کاشت نخ لاغری اصفهان | کاشت نخ  لاغری _ امبدینگ لاغری

هزینه کاشت نخ لاغری

شاید تا امروز با شیوه درمانی کاشت نخ، که یکی دیگر از تکنیک‌های درمانی طب سوزنی چین است، آشنا شده‌اید. امروزه تبلیغات متنوع و گسترده‌ای درباره فواید درمانی کاشت نخ و کاربردهای آن در کاهش وزن، جوانسازی پوست، درمان بیماری‌ها و کنترل دردها در سطح شهر دیده می‌شود .


مطالب آموزنده دکتر اردشیر عامری متخصص طب سوزنی اصفهان :

کاشت نخ لاغری اصفهان

کاهش سایز با کاهش نخ لاغری

در طب سوزنی که به آن acupuncture گفته می‌شود، روشی به نام کاشت نخ وجود دارد که با نام acupuncture embedding شناخته می‌شود و ترجمه فارسی آن طب سوزنی نشایی است.

در این روش در واقع روی نقاط طب سوزنی موادی گذاشته می‌شود که این مواد می‌تواند نخ یا کات گوت، ویتامین، داروهای گیاهی و چربی‌سوزها باشد. این درمان شاخه‌ای از طب سوزنی است اما تفاوتی که با طب سوزنی دارد در این می باشد که سوزنی که به نقطه‌ای خاص وارد می‌شود، پس از خارج شدن تأثیر خود را از دست می‌دهد اما نخ یا ماده‌ای که در سوزن است زیر پوست مانده و اثر خود را مدت زیادتری حفظ می نماید.

پیشنهاد مطالعه  تزریق بوتاکس پیشانی

به این ترتیب نقطه طب سوزنی را علاوه بر سوزن با مواد دیگری می‌توان تحریک کرد. از آنجا که استفاده از سوزن در طب سوزنی موقتی و در لحظه است، این روش درمان با طولانی بودن و اثرگذاری بیشتر می‌تواند به بیمار کمک زیادی بکند. به طور مثال اگر فردی دچار پا درد شده باشد و نتواند مرتب هر هفته به مطب مراجعه کند، این روش به او کمک می‌کند. چرا که این نخ در ۴ هفته اثر کرده و بعد در بدن جذب می‌شود.

وقتی که از نخ به جای سوزن در امبدینگ استفاده می‌شود، مانند آن است که سوزن در بدن بیمار قرار دارد، با این تفاوت که نمی‌توان سوزن را داخل بدن بیمار، برای مدت طولانی نگه داشت چرا که باعث عفونت شده و بیمار را اذیت می‌کند.

کاشت نخ چگونه باعث لاغری می شود؟

در واقع کاشت نخ، نوعی طب سوزنی میباشد که به مرور زمان گسترش یافته و پیشرفته‌تر شده است. با این اوصاف، می توان گفت که این روش نوعی طب سوزنی برای لاغری موضعی تعریف میشود. این خود گواه بر کم عارضه بودن و مفید بودن و مزایای بسیار این عمل می باشد.

در واقع در امبدینگ، نقاطی را که در طب سوزنی شناخته شده است را، در ناحیه مورد نظر برای لاغری موضعی مشخص میکنند، و پس از مشخص شدن این ناحیه، دو سوراخ به وسیله تیغ جراحی به موازات هم ایجاد می نمایند.

ممکن است در اولین سوالی که در ذهن شما ایجاد می‌شود بخواهید بدانید که آیا این روش درد دارد یا خیر، پاسخ ما به شما منفی است چرا که معمولاً برای انجام این عمل از بی حسی های موضعی با دوز مناسب استفاده می‌شود و باعث می‌شود که شما دردی را در طول انجام این عمل تحمل نکنید. این سوزن ها از نقطه سوراخ ورودی ناحیه مورد نظر وارد شده و از نقطه موازی آن، خارج میشود. در واقع با این حرکت نخ در یک مسیر منحنی از حدفاصل بین بافت چربی در ناحیه مورد نظر و بافت های دیگر رد می‌شود و از سوراخ خروجی خارج میشود.

