تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | از عوارض بوتاکس ابرو و پیشانی چه می دانید ؟

روشهای رفع چروک پیشانی

شما نمیتوانید چین و چروک های پیشانی را به طور کامل از بین ببرید، اما روشهایی وجود دارد که به سرعت و به طور موثر ظاهر آنها را کاهش میدهد. ما با افزایش سن، مقدار زیادی کلاژن و الاستین را از دست می‌دهیم. همه چیز به شدت و علت اولیه چین و چروکهای شما بستگی دارد. خطوط‌ بسیار ظریف و سطحی را می‌توان با مراقبت‌های خوب از پوست، از جمله محافظت شدید در برابر آفتاب، رتینوئیدها/ رتینول موضعی، آنتی‌اکسیدان‌ها، بهبود بخشید. اگر خطوط ثابت و عمیق از قبل وجود داشته باشد، یک روش در مطب مانند لیزر، فرکانس رادیویی یا تزریق فیلر و بوتاکس برای ایجاد تفاوت قابل‌توجه ضروری است.

اگر ایجاد یک روتین مراقبت از پوست خود با ترکیبات ضد پیری، درمان‌های خانگی و آرایش‌های صورت کارساز نبود و مهم‌ تر ازهمه، اگر واقعاً می‌خواهید به خطوط ظریف خود پایان دهید وقت آن رسیده که توجه خود را به داروهای تزریقی معطوف کنید.

در حالی که مواد قابل تزریق مانند بوتاکس احتمالاً اولین چیزهایی هستند که به ذهن می‌رسند ، اگر به‌دنبال چیزی با تهاجم کمتر هستید، می‌توانید با اسید هیالورونیک (چیزی که به طور طبیعی در بدن وجود دارد) شروع کنید .شما با اسید هیالورونیک تزریقی بلافاصله بهبود بافتی دارید.این ماده خطوط ریز و چین و چروکها را پر میکند، پوست را به طور کلی صاف میکند و حجم میدهد.

پیشنهاد مطالعه  درمان سلولیت و خشکی پوست با طب سوزنی

تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | بوتاکس پیشانی

درمان خطوط پیشانی با تزریق بوتاکس

همانطور که رژیمهای غذایی سالم و محصولات زیبایی میتوانند برای بهبود سلامت پوست و ظاهر و بافت پوست، موثر باشند، زمانی که خطوط ایجاد شده اند ممکن است دیگر در درمان آنها موثر نباشند. یک درمان محبوب که میتواند خطوط پیشانی را کاهش دهد تزریق بوتاکس است. پس از مشاوره با پزشک، بوتاکس ممکن است به عنوان یکی از گزینه های کاهش چین و چروک پیشانی پیشنهاد شود.

بوتاکس یک شل کننده عضلانی است که به عضله پیشانی تزریق میشود. این امر باعث شل شدن عضله به مدت سه ماه میشود و در نتیجه حرکت ابرو به سمت بالا را کاهش میدهد و از چروک شدن پوست جلوگیری میکند. بوتاکس همچنین میتواند به ترک عادت حالتهای بیش از حد ابرو و صورت کمک کند، ابروهای ناهموار را اصلاح کند و همچنین برای جلوگیری از ایجاد خطوط مفید باشد.
درمان بوتاکس پیشانی اغلب همراه با بوتاکس اخم انجام می‌شود، زیرا با درمان موفقیت‌آمیز کل پیشانی (پایین و بالا) نتیجه یکنواخت‌تربه دست می آید .

روشهای رفع چروک پیشانی

وقتی بوتاکس به عضلات تزریق میشود، به گیرنده های روی ماهیچه ها متصل میشود تا ماهیچه های شما سیگنال انقباض را دریافت نکنند. بنابراین نمی‌توانید چین و چروک‌های پویا (چروک‌هایی که هنگام اخم ایجاد می‌کنید)را ایجاد کنید. و اگر چین و چروک های پویا کمتری ایجاد کنید، شانس کمتری برای ایجاد چین و چروکهای ایستا وجود خواهد داشت. از این رو امکان تزریق بوتاکس پیشگیرانه در اواسط تا اواخر دهه ۲۰ و اوایل دهه ۳۰ زندگی شما وجود دارد.

پیشنهاد مطالعه  ملاحظات بعد از تزریق بوتاکس صورت 

پس از تزریق بوتاکس، نمی‌توانید ناحیه تحت درمان را به مدت ۷۲ ساعت ماساژ دهید و باید سر خود را حداقل تا چهار ساعت پس از تزریق در حالت ایستاده نگه دارید. مالش ناحیه تزریق شده میتواند منجر به انتقال بوتاکس به نواحی ناخواسته شود. از آنجایی که بوتاکس به صورت سطحی تزریق میشود، به زمان کافی بدون حرکت نیاز دارد تا به درستی از بین برود. علاوه بر این، به گفته کارشناسان، شما نباید الکل بنوشید یا در تمرینات بیش از حد به مدت ۱۲ تا ۲۴ ساعت پس از درمان شرکت کنید. بعد از تزریق بوتاکس کبودی بعید است، ولی این فعالیتها ممکن است این احتمال را تشدید کنند.

از چین و چروک های پیشانی جلوگیری کنید | متخصص طب سوزنی اصفهان

رفع چروک پیشانی با لیزر

رفع چین و چروک با لیزر میتواند پوست صورت شما، به ویژه اطراف چشم و دهان را جوان و احیا کند. انرژی لیزر به صورت هدفمند به زیر سطح پوست میرسد تا سلولهای آسیب دیده را از بین ببرد و باعث رشد الاستین و کلاژن جدید شود که بدون جراحی پوست را تقویت کرده و چین و چروکها را صاف میکند.

 

مطالب جالب و آموزنده دکتر اردشیر عامری متخصص طب سوزنی اصفهان :

پیام بگذارید