کاشت نخ لاغری اصفهان | بهترین برند های نخ لیفت صورت

آیا نتایج لیفت صورت طبیعی به نظر می رسد؟

نتایج لیفت صورت | یکی از بزرگترین مشکلاتی که اغلب افراد در مورد جراحی لیفت صورت دارند در مورد طبیعی بودن نتایج آن است. این ترس کاملاً قابل درک است. یافتن عکس هایی از جراحی های ناموفق لیفت صورت در اینترنت زمان زیادی نمی برد. در حالی که نمی توان انکار کرد که برخی نتایج بد و غیر طبیعی ناشی از روش های جراحی پلاستیک هستند، این شکست ها استثنا بوده و اغلب توسط جراحان بی تجربه انجام می شود که به علل اساسی پیری صورت توجه نمی کنند. هنگامی که لیفت صورت توسط جراح با تجربه انجام می شود، نتایج آن می تواند یکی از طبیعی ترین نتایج بین عمل های زیبایی باشد.

برای اطمینان از اینکه نتایجی که به دست می آورید با سطح انتظارت شما مطابقت دارد، باید از تکنیک های خاصی پیروی کرد. چون با این تکنیک ها علاوه بر بهبود کیفیت پوست ظاهری جوان و شاداب تر خواهید داشت. اطرافیان شما متوجه ظاهر جوان شما می شوند، اما نمی دانند با چه روشی به این نتایج رسیده اید.


مطالب آموزنده دکتر اردشیر عامری متخصص طب سوزنی اصفهان :


لیفت صورت با نخ اصفهان | نخ لیفت صورت

آیا نتایج لیفت صورت طبیعی به نظر می رسد؟

برای دستیابی به نتایج طبیعی، ضروری است که …

پیشنهاد مطالعه  جوانسازی پوست با کمک طب سوزنی

۱- لایه عضلانی را لیفت کنید.

با افزایش سن، پوست شما کلاژن کمتری تولید می کند. علاوه بر این عوامل خارجی مانند آسیب ناشی از خورشید، سیگار، تغذیه نامناسب و آب و هوا، کلاژن سریع تر از بین می رود. کلاژن پروتئینی در بافت های شما است که مسئول استحکام و ساختار پوست است و بدون آن روز به روز پوست شما شل و شل تر می شود. این امر منجر به ظاهری پیر و خسته می شود و به همین دلیل برای بازیابی جوانی به لیفت صورت نیاز پیدا می کنید.

اگر جراح شما تنها روی پوست شل متمرکز شود، بدون شک نتایج ضعیفی در پی خواهد داشت. ماهیچه های زیرین صورت همانند پوست شل شده و دچار افتادگی می شوند و سفت کردن پوست روی ماهیچه نتایج طبیعی را فراهم نمی کند. برای اطمینان از اینکه این اتفاق نمی افتد، باید علاوه بر پوست، ماهیچه های زیرین صورت نیز سفت و لیفت شود. به این ترتیب پوست و ماهیچه به موقعیت طبیعی خود برمی گردند و نتایج طبیعی ایجاد می کنند.

۲- پوست را بیش از حد نکشید.

در حالی که لیفت صورت باعث سفت شدن پوست ناحیه میانی و پایینی صورت می شود، نباید زیاده روی کرد. اصلاح بیش از حد در جراحی زیبایی بیشتر از اصلاح اشتباه قابل توجه است. پوست جوان با حالات صورت حرکت می کند، انعطاف پذیر و صاف است، چربی و ماهیچه زیرین صورت را می پوشاند بدون اینکه فشاری به آن وارد کند. با کشیدن بیش از حد پوست این ویژگی ها از بین رفته و بر نتایج شما تاثیر منفی می گذارد.

پیشنهاد مطالعه  جوانسازی دست ها - روش های مراقبتی

۳- دکتر مناسب خود را پیدا کنید.

قبل از اینکه بتوانید به نتایج طبیعی دست یابید، ابتدا باید یک جراح باتجربه و ماهر انتخاب کنید. شما باید جراحی پیدا کنید که با او احساس راحتی کنید.