پیشنهاد مطالعه  برای لاغری و تناسب اندام چه راهی مناسب است ؟

کاشت نخ لاغری اصفهان | کاهش وزن و لاغری با کاشت نخ

کاشت نخ چگونه باعث لاغری میشود؟

معمولاً عمقی که فیبر و سوزن در آن فرو می رود، عمقی به اندازه یک الی یک و نیم سانتی‌متر میباشد. این عمق البته میتواند با روش دیگری که برای امبدینگ مورد استفاده قرار میگیرد بیشتر شود. در روشی دیگر، نخ فیبر به صورت حلقوی در اطراف ناحیه مورد نظر استفاده می شود. البته اخیراً از سوزن‌هایی که به آن‌ها سوزن‌های کمر نیز گفته میشود، برای انجام این عمل استفاده می شود.

در واقع در این روش که کم شباهت به طب سوزنی نیست، ناحیه مورد نظر به وسیله سوزن‌های گفته شده و فیبرها، تحریک می‌شود و این تحریک ناحیه باعث افزایش متابولیسم بدن می‌شود. که در نهایت به ایجاد لاغری موضعی در ناحیه مورد نظر و همچنین، کاهش وزن کلی بدن میشود. در واقع با تحریک نقاط مختلف شما بصورت کاملاً طبیعی متابولیسم بدنتان را افزایش میدهند و این خود منجر به این می‌شود که این عمل، کاملاً کم عارضه و حتی بدون عوارض باشد.

در واقع استفاده از طب های قدیمی و سنتی، بخصوص طب سنتی در مواردی از این دست که ممکن است با روش‌های نوین عوارض بسیاری در پی داشته باشد، منطقی‌تر و معقولانه تر میباشد. همچنین این روش، از پایداری بیشتری نیز برخوردار است. در واقع با مطالعات و تحقیقات انجام شده، مشخص شده است که درصد بالایی از داوطلبان مورد آزمایش در روش امبدینگ شکم، که تعداد آن‌ها به ۹۹ نفر می باشد، همگی نتیجه مطلوب را گرفته‌اند.

پیشنهاد مطالعه  خواص ماسک جلبک دریایی

در واقع کاشت نخ، نوعی طب سوزنی میباشد که به مرور زمان گسترش یافته و پیشرفته‌تر شده است. با این اوصاف، می توان گفت که این روش نوعی طب سوزنی برای لاغری موضعی تعریف میشود. این خود گواه بر کم عارضه بودن و مفید بودن و مزایای بسیار این عمل می باشد.

متخصص طب سوزنی اصفهان گالری-تصاویر-زیبایی-ولاغری

هزینه کاشت نخ لاغری

پس از اینکه در رابطه با روش کاشت نخ اطلاعات لازم را بدست آوردید . یکی از نکاتی که باید نسبت به آن آگاهی بدست آورید . هزینه های مربوط به آن می باشد. در واقع تا زمانی که از هزینه ها اطلاعی نداشته باشید، انجام آن امکان پذیر نیست. یکی از نکات مهمی که حتما باید راجع به آن اطلاعات جامعی داشته باشید . هزینه انجام این کار به عوامل زیادی بستگی دارد . از جمله اینکه پزشکی که برای انجام این کار در نظر گرفته اید تا چه اندازه توانایی، مهارت، تجربه و آگاهی لازم را در اختیار دارد . و ازچه نوع موادی استفاده میکند.

همچنین باید بدانید که موقعیت جغرافیایی کلینیک؛ هزینه های پرسنل و تجهیزات در تعیین هزینه موثر خواهد بود. علاوه بر این نباید از تعداد نخ و روشی که در این روش مورد استفاده قرار میگیرد غافل شوید.

پیام بگذارید