تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | هزینه تزریق ژل چانه 1401

زاویه سازی و فرم دهی فک با تزریق ژل

فرم دهی فک با تزریق ژل | حد فاصل لبه پایین آرواره یک فرد- می توان با ۲ هدف، تزریق ژل پوستی را انجام داد ، تا جوانتر به نظر برسیم ، تا زیبا تر به نظر برسیم . زیبایی، در چشم بیننده است و بیماران می توانند خط فک خود را هر طور که ترجیح می دهند انتخاب کنند، آن را گوشه دار یا باریک یا خیلی مردانه کنند. از کار افتادگی خط آرواره، استخوان و بافت نرم، در اطراف خط آرواره با خط آرواره یکنواخت می گردند، و در زنان، جمجمه، با حرکت آرواره به عقب می رود. این ویژگی ها باعث از بین رفتن نظم ساختاری در قسمت خط آرواره می شود.

این از دست دادن نظم ساختاری در فک، همچنین به از کارافتادگی گردن کمک می کند. اگر هدف بیمار این است که تا آنجا که ممکن است به طور طبیعی، جوان به نظر برسد، ساختار خط فک، باید با جایگزینی توسط ژل های تزریقی پوستی، بازسازی شود.


مطالب آموزنده دکتر اردشیر عامری متخصص طب سوزنی اصفهان :


کاشت نخ لاغری اصفهان | زاویه سازی فک و مدلینگ صورت

مزیت های فرم دهی فک با تزریق ژل

 • یک خط آرواره زیباتر

بعضی از مردم با یک خط آرواره بزرگ متولد می شوند و برخی با یک خط آرواره ای به دنیا آمده اند که ظاهر آن می تواند بهبود یابد.برای آنهایی که با یک خط آرواره کامل متولد نشده اند، بسیار ساده است تا فقط برای بهبود ظاهر آن عمل تزریق را انجام دهیم.تزریق ژل پوستی می تواند:
باعث بهبود اندازه فک شود: برخی از بیماران نیاز به تزریق ژل پوستی دارند تا خط آرواره شان را تا جایی نزدیک اطراف گوش شان بالا ببرند.

 • باعث بهبود شکل فک شود .

برخی از بیماران نیاز به حجم بیشتری در جلوی فک خود در چانه دارند و برخی از بیماران نیاز به حجم بیشتر در گوشه فک خود دقیقاً زیر گوش دارند و بعضی از آنها فقط نیاز به مرتب کردن خط فک با توجه به فک پایین شان با تزریق در شیار پیش فکی دارند: بیمار، ارزیابی خواهد شد و دکتر با بیمار درباره آناتومی و نحوه بهبودی آن ها، بحث خواهد کرد.

 • باعث بهبود خط فک بعد از جراحی پلاستیک شود.

اغلب خطوط فک در نزدیکی گوشها پس از جراحی پلاستیک بد شکل می شود. تزریق ژل پوستی برای بازسازی این ناحیه می تواند ظاهر طبیعی تری ایجاد کند.

 • باعث بهبود خطوط فک از کار افتاده می شود.

در حالیکه ما پا به سن می گذاریم، نظم ساختاری خط آرواره ما از بین می رود. این را می توان با تزریق ژل پوستی جبران کرد.

 • تقارن خط فک

  عدم تقارن خط فک را می توان با درمان تزریق ژل پوستی بهبود بخشید.

تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | روش‌های آبرسانی پوست

خطرات تزریق ژل های پوستی

 1. کبودی در اکثر موارد رخ می دهد.
 2. ورم در ناحیه تزریق رخ خواهد داد.این موضوع، ۴۸ ساعت به طول می انجامد.
 3. نامتقارنی(عدم تقارن) : گاهی اوقات یک طرف، بهتر از طرف های دیگر درمان می شود، این معمولاً به این دلیل است که بیمار از ابتدا به صورت نامتقارن درمان را شروع کرده است.
 4. عفونت یک عارضه بسیار نادر است، اما همیشه زمانی که سوزن به پوست فرو می رود، همیشه امکان پذیر است.
 5. بافت مردگی (رگ خونی مسدود شده است، در حالی که با تامین خون برای پوست، مداخله می کند) بسیار نادر است. این می تواند منجر به زخم شود.
 6. نیاز به درمان بیشتر: اغلب برای لب ها، چندین سرنگ از این محصول را به کار می گیریم تا بیمار به همان هدفی که می خواهد برسد، نائل شود.

بعد از یک درمان تزریق ژل پوستی چه انتظاری وجود دارد؟

اثر تزریق ژل پوستی بلافاصله آشکار می شود بسیاری از تورم های ناشی از تزریق ژل پوستی تا ۲-۳ روز پس از عمل، کاهش می یابد (بهبود می یابند).ممکن است مقدار کمی تورم، حتی برای ۲-۴ هفته پس از عمل نیز باقی بماند.

اگر یک وقت قبل از هفته دوم، عدم تقارن بوجود آید چه خواهد شد؟ آیا باید با دکترم تماس بگیرم؟

نه. نیازی به تماس با دکتر نیست.گاهی اوقات ناهماهنگی رخ می دهد به این دلیل که یک طرف بیشتر متورم شده یا کبود می شود.معمولاً، آن، از زمان بازبینی، به خودی خود درست خواهد بود.اگر این کار را نکنید، بعداً، می توان در موعد بازبینی، آن را مورد بررسی قرار داد.هیچ دلیلی برای پیشگیری زود هنگام از عدم تقارن وجود ندارد همانطور که اغلب تورم مرتبط است و بنابراین نتیجه نهایی تا حداقل ۲ هفته دیده نمی شود.درمان خیلی زود هنگام عدم تقارن، می تواند منجر به عدم تقارن بیشتر شود.

تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | زاویه سازی فک و صورت با تزریق ژل

درمان، چه مدت طول خواهد کشید؟

پاسخ به این سوال، بسیار فردی است و بستگی به آناتومی بیمار، متابولیسم، دوز، تعیین سطح، محصول و غیره دارد. به طور معمول، با رایج ترین تزریق ژل پوستی برگشت پذیر ما، پروتکل عبارت است از: اگر بیمار از نتایج در طول ۱ ماه راضی باشد(یعنی تزریق ژل، کافی است)، آنها باید در ۶ ماه درمان شوند، سپس در ۶ ماه و پس از آن یک بار در سال درمان شوند. اگر بیمار از نتایج ۱ ماهه راضی نباشد (به عنوان مثال، تزریق ژل پوستی بیشتر، برای کسب نتایجی که آنها می خواهند لازم است)، سپس، تزریق ژل پوستی بیشتر باید هر ۱ – ۳ ماه تا زمانی که ظاهر مورد نظر بدست آید تزریق شود و سپس بیمار باید در طول ۶ ماه، پس از ۶ ماه و سپس یک بار در سال درمان داشته باشد.

پیشنهاد مطالعه  بررسی مزایا تزریق ژل شقیقه

پیام بگذارید