متخصص طب سوزنی اصفهان | بهترین برند های نخ لیفت صورت

بدون جراحی ساعت عمرتان را به عقب برگردانید!

مرکز ما مفتخر است به ارائه یک نوآوری فوق العاده در درمان های ضد پیری. لیفت صورت با نخ نیازی به بیهوشی عمومی یا جراحی تهاجمی ندارد، محتاطانه و کاملا طبیعی است و نتایج آن می تواند تا ۳ سال باقی بماند. به‌علاوه، انجام آن کمتر از یک ساعت به طول می انجامد. به دلیل زمان کوتاه این درمان، به آن لقب «لیفت صورت در زمان استراحت ناهار» را داده‌اند.

چه کسانی می توانند از لیفت صورت غیر جراحی استفاده نمایند؟

لیفت مستقیم صورت به روش غیرجراحی با نخ برای مردان و زنان بین ۴۰ تا ۷۰ سال مناسب است. این لیفت بیشتر برای افرادی توصیه می شود که پوست آنها افتادگی دارد. این درمان می تواند بهترین نتیجه را در قسمت گونه ها، ابروها، نواحی گردن و قفسه سینه ارائه دهد.

لیفت با نخ PDO چیست؟

به دلیل سادگی و سرعت عمل لیفت صورت با نخ، معمولا از آن با “لیفت ساعت ناهار” یا “لیفت صورت با یک بخیه” یاد می کنند. نخ‌های PDO یکی از محبوب‌ترین و مؤثرترین نخ ها غیرجراحی برای کشیدن و سفت کردن بافت‌های شل و افتادگی پوست و همینطور از بین بردن قسمت‌های کوچک چربی در قسمت پایینی صورت هستند. PDO (پلی دیوکسانون) یک فیبر مصنوعی است که به شکل گسترده ای در زمینه های مختلف پزشکی مانند جراحی عمومی و قلب استفاده می شود. در زیبایی شناسی نیز، نخ ها به کشیدن پوست افتاده و همچنین تحریک ساختن کلاژن جدید – کلاژن طبیعی بدن خودتان – کمک می کنند.

پیشنهاد مطالعه  چطور می توان از حالت تهوع بعد از بوتاکس جلوگیری کرد ؟

یکی دیگر از تأثیرات جالب نخ ها، توانایی آنها در القای لیپولیز (مرگ سلول های چربی) است که در درمان نواحی چربی سرسخت صورت و بدن موثر است. همچنین القای ساختن کلاژن و سفت شدن پوست از دیگر نتایج ملموس این درمان موثر است.

تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | لیفت نخ صورت و گردن.

مزایای لیفت صورت با نخ PDO

یک تکنیک زیبایی عالی و موثر برای لیفت و سفت کردن بافت های افتاده پوست است. این روش خطوط صورت را دوباره بازسازی می کند و باعث تولید کلاژن بیشتر می شود. اثر لیفت صورت با نخ بر اساس سبک زندگی بین ۲ تا ۳ سال باقی می ماند. نخ لیفت به دلیل سنتز کلاژن یک ساختار حمایتی یکپارچه را برای بافت صورت تشکیل می دهد. اثر لیفتینگ ۶ ماه بعد زمانی که کلاژن سازی در اطراف نخ ها در سطح حداکثر است، به اوج خود می رسد.

روش انجام لیفت صورت به چه صورت است؟

ابتدا بی حس کننده موضعی در ناحیه درمان تزریق می شود. سپس نخ PDO با استفاده از کانول یا میکرو سوزن در نواحی مورد نیاز وارد می شود. این عمل بسته به نوع درمانی که برای شما مناسب است، حدود ۴۵ تا ۶۰ دقیقه به طول می انجامد. شما می توانید تنها ظرف چند روز به طور کامل کارهای روزمره و تعهدات اجتماعی خود را از سر بگیرید. لیفت صورت با نخ یک درمان کاملا سفارشی است که می تواند در هر زمان متناسب با نیازهای شما انجام شود.​

پیام بگذارید