متخصص طب سوزنی اصفهان | لیفت چشم گربه‌ای با نخ.

پاسخ پزشکان و نتیجه لیفت صورت با نخ بعد از گذشت چند سال

نتیجه لیفت صورت با نخ | اگر لیفت صورت انجام دهم بعد از چند سال چه اتفاقی می افتد؟ آیا دوباره شل و افتاده می شود؟ جواب پزشکان را در ادامه این مطلب بخوانید …


مطالب آموزنده دکتر اردشیر عامری متخصص طب سوزنی اصفهان :


اگر لیفت صورت انجام دهم بعد از چند سال چه اتفاقی می افتد؟ آیا دوباره شل و افتاده می شود؟

لیفت صورت با نخ اصفهان | نخ های لیفت صورت

۱. لیفت صورت

لیفت صورت یک روش فوق العاده است که بر احیای پوست شل و افتاده اطراف چانه و گردن تمرکز کرده و به لیفت بافت های ناحیه میانی صورت، بهبود خطوط و چین و چروک کمک می کند. جراحی لیفت صورت حدود ۱۰ سال زمان را به عقب بر می گرداند. پس از درمان، همانند قبل شما به افزایش سن ادامه خواهید داد. با این حال، شما جوان تر و شاداب تر به نظر می رسید. مهم است که برای حفظ نتایج روتین مراقبت از پوست خوبی داشته و از قرار گرفتن در معرض آفتاب جلوگیری کنید. همچنین روش های مکمل مانند فیلر یا بوتاکس می توانند به حفظ نتایج شما کمک کنند.

پیشنهاد مطالعه  درمان خار پاشنه با طب سوزنی

۲.

پاسخ این سوال به تکنیک مورد استفاده ارتباطی ندارد، بلکه به شما بستگی دارد. جراحی زمان را به عقب بر می گرداند، اما از پیشروی آن جلوگیری نمی کند. در نهایت پس از جراحی لیفت صورت نیز پوست شما دچار افتادگی می شود. به طور معمول، در اغلب افراد نتایج لیفت صورت بیش از ده سال باقی می ماند اما در برخی موارد به شما و بدنتان و کیفیت پوستتان قبل از جراحی بستگی دارد.

۳.

لیفت صورت می تواند به مدت طولانی پوست شما را جوان تر کند؛ نتایج آن به راحتی بیش از یک دهه باقی می ماند. واقعیت این است که برای همه ما پیری ادامه می یابد و علائم آن نظیر خطوط، افتادگی و چین و چروک ظاهر می شوند. همانطور که می توانید این علائم را به طرز شگفت انگیزی با لیفت صورت درمان کنید، انواع مختلفی از روش ها وجود دارند که افتادگی خفیف تا متوسط را بهبود ببخشد.

در مورد این روش ها در طول جلسه مشاوره حضوری با جراح پلاستیک صحبت کنید. همچنین با چند درمان غیرتهاجمی پوست می توانید بدون انجام روش های تهاجمی ظاهر شاداب و جوان خود را حفظ کنید.

کاشت نخ لاغری اصفهان | دانستنی های لیفت ابرو با تزریق بوتاکس

۴.

جراحی لیفت صورت یک روش عالی برای احیای جوانی با بازسازی شکل صورت و گردن و صاف کردن پوست است. با این حال لیفت صورت نمی تواند کیفیت پوست شما را تغییر دهد یا حرکت زمان به جلو را متوقف کند. مدت زمان ماندگاری نتایج این روش به ژنتیک، سن، میزان قرار گرفتن در معرض خورشید و چندین عامل دیگر بستگی دارد. افزایش سن ادامه پیدا می کند اما اگر لیفت صورت انجام دهید بعد از ۵ یا ۱۰ سال چهره شما بهتر به نظر خواهد رسید.

پیشنهاد مطالعه  کاربرد طب سوزنی برای متقارن سازی سینه

۵.

لیفت صورت موثرترین روش جوان سازی صورت است که می تواند به راحتی چهره فرد را ۵ تا ۱۰ سال جوان تر کند. علی رغم بهترین تلاش ها، روند پیری ادامه دارد و در برخی موارد صورت دوباره مسن به نظر می رسد. اینکه این اتفاق چه زمانی می افتد در هر فرد متفاوت است. افرادی که لیفت صورت انجام می دهند نسبت به همسالان خود ۵ تا ۱۰ سال جوان تر به نظر می رسند.

۶.

متاسفانه نتایج هیچ روشی از جمله لیفت صورت تا ابد ادامه پیدا نمی کند. به طور کلی لیفت در سنین جوانی، نتایج ماندگاری را ایجاد می کند چون قدرت پوست در جوانی بهتر است. شما می توانید با پیوند چربی یا سایر فیلرها و درمان های لیزری نتایج را حفظ کنید.

۷.

متاسفانه جاذبه و افزایش سن شرایط غیرقابل بازگشت هستند. به طور ایده آل جراحی لیفت صورت باید ۵ تا ۱۰ سال باقی بماند. حتما با جراح پلاستیک با تجربه و ماهر مشورت کنید. بدون معاینه حضوری گفتن اینکه دقیقاً چه اتفاقی رخ می دهد دشوار است.

متخصص طب سوزنی اصفهان | لیفت صورت بدون جراحی

۸.

همه ما هر روز به افزایش سن ادامه می دهیم. به طور کلی، جراحی لیفت صورت باعث می شود جوان تر به نظر برسید. با این حال، بافت های شما به افزایش سن ادامه خواهند داد. با لیفت صورت، چهره شما نسبت به زمانی که لیفت صورت انجام نداده اید بهتر به نظر خواهد رسید.

پیشنهاد مطالعه  تزریق ژل و بوتاکس اصفهان

۹.

لیفت صورت بافت های شل صورت را سفت می کند اما جلوی افزایش سن را نمی گیرد. اگر لیفت صورت انجام دهید، ممکن است با گذشت زمان به تزریق فیلر نیاز داشته باشید. در هر صورت با لیفت بهتر از قبل و بهتر از افراد همسن خود به نظر می رسید.

۱۰.

بسیار مهم تر از تکنیک، مهارت و تجربه جراح پلاستیک است. از جراح خود بخواهید توضیح دهد که چرا ممکن است یک تکنیک بهتر از دیگری باشد. جراحی را انتخاب کنید که معتبر و با تجربه باشد.

پیام بگذارید