متخصص طب سوزنی اصفهان |استفاده از طب سوزنی برای لیفت صورت

لیفت صورت با طب سوزنی

طب سوزنی روشی است که در دسته روش های تکمیل کننده درمانی و دارویی قرار گرفته است و شامل ایجاد یک سری سوراخ ها و حفره های ریز توسط سوزن های مخصوص در صورت می شود. این روش درمانی برای منظورهای متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. مشکلاتی که از طب سوزنی برای رفع آن ها استفاده می شود شامل درد های مختلف جسمانی در هر نقطه ای از بدن می شود. علاوه بر این از طب سوزنی برای رفع مشکلات روحی نیز استفاده می شود. در این بین یکی دیگر از موارد استفاده از طب سوزنی، کاربرد آن برای درمان های زیبایی مانند لیفت صورت است.

لیفت صورت که از جمله روش های محبوب در بین زنان به حساب می آید، جزء مواردی است که می توان از طب سوزنی برای انجام آن استفاده کرد. این روش خصوصاً در بین جوانان محبوبیت زیادی پیدا کرده است چرا که به صورت مداوم به دنبال استفاده از راه هایی هستند تا از بروز چین و چروک های پوستی جلوگیری کرده و زیبایی را برای پوست خود به ارمغان بیاورند.

لیفت صورت با روش طب سوزنی چگونه انجام می شود؟

لیفت صورت به کمک طب سوزنی مانند دیگر مسیر های درمانی که به این روش انجام می شوند شامل استفاده از سوزن های مخصوص می شود. این سوزن ها در نقاط به خصوصی در پوست صورت وارد شده و سوراخ های ریزی را در پوست به وجود می آورند.

طب سوزنی را می توان به عنوان روشی ایمن برای زیبا سازی پوست در نظر گرفت. سوزن ها به صورت استراتژیکی وارد پوست می شوند و با به جریان انداختن گردش خون در پوست، به زیبا سازی و جوان سازی پوست صورت کمک می کند.

با وارد کردن سوزن های مخصوص و بسیار ریز در نقاطی مانند کنار چشم ها، دهان، گردن و کناره های گوش ها می توان به صورت اساسی باعث ایجاد سفتی در عضلات صورت و کشش در آن نواحی شد.

علاوه بر این با ورود این سوزن های ایمن و ریز در پوست کلاژن سازی در صورت تقویت می شود و به این ترتیب طب سوزنی علاوه بر لیفت صورت به ترمیم سلول ها و جوان سازی پوست صورت نیز کمک می کند، در حالی که عوارض جانبی خاصی را نیز به دنبال ندارد.

بیشتر بخوانید : افراد مناسب برای انجام لیفتینگ صورت

متخصص طب سوزنی اصفهان | طب سوزنی و درمان فلج صورت

چه چیزی این روش را از سایر روش های درمانی متمایز و منحصر به فرد می کند؟

چیزی که به شدت لیفت صورت با استفاده از روش طب سوزنی را از سایر روش ها متمایز می کند این است که در طول دریافت این درمان دو درمان گر با بیمار همراه می شوند و به این ترتیب هم روی سلامت و بهبود ظاهر صورت مراجعه کننده کار کرده و هم این که در سطح بدنی نیز باعث ایجاد احساس آرامش و سلامتی برای فرد می شوند.

صفحه رسمی دکتر اردشیر عامری 

پیشنهاد مطالعه  چه کسانی باید مزوتراپی پوست انجام دهند ؟

پیام بگذارید