کاشت نخ لاغری اصفهان | درمان امبدینگ

مدت زمان هر جل‎سه امبدینگ چقدر است؟

به صورت کلی درمان با امبدینگ به صورت ماهی یک‌بار و به مدت ۲۰ الی ۴۰ دقیقه روی بدن انجام می‌شود. اما در بعضی موارد نیاز به تکرار مداوم ندارد. مثلا جذب نخ‌هایی که برای امبدینگ سینه مورد استفاده قرار می‌گیرد، بین ۲ تا ۳ ماه است. نخ‌های امبدینگ باسن نیز بین ۴۰ تا ۴۵ روز جذب می‌شوند. در هر دو مورد ذکر شده، در صورت رضایت بیمار از نتیجه، درمان با یک جلسه خاتمه می‌یابد. در غیر این صورت یکبار دیگر تا رسیدن به رضایت بیمار، امبدینگ انجام خواهد شد.

در درمان چاقی به وسیله‌ی امبدینگ تعداد جلسات بیشتر است. درصورتی که بعد از چند جلسه، بدن به این روش درمان پاسخ ندهد و یک آداپتیشن با روش درمانی ایجاد کند، درمان متوقف شده و بعد از چند ماه ادامه پیدا خواهد کرد.

کاشت نخ لاغری اصفهان | جلسه درمان امبدینگ

هزینه امبدینگ چقدر است؟

با توجه به عدم تخمین دقیق قیمت‌ها و نیز مواد مصرفی، همچنین هزینه‌های جانبی متفاوت (هزینه های مطب و امکانات جانبی و…) امکان تعرفه‌گذاری کامل وجود ندارد. اما با توجه به افزایش چشمگیر هزینه‌‌های لاغری (انواع رژیم‌های غذایی، عمل‌ها، باشگاه و ورزش و غیره) امبدینگ را می‌توان یکی از کم‌هزینه‌ترین و مطمئن‌ترین روش‌های لاغری و چربی سوزی دانست. روشی که تنها با کاشت نخ و تحریک نقاط خاصی از بدن برای رسیدن به وزن ایده‌آلتان به شما کمک می‌کند.

پیشنهاد مطالعه  مزیت های اسید هیالورونیک را بشناسید :

 

مطالب پیشنهادی :

 

ارتباط با پزشک

 

پیام بگذارید