کاشت نخ لاغری اصفهان | کاهش وزن و لاغری با کاشت نخ

آیا پس از کاشت نخ ، کاهش وزن ممکن است بازگشت داشته باشد؟

کاشت نخ موضوعی یک فرایند تنظیم سیستم کانال های انرژی بدن و بسیج عملکردهای تنظیم کننده داخلی بدن برای ایجاد تعادل متابولیسم است. بنابراین ، کاشت نخ در بسیاری افراد اثرات فوری ندارد.

علاوه بر این، در مورد ماندگاری اثر کاشت نخ برای لاغری، در برخی از افرادی که تحت فشار شدید هستند. ، اغلب تا دیروقت بیدار می مانند و اضافه کار می کنند. و بدن خود را بیش از حد خسته می کنند. ، زمان کافی برای برخی وعده های غذایی راندارند. ، غذا خوردن و خواب آنها نامنظم ندارند. ، تعادل بدن نیز ممکن است به حالت اول برگردد.

به همین منظور در مجموعه تخصصی طب سوزنی اصفهان ، آموزش هایی توسط پزشک متخصص انجام می شود. برنامه جامع کاهش وزن مرکز، در کنار درمانهای طب سوزنی یا امبدینگ و کاشت نخ برای لاغری به بیماران ارایه می گردد.

در پایان یادآور می‌شویم که این تکنیک به طور عمده در چهار جهت به کاهش وزن کمک می کند:

  • سرکوب اشتها ،
  • کاهش جذب ،
  • تسریع متابولیسم
  • ​​تعادل کلی.

کاشت نخ لاغری اصفهان | کاشت نخ لاغری

کاشت نخ قابل جذب در بدن، در نقاط طب سوزنی و تحریک مستمر نقاط طب سوزنی ، می تواند حرکات بیش از حد معده را کند کرده. ، حداکثر ظرفیت معده را کاهش دهد و باعث ایجاد احساس سیری شود. از این طریق اشتهای بیمار را سرکوب می کند.

پیشنهاد مطالعه  عوارض تزریق بوتاکس اطراف دهان

این تکنیک گردش خون و متابولیسم داخلی بیمار را افزایش می‌دهد. میزان متابولیسم پایه را افزایش میدهد، مصرف غذا را کاهش خوهد داد. در کنار این ها، عملکرد کلی بدن را تنظیم می کند تا قدرت و انرژی فیزیکی در حالت طبیعی حفظ شود. این تکنیک می تواند بدن افراد چاق را برای افزایش مصرف انرژی و افزایش میزان متابولیسم تحریک کند.

همچنین امبدینگ مستقیماً روی بافت چربی اثر کرده ، چربی را تجزیه کرده و انرژی بدن را تامین می کند ، در نتیجه اختلالات متابولیسم چربی را اصلاح کند .

پیام بگذارید