از چین و چروک های پیشانی جلوگیری کنید | متخصص طب سوزنی اصفهان

هزینه بوتاکس پیشانی ۱۴۰۱

هزینه بوتاکس پیشانی | امروزه تزریق بوتاکس یکی از پرطرفدارترین روشهای زیبایی و آرایشی در جهان است، چرا که یکی از روش های جوانسازی پوست بدون نیاز به عمل جراحی است، که دارای نتایج زود بازده، بدون درد و زمان لازم برای ترمیم پوست است. یکی از بارز ترین نشانه های سن واقعی افراد و بالا رفتن آن، چین و چروک های پیشانی هستند و اجتناب از آن ها در سنین بالا تقریبا غیر ممکن است.

یکی از اصلی‌ترین کاربردهای تزریق بوتاکس، از بین بردن چروک‌های ایجاد شده در این ناحیه است. مکانیزم روش بوتاکس صورت به این طریق است که زمانی که به ناحیه مورد نظر تزریق می شود موجب توقف سلول های عصبی ناحیه می شود و درنتیجه موجب صاف شدن و از بین رفتن چروک های بوجود آمده می شود.

همیشه سوالاتی در مورد تزریق بوتاکس وجود دارد اما مهم ترین آن که در این جا می‌خواهیم به آن اشاره کنیم “هزینه تزریق بوتاکس پیشانی در سال ۱۴۰۱ چقدر است؟” که دغدغه خیلی از افرادی است که این روش را انتخاب کرده اند.

لیفت صورت با نخ اصفهان | تزریق بوتاکس اصفهان

قیمت تزریق بوتاکس پیشانی

کسانی که به دنبال تزریق بوتاکس بر نواحی صورت هستند، باید بدانند برای برآورد هزینه انجام این کار باید پارامترهای مختلفی را در نظر بگیرند. هزینه تزریق بوتاکس پیشانی بعد از انتخاب کلینیک و پزشک مربوطه، متناسب با برند ماده بوتاکس و حجم مورد نیاز جهت رسیدن به نتیجه مطلوب نهایی تعیین می‌شود.

بنابراین قیمت تزریق بوتاکس پیشانی از شخصی به شخص دیگر و با توجه به شرایط متفاوت خواهد بود و قبل از انجام بررسی‌های لازم نمی‌توان قیمت دقیقی و مشخصی را تعیین کرد. بهترین کار برای اطلاع از قیمت بوتاکس پیشانی انتخاب کلینیک معتبر و پزشک متخصص در این زمینه و سپس مراجعه حضوری برای انجام بررسی‌های لازم و تعیین دقیق قیمت نهایی کار است.

پیشنهاد مطالعه  استرچ مارک و دلایل بروز آن

آیا هزینه تزریق بوتاکس شامل بیمه می شود ؟

خیر، هزینه‌های مربوط به بوتاکس شامل بیمه نمی‌شوند. چرا که شرکت‌های بیمه از هزینه‌های مربوط به خدمات زیبایی و جوان‌سازی پشتیبانی نمی‌کنند و تزریق بوتاکس نیز نوعی اقدام زیبایی سرپایی به شمار می رود.
البته احتمال اینکه برخی از افراد در دسته موارد خاص قرار بگیرند و تزریق بوتاکس در آن‌ها با هدف درمانی استفاده شود نیز وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بهتر است، با کارشناس شرکت بیمه تماس بگیرید.

به چه میزان بوتاکس نیاز است؟

  • مقدار بوتاکس لازم برای هر ناحیه

از آنجایی که مقدار بوتاکس مصرفی بر روی هزینه تاثیر دارد، در این جا به صورت کلی بررسی می کنیم که هر قسمت چقدر بوتاکس لازم دارد.
باید گفت که میزان بوتاکس مورد نیاز پس از معاینه پزشک متخصص و بررسی نیاز مراجعه کننده به صورت دقیق مشخص می شود اما مقدار حدودی بوتاکس مورد نیاز برای هر ناحیه می توان به مقادیر زیر اشاره کرد.

