متخصص طب سوزنی اصفهان | چگونگی تزریق ژل لب طبیعی.

 هر آنچه که باید در مورد برجسته سازی و فرم دهی لب با ژل بدانید :

فرم دهی لب | ژل ها یا فیلر های لب سابقه کمی دارند، اما واقعا چقدر درباره آنها می دانید و از نتایج آن چه انتظاراتی باید داشته باشید؟ ما در این مورد شما را راهنمایی خواهیم کرد.


مطالب آموزنده دکتر اردشیر عامری متخصص طب سوزنی اصفهان :


 لیفت صورت با نخ اصفهان | چگونگی تزریق ژل لب طبیعی

۱۶ موردی که قبل از تزریق ژل لب باید بدانید:

هر پزشکی دقیقا مانند یک نقاش هنرمند روش و فرمولی دارد که از آن استفاده می کند . تجربه ، مهارت و نوع ژل هایی که یک پزشک استفاده می کند در نتیجه کار موثر است .

 1. اگر به هر دلیلی بعد از تزریق ژل از فرم لب خود راضی نبودید می توانید به راحتی آن را از بین ببرید و به حالت اول بازگردید.
 2. ژل های لب بین ۴ تا ۱۲ ماه دوام دارند . پس تحت تاثیر تبلیغاتی نباشید که از اعداد اغراق آمیز استفاده می کنند .
 3.  نتیجه تزریق ژل لب فورا در همان جلسه قابل مشاهده است .
 4.  اگر تزریق ژل لب به درستی انجام شود . شما احساس کاملا طبیعی مثل گذشته خواهید داشت و هیچ گونه تفاوتی حسی با لب های واقعی شما ندارد.
 5.  در شروع مرحله تزریق با ورود سوزن احساس می کنید نیش کوچک می کنید بعد در هنگام تزریق شدن ژل یک مقداری ممکن است احساس سوزش کنید . البته با داروهای بی حسی که قبل از آن به شما تزریق می شود ، شما متوجه دردی نخواهید بود .
 6.  شما نباید در روز ترزیق ژل ، تمرین وررزشی کنید چون ضریان قلب و به طبع فشار خون شما بالا خواهد رفت . بهتر است آن روز آرام باشید.
 7.  شما نیاز نیست که کل لب ها خورد را تغییر فرم دهید . می توانید از پزشک بخواهید روی مناطقی که برای اصلاح مد نظر شماست ، اقدام کند .
 8.  برای تزریق ژل حتما باید به پزشک با تجربه و مراکز معتبر مراجعه کنید و از مراجعه به افراد غیر پزشک اکیدا پرهیز کنید .
 9. ده روز قبل از تزریق ژل لب از داروهای مسکن (بجز تیلنول) ، روغن ماهی ، ویتامین E که خون را رقیق می کنند ، استفاده نکنید .
 10. برخی از کبودی های کوچک و خونریزی در محل تزریق طبیعی و مورد انتظار است .
 11.  شما می توانید از کرم عصاره گل همیشه بهار برای کاهش کبودی و التهاب پس از تزریق ژل لب استفاده کنید .
 12. پس از تزریق ژل لب ، انتظار رویایی نداشته باشید که لب های شما شبیه که هنرپیشه های هالیوودی شود .
 13.  اگر برآمدگی هایی رو در سطح لب مشاهده می کنید به این علت است که ژل ، در ناحیه نزریک به پوست تزریق شده است .
 14.  اگر تبخال دارید و پماد مصرف می کنید ، باید دو روز قبل از تزریق ژل لب ، آن را متوقف کنید .
 15.  اگر به هر دلیلی هنگام تزریق ژل لب از ادامه کار پشیمان شدید ، هیچ جای نگرانی نیست و لب های ما به فرم قبل باز خواد گشت .
 16. باید این واقعیت را نیز در نظر بگیرید که تزریق ژل لب یک روش تهاجمی محسوب شده و اگر توسط افراد بی تجربه و فاقد شرایط تزریق شود ، خطرات خود را به همراه دارد .
پیشنهاد مطالعه  درمان دیسک گردن با طب سوزنی

کاشت نخ لاغری اصفهان | تزریق ژل لب طبیعی.

