تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | لیفت نخ صورت و گردن.

لیفت نخ صورت و گردن

لیفت نخ صورت و گردن | کشیدن پوست با قرار دادن نخ در آن (لیفت نخ)، یک روش بدون نیاز به جراحی، ایمن و غیر تهاجمی است که پوستی لطیف، طبیعی و زیبا را به ارمغان می آورد. در این روش با نخ از نخ های مخصوصی استفاده می کند که استریل بوده و قابلیت جذب در پوست را دارند.این نخ ها در زیر پوست قابل رویت نمی باشند. زمانی که نخ ها در جای خود قرار گرفتند.

فرایند کلاژن سازی طبیعی پوست و سلول‌سازی با اثر جذب شدن نخ در بدن فعال تر می‌شود. در این روش از نخ های مخصوصی در جهت کشیدن پوست برای ثابت نگه داشتن موقعیت جدید پوست و بافت‌های صورت در یک جلسه مانند طب سوزنی استفاده می‌شود. به دلیل افزایش تولید پروتئین کلاژن توسط سلول های فیبروپلاست پوست باعث سفتی پوست و افزایش ضخامت بافت زیر پوستی می‌شود. در نهایت علاوه بر زیبایی و سفت شدن پوست باعث درجاتی از لیفتینگ نیز می گردد. اگر این عملیات تکرار شود پوست جوان‌تر، زیباتر و صاف‌تر می‌شود.

متخصص طب سوزنی اصفهان | ماندگاری لیفت با نخ

کاشت نخ و تولید کلاژن

از هفته سوم پس از کاشت نخ تولید کلاژن جدید شروع می شود. در ماه سوم تغییرات پوستی در فرد به طور واضح مشاهده می‌شود. این تغییرات تا ماه هفتم افزایش یافته و تا ۹ ماه به حداکثر می رسد. این زمانی است که نخ تقریبا جذب شده و اثر تحریک تولید کردن کلاژن به اتمام می رسد. ماندگاری تغییرات ایجاد شده در این چند ماه گذشته حدود ۲ تا ۳ سال می‌باشد.

پیشنهاد مطالعه  درمان ترس و فوبیا با طب سوزنی

نخ پی دی او به کار رفته برای این روش زیبایی پوستی قابل جذب می‌باشد. نخ‌هایی که به طور خاص برای بر طرف کردن و لیفت بکار می‌روند دارای خارهای روی سطح نخ به نام کاگ هستند که جنس آنها نیز از پی دی او است. این نخ‌ها قابل جذب هستند اما هزینه بالاتری دارند و در جلسه اول لیفتینگ برای صورت ایجاد می کنند. با جذب نخ ها اثرات زیبایی نیز اجام می شود.

به‌دلیل خار دار بودن این نوع نخ در موقع کاشت فرد درجاتی از بالا کشیدن پوست صورت و گونه و ابرو را حس می کند. شخص پس از انجام این روش لیفت کاملا محسوسی را همان موقع می بیند. هر دو نوع نخ پس از حدود ۷ ماه توسط هیدرولیز جذب می کردند به این صورت که توسط مراحل هیدرولیز به آب و دی اکسید کربن تبدیل و جذب می گردند.

جوانی صورت با توجه به عوامل مختلف از جمله وراثت، جاذبه زمین، عوامل محیط و استرس از بین می‌رود. تغییرات با بالا رفتن سن در پوست، بافت نرم و اسکلت استخوانی اتفاق می‌افتد. این تغییرات پوستی شامل: شل شدگی پوست، کاهش قابلیت ارتجاعی و آسیب های مربوط به تاثیرات منفی آفتاب از جمله لک و تغییر رنگ می‌باشند.

پیشنهاد مطالعه  با ماساژ چینی آشنا شوید :

 

لیفت صورت با نخ اصفهان | لیفت نخ صورت و گردن

تغییرات لیفت نخ

تغییرات لیفت نخ باعث ایجاد علائم زیر در صورت می شوند:

  1. افتادگی بافت قسمت میانی صورت
  2. خطوط عمیق در زیر پلک تحتانی
  3. کاهش تونیسیتی پوست قسمت تهتانی صورت
  4. بافتهای چربی طبیعی صورت که تحلیل رفته و یا افتادگی پیدا کرده اند
  5. خطوط عمیق که از کنار و زیر لب تا فک پایین گسترش می یابند
  6. پوست شل و رسوب چربی اضافی در زیر چانه و فک
  7. خطوط عمیق در طول بینی که به گوشه لب منتهی می شوند

دکتر اردشیر عامری متخصص طب سوزنی اصفهان :

پیام بگذارید