فرم دهی و لیفت سینه با طب سوزنی

امروزه داشتن سینه هایی با سایز مناسب در زیبایی و افزایش اعتماد به نفس بسیار تأثیرگذار هستند. معمولاً در بسیاری از بانوان حجم چربی بالایی در قسمت سینه جمع شده که ممکن است باعث مشکلات شود. کوچک کردن سینه با طب سوزنی و امبدینگ برای این بانوان بسیار کارآمد خواهد بود. همچنین سفت کردن سینه، فرم دهی و تقویت عضلات سینه و لیفت سینه با نخ قابل انجام است.

لیفت سینه به چه کسانی توصیه میشود؟

انجام لیفت سینه یک تصمیم کاملا سلیقه‌ای است. ممکن است فرد با دلایل مختلف تصمیم به انجام لیفت سینه بگیرد اما چیزی که مهم است آن است که شخص از لحاظ فکری سالم، قدرت تصمیم گیری داشته و دارای وزن ثابت و شرایط جسمانی مناسب باشد. بهتر است بیمار سیگار و دخانیات نیز مصرف نکند. برخی از دلایل انجام لیفت سینه به شرح زیر است:

  • عدم تقارن سینه ها از لحاظ سایزی
  • کشیدگی پوست و بزرگ شدن نوک پستان
  • حرکت هاله و سر پستان‌ها به سمت پایین
  • افتادگی سر پستان‌ها بدلیل عدم استفاده از لباس زیر
  • آویزان شدن پستان‌ها
  • داشتن احساس بد نسبت به ظاهر

متخصص طب سوزنی اصفهان | لیفت سینه با نخ امبدینگ

سفت کردن سینه با طب سوزنی

یکی از عوارض کاهش وزن، افتادگی سینه هاست. همانطور که در قبل گفتیم ممکن است افتادگی سینه بدلیل استفاده نکردن از سینه بند مناسب نیز بوجود آید. وجهه بد این موضوع باعث شده است که بانوان به دنبال روش های طبیعی و مناسب جهت رفع افتادگی و سفت کردن سینه هایشان باشند. یکی از بهترین و طبیعی ترین این روش ها، سفت کردن سینه با طب سوزنی است. شما میتوانید با چند جلسه طب سوزنی به سادگی زیبایی سینه های خود را تضمین کنید.

پیشنهاد مطالعه  درمان تعریق شدید با کمک تزریق بوتاکس

کوچک کردن سینه با طب سوزنی

همانطور که میدانید از طب سوزنی نیز میتوان برای لیفت و کوچک کردن سینه استفاده کرد. با شناسایی نقاط طب سوزنی و تحریک آنها، عمل تغییر سایز سینه اتفاق خواهد افتاد. کوچک کردن سینه با طب سوزنی بیشتر به افرادی توصیه میشود که مشکلی برای رفت و آمد هفتگی به مطب پزشک متخصص طب سوزنی ندارند. البته پس از معاینه فرد توسط پزشک، نظر قطعی درمورد بهترین روش لیفت و کوک کردن سایز سینه مراجعه کننده داده میشود.

 لیفت صورت با نخ اصفهان | لیفت سینه با طب سوزنی

بزرگ کردن سینه با طب سوزنی

طب سوزنی راه حل تمام مشکلات فیزیکی یا حتی روانی انسان را در شناسایی و تحریک نقاط طب سوزنی میداند. به همین جهت علاوه بر کوچک کردن سینه با طب سوزنی، امکان بزرگتر کردن سایز سینه نیز با این روش برای شما وجود دارد. یکی از مزیت های بزرگ کردن سینه با طب سوزنی، بی خطر و کاملا طبیعی بودن این روش است.

پیام بگذارید