند از طب سوزنی پاسخ‌های درمانی خوبی را دریافت‌نمایند.

همانطور که در پزشکی هم تخصص‌های مختلف داریم، پزشکان طب سوزنی هم در زمینه‌های خاصی ممکن است تخصصی‌تر کار کنند و از مهارت ویژه‌ای در زمینه تخصص خود برخوردار باشند.

پیشنهاد مطالعه  نتیجه طب سوزنی درمان درد زانو

۵. پیگیری و کنجکاوی

معمولا علامت اصلی بیمار، صرفا نشانه‌ای از یک مشکل اساسی در بدنش است. بهترین دکتر طب سوزنی با مشاهده نشانه‌های ظاهری، ریشه‌های بیماری را در فرد می‌یابد.

۶. انرژی

طب سوزنی بر پایه انرژی که همان qi نام میگیرد عمل می‌کند. این اصلی‌ترین ویژگی طب سوزنی است. qi در کانال‌های بدن در جریان است. انرژی که سلامت را به ارمغان میآورد در بدن فرد بیمار وجود دارد ولی عوامل خارجی چون استرس این کانال های انرژی را مسدود کرده و جریان روان qi را مختل می‌کنند.

 

اطمینان مهمترین عامل در بهبود سطح انرژی است.

اگر حس می کنید پزشک طب سوزنی که انتخاب کرده اید قابل اطمینان است، هوش بدن و کمال با کمک هم در بهبود شما تلاش خواهند کرد و بیشترین سود را خواهید برد. اگر به چنین شرایطی دست یافتید، آسوده باشید و با خیال راحت درمان طب سوزنی خود را ادامه دهید چون مهمترین قدم را در بهبود برداشته اید.
یک سوال مهم در این زمینه که باید از خود بپرسید: آیا در مطب پزشکم احساس امنیت و آرامش می‌کنم؟

۷. جلب مشارکت بیمار

درمان طب سوزنی به هر حال سودمند است، ولی نتایج عالی مورد انتظار ما، سلامت کامل و همه جانبهاست. برای اینکه از همه‌ی فواید طب سوزنی بهره‌مند شوید دکتر طب سوزنی می‌بایست در آموزش سبک زندگی سالم نیز به شما کمک کند.

پیشنهاد مطالعه  از عوارض بوتاکس ابرو و پیشانی چه می دانید ؟

بهترین دکتر طب سوزنی همراه شما تلاش خواهد‌کرد تا به این هدف دست یابید، اینگونه بیمار قدرت شفای خود را پیدا می‌کند. در روند درمان، بیمار نیاز دارد که نقش فعالی داشته باشد.

آیا دکتر طب سوزنی شما با دستورات تغذیه ای، گیاهان دارویی، طب فشاری به شما در آموزش شیوه های زندگی سالم و فعال بودن در روند درمانیتان کمک می کند؟

رهایی موقت از یک علامت یک نکته است ولی درمان واقعی زمانی شروع می شود که پزشک طب سوزنی بتواند بیمار را در روند درمان مشارکت دهد.

پیام بگذارید