متخصص طب سوزنی اصفهان | فرم دهی فک با تزریق ژل

زاویه سازی و فرم دهی فک با تزریق ژل

زاویه سازی و فرم دهی فک با تزریق ژل |  حد فاصل لبه پایین آرواره یک فرد- می توان با ۲ هدف، تزریق ژل پوستی را انجام داد:

  1.  تا جوانتر به نظر برسیم
  2.  تا زیبا تر به نظر برسیم

زیبایی، در چشم بیننده است و بیماران می توانند خط فک خود را هر طور که ترجیح می دهند انتخاب کنند، آن را گوشه دار یا باریک یا خیلی مردانه کنند.

از کار افتادگی خط آرواره، استخوان و بافت نرم، در اطراف خط آرواره با خط آرواره یکنواخت می گردند، و در زنان، جمجمه، با حرکت آرواره به عقب می رود. این ویژگی ها باعث از بین رفتن نظم ساختاری در قسمت خط آرواره می شود. این از دست دادن نظم ساختاری در فک، همچنین به از کارافتادگی گردن کمک می کند. اگر هدف بیمار این است که تا آنجا که ممکن است به طور طبیعی، جوان به نظر برسد، ساختار خط فک، باید با جایگزینی توسط ژل های تزریقی پوستی، بازسازی شود.

یک خط آرواره زیباتر: بعضی از مردم با یک خط آرواره بزرگ متولد می شوند و برخی با یک خط آرواره ای به دنیا آمده اند که ظاهر آن می تواند بهبود یابد.برای آنهایی که با یک خط آرواره کامل متولد نشده اند، بسیار ساده است تا فقط برای بهبود ظاهر آن عمل تزریق را انجام دهیم.

تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | زاویه سازی فک و صورت با تزریق ژل


مطالب جالب و خواندنی دکتر اردشیر عامری متخصص طب سوزنی اصفهان :
پیشنهاد مطالعه  محو کردن سیاهی دور چشم با طب سوزنی

تزریق ژل پوستی می تواند:
  1. باعث بهبود اندازه فک شود: برخی از بیماران نیاز به تزریق ژل پوستی دارند تا خط آرواره شان را تا جایی نزدیک اطراف گوش شان بالا ببرند.
  2. باعث بهبود شکل فک شود: برخی از بیماران نیاز به حجم بیشتری در جلوی فک خود در چانه دارند و برخی از بیماران نیاز به حجم بیشتر در گوشه فک خود دقیقاً زیر گوش دارند و بعضی از آنها فقط نیاز به مرتب کردن خط فک با توجه به فک پایین شان با تزریق در شیار پیش فکی دارند: بیمار، ارزیابی خواهد شد و دکتر با بیمار درباره آناتومی و نحوه بهبودی آن ها، بحث خواهد کرد.
  3. باعث بهبود خط فک بعد از جراحی پلاستیک شود: اغلب خطوط فک در نزدیکی گوشها پس از جراحی پلاستیک بد شکل می شود. تزریق ژل پوستی برای بازسازی این ناحیه می تواند ظاهر طبیعی تری ایجاد کند.
  4. باعث بهبود خطوط فک از کار افتاده می شود: در حالیکه ما پا به سن می گذاریم، نظم ساختاری خط آرواره ما از بین می رود. این را می توان با تزریق ژل پوستی جبران کرد.
  5. تقارن خط فک : عدم تقارن خط فک را می توان با درمان تزریق ژل پوستی بهبود بخشید.

متخصص طب سوزنی اصفهان | زاویه سازی فک و مدلینگ صورت.

درمان خط فک با تزریق ژل های پوستی

قبل از درمان با تزریق ژل پوستی، بیمار باید در صورت لزوم ارزیابی شود و با تزریقات آرام بخش عضلانی در نوارهای پلاتیزمال درمان شود.همچنین اگر در ناحیه گردن زیر چانه با یک زاویه کوچک از گردن، روی مقطع عرضی گردن چربی وجود داشته باشد، لیپوساکشن گردن باید مورد بررسی قرار گیرد.

