لیفت صورت با نخ اصفهان | تزریق ژل لب عروسکی

چرا تزریق ژل لب برای من کم دوام است؟

دوام تزریق ژل لب | پاسخ ۱۰ پزشک متخصص تزریق ژل و بوتاکس به این پرسش . لطفا با ما همراه باشید :

ژل در افراد مختلف با سرعت متفاوت حل می شود. به عقیده من ژل به طور خاص در مناطق عروقی یا نواحی دارای حرکات بالا مانند اطراف دهان و لب ها با سرعت بیشتری تجزیه می شوند. ژل های چسبناک و ضخیم نظیر ژوویدرم دوام بیشتری دارند.


مطالب جالب و خواندنی دکتر اردشیر عامری متخصص طب سوزنی اصفهان :


تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | هزینه تزریق ژل چانه 1401
۱.

طول عمر ژل لب به اندازه اصلی لب، سن فرد، آناتومی لب، کمان کوپید و مقدار کلاژن موجود بستگی دارد. من معتقدم که آناتومی لب و ناحیه اطراف آن نقش مهمی را در نتیجه تزریق ژل لب دارند. برخی افراد ممکن است برای دستیابی به لب های برجسته تر به بیش از یک ژل نیاز داشته باشند.

پیشنهاد مطالعه  طب سوزنی برای چه بیماری هایی موثر است؟
۲.

از بین تمام مناطقی که ما ژل اسید هیالورونیک تزریق می کنیم، مدت ماندگاری ژل در لب از همه کوتاه تر است. سن بیمار، اندازه لب، عروق و حرکت لب متغیر هایی هستند که بر طول عمر ژل تاثیر می گذارند.

۳.

ژل در افراد مختلف با سرعت متفاوت حل می شود. به عقیده من ژل به طور خاص در مناطق عروقی یا نواحی دارای حرکات بالا مانند اطراف دهان و لب ها با سرعت بیشتری تجزیه می شوند. ژل های چسبناک و ضخیم دوام بیشتری دارند. این ژل های ضخیم سفت بوده و احتمال تشکیل برآمدگی در آن بیشتر است. برای ارزیابی بهتر به متخصص با تجربه ای با کلینیک مجهز  مراجعه کنید که بتواند با تزریق درست ژل در محل مناسب نتیجه خوبی را برای شما فراهم کند.

۴.

من ناامیدی شما را درک می کنم. موقعیت هایی از این دست برای پزشک نیز ناراحت کننده است زیرا به ندرت رخ می دهد. تنها یک یا دو نفر از مراجعینم را به یاد می آورم که ژل را سریعتر متابولیزه کرده اند. در افراد سیگاری نیز ماندگاری ژل کوتاه است. شما می توانید ژل بیشتر یا ژلی ضخیم تر مانند ژوویدرم اولترا پلاس یا ولوما تزریق کنید. حتماً به یک پزشک با تجربه در این زمینه مراجعه کنید.

پیشنهاد مطالعه  آشنایی با خصوصیات ژل تزریقی اسکالپترا Sculptra
۵.

اکثر افراد فکر می کنند که دوام ژل در آن ها کوتاه است زیرا پس از تزریق لب بسیار متورم است و پس از بر طرف شدن ورم لب کوچکتر می شود. اگر واقعاً احساس می کنید که ماندگاری نتایج کوتاه است و عکس های قبل و بعد خود را به دقت بررسی کرده اید، بهتر است گزینه هایی مانند انتقال چربی یا ایمپلنت لب را در نظر بگیرید.

سایر ژل ها از قبیل پرلن و ولوما اگر چه اغلب در قسمت میانی صورت مورد استفاده قرار می گیرند، اما در افرادی که رستیلن و ژوویدرم اولترا به خوبی پاسخ نداده اند موثر هستند.

۶.

برخی افراد که به لحاظ فیزیکی فعال هستند و متابولیسم درونی بالا دارند سرعت تجزیه برخی ژل های اسید هیالورونیک در آن ها بیشتر است. توصیه می کنم ژل ضخیم تری مانند ژوویدرم اولترا پلاس یا ولوما را امتحان کنید تا ببینید آیا مدت طولانی تری باقی می مانند یا خیر.

۷.

من بیش از ۳۰ سال با استفاده از تزریق ژل یا ایمپلنت لب، درمان های بسیاری را انجام داده ام. لب بالایی باید حدود ۷۵ درصد از لب پایینی باشد تا متعادل به نظر برسد. اگر برای شما ژل مدت طولانی باقی نمی ماند، بهتر است ایمپلنت را در نظر بگیرید.

پیشنهاد مطالعه  معایب و عوارض فیلر بینی بشناسید :

تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | تخلیه ژل لب.

۸.

توصیه می کنم مقدار بیشتری ژل تزریق کنید یا محصول دیگری مانند ولوما را امتحان کنید. به منظور تعیین بهترین برنامه درمانی به یک متخصص مراجعه کنید.

۹.

متابولیز ژل و بوتاکس در برخی افراد سریع تر است. بهتر است ولوما را امتحان کنید که می تواند تا دو سال باقی بماند. احتمال دیگر این است که شما نیاز به تزریق ژل بیشتری دارید.

۱۰ .

چون بدن شما ژل را سریع تر حل می کند، ژل لب مدت طولانی باقی نمی ماند. تنها راه جایگزین ایمپلنت لب است اگرچه نتایج آن به اندازه دو سی سی ژل چشمگیر نیست. به یک جراح مجرب مراجعه کنید.

پیام بگذارید