تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | درمان با مزوبوتاکس

فواید درمان مزوبوتاکس

درمان با مزوبوتاکس ، فواید بسیار زیادی دارد. این روش مزایای متعددی در بر دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | زیبایی و جوانی با تکنیک مزوبوتاکس.

عوارض درمان مزوبوتاکس

هر روشی در پزشکی عوارض خاص خودش را دارد. تقریبا می توان گفت هیچ روش زیباسازی و جوانسازی پوست بدون عوارض نیست. اما بعضی از این روش ها عوارض بسیار کم و خفیفی دارند. حتی ممکن است این عوارض در بعضی از افراد بروز پیدا نکند. اما در هر صورت باید عوارض احتمالی روش های درمانی را در نظر داشت.

قبل از اینکه بخواهیم به عوارض این روش درمانی اشاره کنیم، باید بگوییم اگر در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک زیبایی دقت کنید، قطعا مزوبوتاکس برای شما بی خطر و بدون عوارض خواهد بود. متاسفانه بعضی از افراد برای صرف هزینه کمتر، سلامت خود را فدای پول می کنند و به کلینیک های غیر معتبر مراجعه می کنند. در این خصوص باید بگوییم احتمال بروز عوارض با شدت بالا بسیار زیاد است. بنابراین سعی کنید تا در انتخاب پزشک و کلینیک تخصصی دقت کنید تا با عوارض شدیدی روبرو نشوید. اما عوارض مزوبوتاکس به شرح زیر می باشد:

  1. قرمزی در ناحیه تزریق
  2. تورم پس از تزریق
  3. کبودی مختصر در ناحیه تزریق
  4. امکان بروز آلرژی و حساسیت های پوستی
  5. ایجاد احساس خارش در ناحیه تزریق
پیشنهاد مطالعه  بهبود گردن درد با طب سوزنی

آیا روش انجام مزوبوتاکس بی خطر است؟

این سوال برای افراد زیادی به وجود می آید که آیا روش درمانی مزوبوتاکس یک روش بی خطر است؟ در هر صورت نگرانی از بابت سلامتی، یک نگرانی کاملا به جایی است و شما باید از واقعیت های این امر باخبر شوید. به طور کلی انجام روش درمانی مزوبوتاکس یکی از روش های کم خطر است.

کاشت نخ لاغری اصفهان | با این راهکارها به جنگ منافذ باز پوست بروید!

مزوبوتاکس برای درمان منافذ باز صورت

با استفاده از روش درمانی مزوبوتاکس، منافذ باز پوستی تا حد بسیار بالایی کاهش می یابند. همانطور که میدانید منافذ باز پوستی، تاثیر منفی در زیبایی چهره دارند. وجود این منافذ می تواند باعث ورود آلودگی ها به پوست شود. بنابراین بهتر است تا برای داشتن پوستی سالم و درخشان، این منافذ بسته شوند. با کمک این روش درمانی شما می توانید پوستی صاف، یکدست و درخشان داشته باشید و دیگر نگران منافذ باز پوستی نباشید چرا که مزوبوتاکس بهترین روش برای کاهش منافذ باز پوستی است. پوستی که منافذ ندارد، دیرتر دچار آسیب و پیری زودرس می شود و همیشه زیباتر به نظر می رسد.

هزینه مزوبوتاکس

به طور کلی باید بگوییم مزوبوتاکس هزینه ثابت و مشخصی ندارد. به همین علت شما باید برای مطلع شدن از هزینه این روش درمانی به کلینیک زیبایی مراجعه کنید و توسط پزشک معاینه شوید. عواملی متعددی در هزینه این روش درمانی موثر هستند. ناحیه تزریق، واحد تزریق، هزینه تجهیزات پزشکی، هزینه کلینیک و دستمزد پزشک، هزینه کوکتل مزوتراپی و نوع برند آن و… همه و همه در قیمت و هزینه این روش درمانی تاثیر می گذارند.

پیشنهاد مطالعه  چه تفاوتی میان تزریق ژل و بوتاکس برای درمان خط اخم وجود دارد ؟

یعنی تاکنون گزارش های مشخصی در خصوص عوارض جانبی شدید و یا پرخطر بودن این روش درمانی در دسترس نیست. اما به طور کلی اگر شما در انتخاب پزشک و کلینیک تخصصی دقت کنید و برای انجام این کار نزد بهترین پزشک های متخصص کلینیک زیبایی معتبر بروید، ریسک خطر این روش به صفر می رسد و دیگر جای نگرانی نیست.

چه افرادی کاندید مناسب مزوبوتاکس هستند؟

به طور کلی کسانی که طی ماه ها و سال های اخیر بوتاکس انجام داده اند و مشکلی برای آنها پیش نیامده، می توانند بدون نگرانی مزوبوتاکس را انجام دهند. در صورتی که بوتاکس برای افراد حساسیت های پوستی به وجود نیاورد، میکرو بوتاکس نیز تاثیر منفی بر روی افراد نمی گذارد. کسانی که به لیدوکائین حساسیت دارند، نمی توانند از این روش برای جوانسازی چهره خود استفاده کنند.

از دیگر کسانی که کاندیدای مناسبی برای انجام مزوبوتاکس نیستند می توان به افرادی که به بیماری های عصب عضلانی مبتلا هستند و یا از مشکلات نخاعی رنج می برند اشاره کرد.

تفاوت مزوبوتاکس و بوتاکس

تفاوت مزوبوتاکس با بوتاکس در این است که مزوبوتاکس باعث شل شدن فیبرهای سطحی عضله می شود و نتیجه ی بدست آمده کاملاً طبیعی می باشد و همچنین در صاف کردن پیشانی و منافذ پوست بسیار تاثیرگذار می باشد. اما بوتاکس باعث فلج کردن کل عضله ها می شود و همچنین باعث بالا رفتن غیر طبیعی ابرو و یا عدم توانایی فرد در حرکت دادن پیشانی می شود اما مزوبوتاکس نه تنها باعث از بین بردن چین و چروک پیشانی بلکه فرد قادر به حرکت دادن پیشانی خود می باشد.

پیشنهاد مطالعه  تاثیر طب سوزنی بر افزایش باروری

مطالب جالب و آموزنده دکتر اردشیر عامری متخصص طب سوزنی اصفهان :

پیام بگذارید