علل و درمان خانگی چروک دور لب | متخصص طب سوزنی اصفهان

 هر آنچه که باید در مورد برجسته سازی و فرم دهی لب با ژل بدانید :

فرم دهی لب | ژل ها یا فیلر های لب سابقه کمی دارند، اما واقعا چقدر درباره آنها می دانید و از نتایج آن چه انتظاراتی باید داشته باشید؟ ما در این مورد شما را راهنمایی خواهیم کرد.


مطالب جالب و خواندنی دکتر اردشیر عامری متخصص طب سوزنی اصفهان :


تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | تخلیه ژل لب.
آیا تزریق ژل لب ایمن است؟

ژل ها لب ها یک درمان زیبایی هستند بنابراین همیشه احتمال وجود دارد که چیزی اشتباه رخ دهد. به همین دلیل ، فوق العاده مهم است که اجازه دهید فرد حرفه ای واجد شرایط و معتبر برای انجام آن اقدام کند. هرگز وسوسه نشوید که تزریق ژل خود را در سالن زیبایی انجام دهید . اگر تزریق ژل لب به مشکلی بر خورد کند یک آرایشگر یا یک فرد غیر پزشک نمی تواند آن را درمان کند و به حالت طبیعی بر گرداند .

پیشنهاد مطالعه  بادکش درمانی برای درمان کمر درد

پس اکیدا توصیه می شود جهت فرم دهی و برجسته سازی لب به مراکز معتبر که در آن پزشکان با تجربه و متبحر مشغول به کارند مراجعه کنید و به هیچ عنوان سلامتی خود را با مراجعه به مراکز بی نام و نشان و اعتماد به افراد سودجو به خطر نیندازید .

از دکتر تحقیق کنید و از او بخواهید که عکسهای قبل و بعد از عمل برای بیماران قبلی را به شما نشان دهد. پزشکان ویدیو یا عکس هایی از درمان های قبلی دارند که به شما نشان خواند داد ، بنابراین می توانید نتایج را ببینید. اگر از نتایج خود ناراضی هستید، پزشک شما می تواند فورا با تزریق دیگری ژل لب را از بین ببرد. باز هم، این مسله ای است که یک آرایشگر نمی تواند انجام دهد. اگر از یک پیشنهاد در یک سالن وسوسه شده اید، ریسک نکنید.

آیا استفاده از کرم بی حس کننده هنگام استفاده از تزریق ژل لب صورت می گیرد؟

در مرحله اول پزشک ، یک ناحیه استریل ایجاد کرده و لب فوقانی را با کمی کرم می پوشاند .  پس از حدود ۵ دقیقه، لب بالا به اندازه کافی برای انجام کار بی حس شده اند. او از یک کانول (که یک لوله توخالی است) استفاده می کند و آن از خارج از لبه تزریق می کند – که کبود شدن را به حداقل برساند – و به محض کشیدن کانول ، ژل را تزریق می کند. در این شرایط تزریق ژل لب قابل تحمل با کمترین درد انجام می گیرد .

پیشنهاد مطالعه  پیشگیری از چین و چروک صورت

کجا باید تزریق ژل لب را انجام دهم؟

اگر کسی را می شناسد که لب های خود با ژل فرم داده ، از او در مورد پزشکش بپرسید. آیا آنها آن پزشکان را توصیه می کنند؟ کلینیک های معتبر در منطقه خود را بیابید، مدارک و اظهارات انها را بخوانید، تصاویر قبل و بعد از کار را مقایسه کنید. نام دکتر را در گوگل وارد کنید و ببینید دیگران چه نظری در مورد کارشان دارند . اگر آرایشگر مو یا صورت شما خدمات تزریق ژل را ارائه می دهد، مودبانه به آنها می گویم “ابدا”.

تزریق ژل لب مدل روسی به چه صورت است؟

تکنینک تزریق ژل لب روسی بدون جا به جایی مواد حجم بیشتری به لب ها داده و ظاهری بسیار طبیعی دارد. در این روش ژل به صورت عمودی در لب ها تزریق می شود در نتیجه لب ها بزرگ تر شده و بالاتر می روند.

ماندگاری ژل لب چقدر است؟

ژل لب رایج ترین روش برای افزایش اندازه لب ها است. چهار نام تجاری رایج از اسید هیالورونیک وجود دارد که محبوب ترین آن ها رستیلن و ژوویدرم هستند. این ژل ها حدود ۶ ماه ماندگاری دارند و ظاهری طبیعی ایجاد می کنند.

لیفت صورت با نخ اصفهان | بهترین تزریق ژل لب

قرار دادن کمپرس یخ بعد از تزریق ژل لب

پس از تزریق ژل، احتمال تورم وجود دارد. پزشک شما برای کاهش میزان تورم مقداری یخ به شما خواهد داد. به مدت ۶ ساعت، هر ۵ تا ۱۰ دقیقه کمپرس یخ بگذارید. ظاهر طبیعی و جدید لب شما پس از برطرف شدن تورم مشخص می شود.

پیشنهاد مطالعه  لیفت ابرو با تکنیک تزریق بوتاکس

تبخال بعد از تزریق ژل لب – آیا ژل لب می تواند باعث بروز تبخال شود؟

تزریق ژل به لب می تواند شیوع تبخال را تحریک کند. من پیشنهاد می کنم ابتدا با پزشک مشورت کنید و قبل از تزریق از داروهای ضد ویروس والترکس استفاده کنید. همچنین اطمینان حاصل کنید که در روز تزریق زخم نداشته باشید.

قرص تبخال بعد از تزریق ژل لب – درمان تبخال بعد از تزریق ژل

آیا سابقه تبخال دارید؟ اگر بله، هر چند وقت یکبار تبخال می زنید؟ این سوال ها را باید پزشکتان قبل از تزریق ژل از شما بپرسد. سریعاً به پزشک خود مراجعه کنید.

پیام بگذارید