علت درد پس از تزریق ژل لب

من امروز صبح ۱ سی سی ژوویدرم به لبم تزریق کردم. قبلاً تجربه تزریق رستیلن را داشتم. ژوویدرم در طول تزریق بسیار درد داشت. لبم خیلی متورم شده و به خاطر درد زیاد نمی توانم بخوابم. آیا این عوارض طبیعی است؟

پاسخ ۹ پزشک به این سوال :

 • متاسفم که بعد از تزریق درد دارید. از آن جایی که لب یکی از حساس ترین نواحی بدن است، درد و تورم پس از تزریق طبیعی است. با این حال، درد شدید می تواند نشانه هشدار باشد. هنگام تزریق لب، ممکن است تزریق ژل به داخل یا اطراف شریان باعث انسداد عروق شود که درد شدیدی را ایجاد می کند. در صورت وجود انسداد، متوجه تغییر رنگ پوست اطراف لب هایتان به رنگ آبی مایل به خاکستری خواهید شد. استفاده از کانولا با حداقل نقاط ورودی به کاهش این خطر کمک می کند. من پیشنهاد می کنم اگر این درد به زودی فروکش نکرد یا متوجه تغییر رنگ شدید، به پزشک خود مراجعه کنید.
 • ژوویدرم موجب ورم قابل توجهی پس از تزریق می شود. من معمولاً به بیمارانم توصیه می کنم که ۲ هفته صبر کنند. در صورتی که ناراحتی یا درد شدید دارید، باید با پزشک خود مشورت کنید.
 • لب ها حساس ترین ناحیه برای تزریق هستند و برخی افراد به شدت به این محصولات حساسیت نشان می دهند و دچار تورم شدید می شوند. بنابراین پاسخ سوال شما بله است، این اتفاق طبیعی است. راه هایی برای کاهش این خطر وجود دارد و توصیه ویژه من استفاده از رستیلن ریفاین یا دیفاین است که باعث تورم بسیار کمی می شوند. در تزریق از ژل ها از کانولا استفاده می کنند که موجب کاهش کبودی می شود. ایبوپروفن و یخ در این مرحله به شما کمک می کنند.
 • وجود کمی درد، ورم و کبودی در برخی افراد طبیعی است. با این حال داشتن درد شدید غیرمعمول است و توصیه می کنم که به پزشک تزریق کننده خود برای بررسی وجود هرگونه مشکل مراجعه کنید. معاینه حضوری بهترین راه برای حل این مساله است. کمپرس سرد برای تورم و ژل آرنیکا برای کبودی موثر هستند. هر عارضه ای باید طی ۲ هفته برطرف شود. امیدوارم که این درد به زودی از بین برود.
 • متاسفم که در مورد درمان خود نگران هستید. ورم، کبودی و درد بعد از درمان رایج هستند. ممکن است برای استفاده از یخ کمی دیر باشد اما خوردن آناناس تازه برای کبودی موثر است و آرنیکا نیر برای کاهش ورم و کبودی مفید است. من پیشنهاد می کنم اگر درد و ناراحتی شدید ادامه داشت با تزریق کننده خود تماس بگیرید. از بین رفتن کبودی و ورم ممکن است ۲ هفته زمان ببرد.
پیشنهاد مطالعه  مراحل انجام روش هیدروفیشیال چگونه است ؟

لیفت صورت با نخ اصفهان | تزریق ژل لب عروسکی

 • تورم و درد پس از تزریق غیرمعمول نیست. بیشتر اوقات این عوارض کمی آزار دهنده هستند. اغلب پس از ۲ هفته از بین می روند. با این حال، اگر درد و تورم شما شدید است با پزشک خود تماس بگیرید تا بهترین راه برای درمان را به شما معرفی کند.
 • بله، پس از تزریق ژوویدرم درد و تورم وجود دارد. تورم می تواند ۱ تا ۲ هفته ادامه داشته باشد. استفاده از کمپرس یخ به کاهش آن کمک می کند. اگر از نتایج نهایی تزریق خود ناراضی هستید، می توانید با هیالورونیداز آن را تخلیه کنید.
 • درد یک عارضه معمول در تزریق لب است که باید انتظار آن را داشته باشید. کبودی و ورم معمولاً در تزریق ژوویدرم شدیدتر است چون دارای لیدوکائین است و در حالی که هنگام تزریق به شما کمک می کند اما بلافاصله پس از مصرف، باعث تورم و کبودی بیشتر می شود. ورم به عصب ها فشار وارد می کند و به همین دلیل درد خواهید داشت. چند هفته صبر کنید، از ژل آرنیکا استفاده کنید و سپس به پزشک خود مراجعه کنید.
 • درد شدید پس از تزریق ژل لب طبیعی نیست. در هنگام تزریق ممکن است مقداری درد داشته باشید که این به تجربه تزریق کننده و تکنیک مورد استفاده بستگی دارد. ممکن است ورم ۱ تا ۳ روز پس از تزریق ادامه داشته باشد. به طور مرتب از یخ استفاده کنید. مقداری درد طبیعی است اما درد شدید نباید وجود داشته باشد. به پزشک خود مراجعه کنید تا مطمئن شوید که انسداد عروقی ندارید. قبل از مراجعه به آرامی لب را ماساژ دهید و کمپرس آب گرم استفاده کنید.
پیشنهاد مطالعه  دانستنی های تزریق ژل و بوتاکس در اصفهان

پیام بگذارید