متخصص طب سوزنی اصفهان | درمان اختلالات جنسی با کمک طب سوزنی

درمان اختلالات جنسی

اختلالات جنسی یکی از مشکلات شایع در بین زنان و مردان است اما بسیاری از افراد از مطرح کردن مشکلات جنسی خجالت می‌کشند. متاسفانه بسیاری از زندگی‌های مشترک در اثر عدم بیان اختلالات جنسی زوجین و درمان آن‌ها به جدایی منجر شده است. بسیاری از این مشکلات اگر در زمان مناسب و نزد یک متخصص مطرح می‌شدند قابل درمان بودند.

چه بسیارند افرادی که به علت عدم درمان اختلالات جنسی یکی از زوجین دچار طلاق عاطفی شده‌اند. درمان‌های متعددی برای اختلال جنسی زنان و مردان وجود دارد، طب سوزنی نیز یک روش درمانی است که به تازگی بسیاری از افراد به علت سادگی، اثرگذاری و بدون عارضه بودن آن را انتخاب می‌کنند.

اختلال جنسی زنان چیست؟

چرخه تمایل جنسی در زنان چهار مرحله دارد که مشکلات مکرر و مداوم در هریک از این مراحل باعث عدم نارضایتی و اختلال در عملکرد جنسی به شمار می‌آید. عملکرد جنسی تحت تاثیر قسمت‌های مختلف بدن، روابط عاطفی، روحی و سطح هورمون‌ها است.

اغلب زنانی که تحت تاثیر فشارهای روحی، روانی و استرس قرار می‌گیرند دچار اختلال جنسی می‌شوند. گاهی مشکلات جنسی با تغییرات هورمونی بعد از تولد نوزاد یا در دوران یائسگی خود را نشان می‌دهد. بیماری‌هایی مانند سرطان، دیابت یا بیماری قلبی و عروقی نیز می‌تواند در بروز اختلال عملکرد جنسی نقش داشته باشند.

پیشنهاد مطالعه  پیشگیری از چین و چروک صورت

متخصص طب سوزنی اصفهان | درمان اختلالات جنسی

اختلال جنسی مردان چیست؟

دربیشتر مواقع مردان شروع کننده روابط جنسی هستند که به آن تمایل جنسی گفته می‌شود. یک تمایل جنسی بر اثر عوامل مختلف و هورمون‌های مردانه شکل می‌گیرد. کاهش هورمون‌های جنسی در بدن، مغز و بیضه‌ها موجب کاهش تمایل جنسی در مردان می‌شود. خوشبختانه راه‌های درمانی بسیاری برای متعادل ساختن سطح هورمون‌ها و افزایش میل جنسی وجود دارد. طب سوزنی یکی از راه‌های درمانی بدون عارضه در اختلالات جنسی مردان است.

درمان اختلالات جنسی با طب سوزنی

درمان‌های دارویی بسیاری برای درمان اختلال جنسی زنان و مردان وجود دارد. گاهی داروهای شیمیایی اثرگذار نبوده یا به محض قطع نمودن دارو دوباره اختلال جنسی در افراد مشاهده می‌شود. طب سوزنی یک روش درمانی موثر برای درمان اختلال جنسی زنان و مردان است. سرچشمه اختلال جنسی استرس و فشارهای روحی روانی است با جلسات طب سوزنی انرژی موجود در کانال‌های انرژی بدن فعال شده و سطح هورمون‌های زنانه و مردانه در بدن تنظیم می‌شود.

درمان اختلال جنسی با طب سوزنی یک روش بدون عارضه است و پزشک متخصص طب سوزنی با بررسی شرایط بیمار و یافتن علت اختلال جنسی، تعداد جلسات طب سوزنی را برای بیمار مشخص می‌کند. با گذشت چند جلسه از طب سوزنی شاهد بهبود روابط جنسی خود خواهید بود.

پیشنهاد مطالعه  ژل ژوویدرم چگونه باعث جوانسازی می‌شود؟

 

ارتباط با پزشک

پیام بگذارید