متخصص طب سوزنی اصفهان | پلاسما فرکشنال ؛ جوانسازی پوست با طب مدرن

پلاسما فرکشنال ؛ جوانسازی پوست با طب مدرن

جوانسازی پوست با پلاسما فرکشنال یک راه مدرن و موثر است که این روز ها جزء درمان های رایج زیبایی محسوب می شود. بالا رفتن سن، سبک زندگی غلط، اثرات موارد بیرونی مانند قرار گرفتن در معرض نور آفتاب، مشکلات پوستی، بیماری ها، ژنتیک و غیره همگی روی ظاهر پوست تاثیر می گذارد.

جوانسازی پلاسما فرکشنال برای درمان مشکلاتی مثل آکنه و زخم، چروک های عمیق، ترک های پوستی و تحریک تولید کلاژن و الاستین برای بهبود قدرت پوست انجام می شود و در نتیجه بافت های پوستی تحریک شده و بهتر عمل می کند.

چنانچه در بخش سلامت  میخوانید جوانسازی از طریق پلاسما فرکشنال باعث می شود که پوست در پروسه لایه برداری قرار بگیرد و مواد مضر از بدن حذف و دفع شوند.

متخصص طب سوزنی اصفهان | جوانسازی پوست با پلاسما فرکشنال 

عملکرد پلاسما فرکشنال

این نوع درمان باعث تولید پلاسما می شود و با بافت بیولوژیکی انسان واکنش نشان می دهد و مکانیسم هایی را مورد استفاده قرار می دهد و در نتیجه وضعیت پوست بهبود پیدا کرده و بافت آن سفت می گردد.

پلاسما فرکشنال یک نوع لایه برداری روی پوست است که از جریان الکتریکی قوی استفاده می کند و فضایی را برای جایگزین کردن بافت آسیب دیده با بافت جدید فراهم خواهد کرد. لایه سطحی سلول های مرده را از بین می برد و پوست را روشن کرده و به آن اکسیژن رسانی می کند.

این درمان متابولیسم سلولی را تحریک می کند، جریان خون را بهبود می بخشد و مواد مضر را از بدن حذف می کند که همگی می تواند عاملی برای برطرف کردن سلولیت باشد . پلاسما فرکشنال به آبرسانی عالی پوست در لایه های عمیق تر کمک می کند و بنابراین مقدار زیادی از نواقص و ایرادات پوست را از بین می برد و روی جوان سازی سطح پوست هم کار خواهد کرد.

بسیاری از درمان های زیبایی فقط روی ناحیه خاصی تمرکز می کنند اما پلاسما فرکشنال بدن مانند صورت، نواحی چشم، دستان و غیره را بازسازی می کند و روی آن ها نیز پروسه جوانسازی انجام می دهد و در نتیجه یک درمان ایده آل برای افرادی است که به دنبال درمان های زیبایی و طبیعی هستند و می خواهند چروک های عمیق را از بین ببرند.

این پروسه همچنین زخم را از بین می برد، پوست را روشن می کند و منافذ باز پوست را بهبود می بخشد. پلاسما فرکشنال نتایج بسیار خوبی را به جا می گذارد که می توانید به راحتی آن را با درمان های دیگر مثل لیزر همراه کنید.

 

پیشنهاد مطالعه  پیشگیری از چین و چروک صورت

بیشتر بدانید : تاثیرات طب سوزنی بر جوانی و لیفتینگ صورت

پیام بگذارید