کاشت نخ لاغری اصفهان | درمان خطوط بغض کنار لب با تزریق ژل

 رفع خط خنده و خطوط بغض کنار لب با تزریق ژل

درمان خطوط بغض و خطوط خنده (لبخند)، چین های وابسته به لب (بینی) هستند که از هر دو طرف بینی تان تا گوشه های دهان شما جریان دارد. آنها بر اثر سالخوردگی و پیری بوجود می آیند، وقتی لایه های چربی صورت از بین می روند و باعث می شود که پوست حالت افتاده پیدا کند و چین های برجسته ای را ایجاد کند.

اینها به راحتی با تزریقات ژل اسید هیالورونیک روی خطوط، تغییر می کنند در حالی که انعطاف در آن قسمت را زیاد و باعث کاهش چنین خطوطی می شود. * تزریق ژل اسید هیالورونیک، یکپروتئوگلیکان(نوعی پروتئین که به شدت گلیکوسیلیت هست) مشابه آنچیزی است که در پوست، چشم ها و مفاصل ما یافت می شود.این پروتئین، به شدت قابل برگشت است، و با فعل و انفعالات طبیعی بدن در طول ماهها ساخته می شود وبرای پوشش و آرایش چهره بسیار مناسب است.

این روش، بیش از ۳۰ دقیقه زمان می برد، ۲-۳ تزریق در هر طرف از کناره های بینی انجام می شود با یک انحنا به سمت پایین تا خط لب(بینی). برخی ماساژها در این ناحیه، بعد از این روش، عوارض جانبی را به حداقل می رساند .

برای نتیجه بهتر، برخی ممکن است نیاز به درمان تزریق ژل گونه داشته باشند، تا لایه های چربی صورت که از دست داده اند را بدست آورند. همانگونه که چین و چروک های مربوط به لب و بینی بخشی از حالت های طبیعی چهره هستند و در حین لبخند حتی در نوزادان کوچک وجود دارد، حذف این چین ها، ممکن است، اما هدف ما آن نیست.در عوض، هدف درمان، کاهش گودافتادگی و تعداد خطوط، به ویژه هنگامی که چهره در حالت استراحت و بدون حالت است، می باشد با این دیدگاه که چهره فرد جوانتر جلوه کند.

پیشنهاد مطالعه  تاثیر طب سوزنی بر اختلال لکنت زبان

مطالب آموزنده دکتر اردشیر عامری متخصص طب سوزنی اصفهان :

لیفت صورت با نخ اصفهان | روش‌های رفع خط خنده

عوارض جانبی احتمالی

بی حسی و کرختی لب بالایی در طی این روش به دلیل حضور لیدوکائین در تزریق ژل، یک چیز عادی است؛این اثر، در عرض چند ساعت ناپدید می شود. در این ناحیه، به هیچ وجه کبودی نمی بینید. * گاهی اوقات، تورم، ممکن است بعد از عمل احساس شود، اما به سرعت در عرض ۲ هفته یا بیشتر حل می شود. * یک عارضۀ بسیار نادر، در جایی است که در نتیجه برخی از تغییرات پوستی پس از تزریق، در کناره بینی خون رسانی کمتری بوجود می آید – اگر این اتفاق بیافتد، باید تحت مراقبت های پزشکی قرار گیرد.

چرا تزریق ژل چهره، به سرعت در ۲ روز اول پس از تزریق کاهش می یابد؟

اسید هیالورونیک (HA) به طور طبیعی بدون cross-linked (پیوند شیمیایی بین اتمی) رخ می دهد. در این شکل، به راحتی ظرف ۱-۲ روز در بدن تجزیه می شود. HA که باقی مانده، آنهایی هستند که هنوز cross-linked (پیوند شیمیایی بین اتمی) هستند، که مانع از تجزیه آن می شود، و به این شکل دوام می یابد. بنابراین، به نظر می رسد تزریق ژل صورت با HA به سرعت ظرف مدت ۲ روز اول قبل از آن که سطح آن به حالت پایدار برسد کاهش می یابد. مابقی، به آرامی کاهش می یابد. بنابراین، HA با اتصال بیشتر ماندگاری بیشتری دارد. *

پیشنهاد مطالعه  در طب سوزنی چه روی می‌دهد؟

همچنین گاهی پس از تزریق ژل، تورم کوچکی، مانند بی حسی موضعی و التهاب آسیب های محلی ایجاد می شود.این به سرعت ظرف مدت چند روز کاهش می یابد، و منجر به کاهش بیش از ۲۰-۳۰٪ در نتیجه نهایی می شود. *

آیا باید برای صرفه جویی در هزینه ها در HA، نام تجاری را که ماندگاری طولانی تری داشته باشد انتخاب کنیم؟

هر چه قدر ماندگاری HAطولانی تر باشد، چسبناکی آن باید بیشتر خواهد بود . و بنابراین، احساس آن دشوار تر خواهد بود و شانس رهایی از توده های باقی مانده سخت تر می باشد. HAشدید تر ممکن است برای همه قسمت های اصلاح صورت مناسب نباشد، حتی هر چند آنها ماندگاری بیشتری داشته باشند، زیرا آنهاممکن است برای همه مناطق مناسب نباشد و یا ممکن نیست همه افراد به طور طبیعی از وجود آن احساس راحتی کنند.

لیفت صورت با نخ اصفهان | خط خنده را چگونه درمان کنیم ؟

چرا بینی من پس از تزریق ژل با اسید هیالورونیک یک رنگ کبود گرفته است؟

اگر آن یک کبودی نباشد، ممکن است به خاطر اثر Tyndall، باشد که بعد از تزریق اسید هیالورونیکی رخ دهد . که بیش از حد سطحی انجام شده باشد به طوری که اثر آن از روی پوست مشخص باشد . در حالی که رنگ بنفشی دارد که به راحتی با آرایش پنهان نمی شود. اگرچه، اغلب این اتفاق نمی افتد و می توان با تزریق ژل به روش صحیح از آن جلوگیری کرد. امروزه، تزریق ژل های جدید بهبود یافته، به ندرت اثر Tyndall را به وجود می آورند. *

پیشنهاد مطالعه  راهکار های طب سنتی برای درمان بیماری پوستی

پس از تزریق ژل چهره، آیا می توانم صورتم را ماساژ دهم یا صورتم بشویم؟

تزریق ژل های موقتی در ۴ ساعت اول یا بیشتر، قابل قالب سازی هستند. و در حدود ۲ روز پایداری دارند.در ۴ ساعت نخست، شما نباید بر روی سطح تزریق ژل شده، فشار وارد کنید . یا بیش از اندازه سخت ماساژ دهید. شستن ملایم صورت مجاز است.برای ۲ روز اول، توصیه می شود . که بر روی سطح تزریق ژل شده، فشار طولانی مدت مثل خواب روی آن طرف چهره – وارد نیاورید، احتمال کمی وجود دارد . که تغییر کند.پس از آن، هنگامی که درمان کامل شد . شما می توانید هر کاری که می خواهید انجام دهید و تغییر شکلی درآن حاصل نخواهد شد.

پیام بگذارید