کاشت نخ لاغری اصفهان | راهکارهای لاغری موضعی.

روشهای لاغری موضعی

لاغری موضعی با پنج روشی که در ادامه برای شما آورده‌ایم بسیار آسان هستند. علاوه بر این هزینه زیادی را نیز متحمل نخواهید شد. این پنچ روش عبارتند از :

روش اول: لاغری موضعی با طب سوزنی

یکی از روش‌های طب سنتی برای لاغری شکم یا نواحی دیگر بدن، طب سوزنی است. در این روش درمان چینی، دکتر متخصص طب سوزنی نقاط مهم طب سوزنی را پیدا می‌کند و سپس سوزن‌های مخصوصی را در این نقاط وارد می‌کند. این کار سبب باز شدن گره‌های بدن و جریان یافتن انرژی و در نهایت لاغری موضعی با طب سوزنی می‌شود.

کاشت نخ لاغری اصفهان | کاهش وزن و لاغری با کاشت نخ

روش دوم: لاغری با نخ (لاغری موضعی با امبدینگ)

کاشت نخ و لاغری با نخ یا همان امبدینگ یکی از کم‌هزینه‌ترین و کم‌دردترین روش‌های لاغری شناخته شده می‌باشد. البته امبدینگ به عنوان یکی از زیر شاخه‌های طب سوزنی علاوه بر کاربرد در لاغری موضعی برای رفع چین و چروک‌های صورت و همچنین کاهش درد در نقاط مختلف بدن کاربرد دارد. یکی از بهترین روش‌های کاهش وزن، لاغری موضعی با امبدینگ است.

امبدینگ یا کاشت نخ چیست؟

در واقع می‌توان گفت که امبدینگ زیر شاخه طب سوزنی محسوب می‌شود. در این روش بر خلاف طب سوزنی از سوزن استفاده نمی‌شود. امبدینگ همان اثر طب سوزنی برای درمان چاقی را دارد.

پیشنهاد مطالعه  زاویه سازی و لیفت خط فکی

درمان چاقی و کاهش وزن با امبدینگ شکم

امبدینگ برای لاغری و کاهش وزن حدودا از سال ۱۹۶۰ به بعد به عنوان یک روش درمانی برای درمان چاقی استفاده شد. در روش کاهش وزن با طب سوزنی از سوزن‌های بسیار نازک استفاده می‌شود. اما در روش لاغری با نخ، از نخ‌های جذب شونده استفاده می‌شود. لاغری با نخ و انجام امبدینگ امروزه به عنوان یکی از پرطرفدارترین روش‌های لاغری موضعی شکم و پهلو محسوب می‌شود.

کاشت نخ لاغری اصفهان | لاغری موضعی

آیا امبدینگ شکم باعث لاغری و کاهش وزن می‌شود؟

به طور کلی امبدینگ شکم می‌تواند اشتها را، به خصوص در بیماران مبتلا به پرکاری تیروئید کاهش دهد. در نتیجه از تولید چربی اضافی جلوگیری می‌کند. همچنین در روش لاغری با نخ روند هضم و جذب مواد غذایی کنترل میشود؛ به‌طوری که چربی به سرعت برای سوخت و ساز و انجام فعالیت‌های بدنی مصرف می‌شود. به این ترتیب چربی بیش از حد در بدن وجود نخواهد داشت و با استفاده از کاشت نخ و امبدینگ از چاقی جلوگیری می‌شود. همچنین امبدینگ شکم می‌تواند عملکرد سیستم غدد درون ریز و عملکرد کلیه را افزایش دهد.

 

متخصص طب سوزنی اصفهان

پیام بگذارید