پیشنهاد مطالعه  تزریق بوتاکس و مراقبت‌های قبل و بعد

انتخاب دوز تزریق ژل های پوستی

دوز مورد نیاز برای تزریق ژل فک، بسیار متغیر است.این بستگی به آناتومی و نتیجه مطلوب ما دارد.برخی از بیماران با ۱ میلی لیتر راضی خواهند شد، برخی دیگر به ۶ میلی لیتر نیاز خواهند داشت تا نتایجی را که می خواهند کسب کنند.

متخصص تزریق ژل و بوتاکس اصفهان ، چهره را ارزیابی خواهد کرد و پس از مطالعه تاریخچه و مورد آزمایش قرار دادن بیمار، بهترین دوز را انتخاب خواهد کرد.اگر بیمار سابقه عوارض تزریقات ژل های پوستی داشته باشد، یا اگر بودجه آنها محدود باشد یا اگر آنها نتایج ظریف تری می خواهند، ممکن است دوز کمتری برای شروع انتخاب شود.

با تزریق ژل های پوستی، یک راه معمولی برای برنامه ریزی بهسازی خط فک، تزریق ۲ میلی لیتر در یک دفعه تزریق، بصورت هر ماهه، تا زمانی است که بیمار و پزشک از ظاهر عمل راضی شوند.

به طور نمونه، در اولین درمان، من ۲ میلی لیتر تزریق خواهم کرد و سپس بیمار را در یک ماه بررسی می کنم.اگر آنها گفتند: پس از آخرین درمان، فرم دهی را دوست داشتم و بعد از آن که آن ورم از بین رفت ناامید شدم، سپس آنها را توصیه خواهم کرد که بیش از ۲ میلی لیتر تزریق داشته باشند و این روند را تا زمانی که دیگر از آن مقدار فرم دهی بیشتر را دوست نداشته باشند، تکرار کنند.

پیشنهاد مطالعه  لیفت سینه با نخ

تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | .زاویه سازی فک و صورت با تزریق ژل

در هنگام خود درمان تزریقی چه اتفاقی می افتد؟

صورت، با الکل تمیز می شود. به طور مختصری، قبل از درمان برای ناحیه مورد تزریق، یخ استعمال خواهد شد. دکتر با استفاده از یک سوزن بسیار ریز تزریق خواهد کرد. سپس فشار، با گاز پانسمان اعمال خواهد شد. اگر یک کانولا استفاده شود، یک تزریق کوچک بیهوشی موضعی به پوست تزریق می شود و سپس یک سوزن ریز، یک سوراخ کوچک در پوست ایجاد می کند درست جایی که کانولا وارد می شود.

درمان، چه مدت طول خواهد کشید؟

پاسخ به این سوال، بسیار فردی است و بستگی به آناتومی بیمار، متابولیسم، دوز، تعیین سطح، محصول و غیره دارد. به طور معمول، با رایج ترین تزریق ژل پوستی برگشت پذیر ما، پروتکل عبارت است از: اگر بیمار از نتایج در طول ۱ ماه راضی باشد . (یعنی تزریق ژل، کافی است .)، آنها باید در ۶ ماه درمان شوند . سپس در ۶ ماه و پس از آن یک بار در سال درمان شوند.

اگر بیمار از نتایج ۱ ماهه راضی نباشد . (به عنوان مثال، تزریق ژل پوستی بیشتر، برای کسب نتایجی که آنها می خواهند لازم است . )، سپس، تزریق ژل پوستی بیشتر باید هر ۱ – ۳ ماه تا زمانی که ظاهر مورد نظر بدست آید تزریق شود . و سپس بیمار باید در طول ۶ ماه، پس از ۶ ماه و سپس یک بار در سال درمان داشته باشد.

پیام بگذارید