متخصص طب سوزنی اصفهان افراد مناسب برای انجام لیفتینگ صورت

انجام لیفتینگ صورت | فتینگ پوست صورت  روشی است که برای جوانسازی و رفع چین و چروک پوست استفاده می شود. برای لیفتیگ صورت از جراحی و روش های طبیعی مثل طب سوزنی استفاده می شود که موضوع بحث ما در این گزارش جوانسازی و لیفتینگ صورت با طب سوزنی است.

موضوع طب سوزنی و زیبایی در چین، انگلستان، آلمان و فرانسه بحث جدیدی نیست ولی در کانادا و ایران نسبتا تازه است. طب سوزنی در مواردی حتی از نور لیزر (که بسیار بی عارضه و بی خطر است) نیز پاسخ بهتری دارد. نشانه های فیزیکی و جسمانی سالخوردگی در تمام بدن رخ می دهد، ولی این علائم در صورت به شکل بارزتری دیده می شود. عمل لیفتینگ، صورت را ۵ تا ۱۰ سال جوان تر از آنچه هست نشان می دهد. عمل لیفتینگ (کشش پوست صورت) معمولاً در افراد ۶۰-۴۰ ساله انجام می شود و البته در هر سن قابل اجراست، در این عمل با برداشتن چربی اضافی، سفت کردن عضلات زیرین و کشیدن پوست صورت و گردن، نشانه های افزایش سن کاهش می یابد ولی به توصیه متخصصان زیبایی ، طب سوزنی یکی از بهترین روش های جوانسازی و لیفتیگ صورت است.

لیفتینگ صورت

به طور کلی، کاندیداهای مناسب برای انجام این عمل کسانی هستند که چین و چروک زیاد و پوست شل و افتاده ای دارند. برای ارزیابی فرد می توان به نکات زیر توجه کرد:

۱ – وجود یک چین عمیق از کناره بینی تا کناره دهان

پیشنهاد مطالعه  کاهش وزن و لاغری موضعی با طب سوزنی

۲ – چین های عمیق در گونه ها و شلی پوست روی برجستگی های گونه

۳ – شلی پوست، چین ها و ستون های عمودی یا چربی اضافی در گردن.

با عمل لیفتینگ صورت تمام مشکلات ذکر شده مرتفع می گردد، اما افتادگی ابروها، پوست و چربی اضافی در پلک بالا یا پایین، یا چین های دور دهان را نمی تواند رفع کند.

طب سوزنی حدود ۱۵۰۰ سال قبل، از چین به ژاپن آمد، اما این روش درمان سنتی اکنون به عنوان رمزی برای زیبایی در حال به دست آوردن محبوبیت های تازه ای است.

همانطورکه دوره های درمان مربوط به زیبایی صورت بیش از پیش به سمت استفاده از مواد غیر شیمیایی و درمان های سنتی متمایل می شوند، زنان در نمایشگاهی به نام “دنیای زیبایی ژاپن” صف کشیدند تا طب سوزنی را امتحان کنند. فواید درمانی طب سوزنی زمان زیادی است که شناخته شده است.

ارائه خدمات تخصصی زیبایی طب سوزنی توسط آقای دکتر اردشیر عامری متخصص طب سوزنی اصفهان، برای آشنایی بیشتر با خدمات زیبایی دکتر کلیک کنید.

پیام بگذارید