متخصص طب سوزنی اصفهان | لیفت نخ زیر چشم

لیفت نخ زیر چشم چیست؟

همه انسان ها با گذشت زمان و افزایش سن و پیری دچار برخی تغییرات در ظاهر و چهره خود می شوند و پوست آن ها دیگر همانند گذشته صاف و یکدست نخواهد بود. عمده تغییراتی که معمولا در پوست هر فردی به وجود می آید مربوط به چین و چروک هایی می باشد که در نواحی مختلف صورت از جمله اطراف چشم و پیشانی می باشد. این خطوط و چین خوردگی ها و پف زیر چشم چهره افراد را بسیار مسن تر و پیر تر نشان می دهد و برای افرادی که به ظاهر خود اهمیت می دهند تحمل این تاثیرات بر چهره خود را نمی پذیرند و به دنبال یافتن راهکاری از جمله لیفت نخ زیر چشم برای رفع آن اقدام می کنند.

لیفت با نخ اطراف چشم به چه منظوری انجام می شود؟

از جمله راهکار هایی که برای رفع چین و چروک ها یا پف زیر چشم برای افراد مورد استفاده قرار می گیرد، لیفت نخ زیر چشم می باشد که در سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته است و امروزه توسط بسیاری از کلینیک ها و پزشکان در سراسر دنیا انجام می شود و به عنوان یک راه حل قطعی برای رفع نواقصی از جمله خطوط اطراف چشم و پف زیر چشم محسوب می شود.

پیشنهاد مطالعه  تزریق ژل ژوویدرم

اگر افتادگی و چین و چروک های صورت شما خفیف است، روش های لیفت صورت که نیازی به جراحی مانند روش تزریق فیلر، چربی و لیزر ندارند، گزینه های بسیار مناسبی برای شما خواهند بود. در روش لیفت  با نخ، نقص جزئی پوست را با قیمت پایین تر و عوارض جانبی کمتری از بین می برند. همچنین پوست زیر چشم که بسیار حساس و نازک است باید با دقت بسیار و روشی ایمن انجام شود.

متخصص طب سوزنی اصفهان | مقایشه تاثیر درمان هیدروفیشیال با لایه بردار های شیمیایی

استفاده از عمل زیبایی لیفت اطراف چشم توسط بسیاری از متخصصان و پزشکان مشهور دنیا مورد تایید قرار گرفته است و لیفت با نخ برای اطراف چشم را به عنوان یک روش کم خطر و کارساز برای رفع نواقص اطراف چشم معرفی کرده اند.

واضح است که افتادگی پلک و جمع شدن پوست زیر چشم ها، شکل خسته، خواب آلود، غمناک یا حتی عصبانی را به چشم می بخشد. همچنین  پف زیر چشم و خطوط پنجه کلاغی اطراف چشم باعث می شود چهره مسن تر به نظر برسد. که با انجام دادن روش های مختلف چون لیفت زیر چشم می توان، به جذاب تر و چشمگیر تر شدن چشم ها کمک کرد.

ظاهرا افتادگی گونه بر خط گریه و لبخند تأثیر می گذارد و باعث ایجاد چشمان توخالی می شود. با لیفت ناحیه میانی صورت، کاملا می توانید هم گونه ها و هم ناحیه ای  زیر چشم خود را جوان کنید که گونه های پرپشت و زیبایی داشته باشید و همچنین چشمان از حالت افتادگی یا تو خالی بودن تغییر کنند.

پیشنهاد مطالعه  درمان بیماری های مزمن با کاشت سوزن های مخصوص در گوش

شل شدن پوست معبد (شل بودن چشم ، ابرو و پیشانی در اطراف آن) باعث از بین رفتن فرم زیبای چشم و ابرو می شود و بدون شک تأثیر نامطلوب بر ظاهر چشم ها داشته است .

 

مزیت های تکنیک لیفت صورت با نخ

 

ارتباط با پزشک 

پیام بگذارید