تعداد واحد بوتاکس برای پیشانی ها: ۲۰ واحد در کل (۴ واحد در هر ۵ محل تزریق در سراسر پیشانی)
واحد بوتاکس برای خطوط اخم: ۲۰ واحد در کل (۴ واحد در هر ۵ محل تزریق بین ابرو)
تعداد واحد بوتاکس برای ناحیه پاکلاغی: ۲۴ واحد در کل (۴ واحد در هر ۳ ناحیه در اطراف چشم راست و چپ)

پیشنهاد مطالعه  نتایج طبیعی و ظریف لیفت صورت

دوباره تاکید می کنیم که این دستورالعملهای کلی است، چرا که ممکن است پزشکان برای درمان خطوط عمیق تر یا پوست سخت تر نیاز به تزریق واحدهای بیشتری داشته باشند.
به طور کلی بانوان به واحدهای کمتری نسبت به مردان نیاز دارند. مشاوره با پزشک به شما دقیقاً می گوید که چه تعداد واحد بوتاکس برای رسیدن به نتیجه دلخواه خود نیاز دارید.

کاشت نخ لاغری اصفهان | دانستنی های لیفت ابرو با تزریق بوتاکس

آیا بوتاکس برای من مفید است؟

مواد تزریقی بوتاکس برای صاف کردن موقتی خطوط اخم است، این خطوط بین ابروهای شما هستند که می توانند شما را خسته، ناراضی یا عصبانی نشان دهند. برای خطوط پیشانی افقی، پنچه کلاغی، خطوط ماریتنت در گوشه های دهان و خطوط سیگاری در اطراف لب ها هم از بوتاکس استفاده می شود. اگر هر کدام این موارد و خطوط را دارید و شما را اذیت می کند می توانید بوتاکس را انتخاب کنید.

البته باید گفت که نباید مواد تزریق بوتاکس را با فیلر هااشتباه کنید. فیلر های پوستی به صورت متفاوتی کار می‌کنند، بافت ها را بهم می اندازند تا خطوط و چین و چروکها از بین بروند یا کم رنگ شوند.

پزشک شما می تواند به شما کمک کندکه راحت تر تصمیم بگیرید که کدام موادتزریقی مشکلات ظاهری خاص شما را می تواند برطرف کند. اگرچه به عنوان یک قاعده کلی، بوتاکس بیشتر در قسمت بالای صورت مورد استفاده قرار می گیرد و از تزریق فیلر بیشتر در مناطق دیگر استفاده می شود.

پیشنهاد مطالعه  کاربرد های طب سوزنی در زیبایی!

چند مدت برای تاثیر بوتاکس باید بگذرد؟

به طور کلی ، شما می توانید زمان تاثیر بوتاکس را از ۳ تا ۴ روز پس از تزریق مشاهده کرد. دکتر اسکار تروژیلو ، جراح پلاستیک صورت در مرکز پزشکی ایروینگ ، دانشگاه کلمبیا ، می گوید که بیشتر بیماران طی ۱۰ تا ۱۴ روز نتایج را می بینند اما باید ۱۴ روز کامل صبر کنید تا بیشترین نتیجه را ببینید.

متخصص طب سوزنی اصفهان |نواحی تزریق بوتاکس برای درمان میگرن

تزریق بوتاکس هر چند وقت یکبار تکرار شود؟

برای بهترین نتایج، تزریق بوتاکس باید ۳-۴ بار در سال تکرار شود. در حالت ایده‌آل، تزریق بعدی باید قبل از اینکه نتایج آخرین تزریق بوتاکس کاملا از بین برود، انجام شود.

آیا قیمت بوتاکس تحت بیمه قرار می‌گیرد؟
هزینه بوتاکس به دلیل کاربرد زیبایی آن معمولا تحت پوشش بیمه قرار ندارد . از این رو هزینه ی انجام آن به صورت آزاد محاسبه می شود.

 

مطالب جالب و آموزنده دکتر اردشیر عامری متخصص طب سوزنی اصفهان :

پیام بگذارید