متخصص طب سوزنی اصفهان | درمان جوش‌های سرسیاه با میکرودرم آبی

چگونه میکرودرم ابریژن جوش های سر سیاه را درمان می کند ؟

اگر با چیستی جوش های سرسیاه آشنا نیستید، آن‌ها برآمدگی‌های کوچکی هستند که روی پوست شما ظاهر می‌شوند، با سطحی تیره یا سیاه، که ناشی از گرفتگی فولیکول‌های مو است. جوش‌های سرسیاه نوعی آکنه خفیف هستند که می‌توانند در قسمت‌های مختلف بدن ظاهر شوند، اما بیشتر روی بینی، چانه و پیشانی ظاهر می‌شوند.

در حالی که جوش های سرسیاه به ظاهر بی ضرر هستند. اما بافت و ظاهر پوست را تغییر می دهند که می تواند تحریک کننده باشد. فشار دادن دانه‌های سرسیاهی که روی پوست شما ظاهر می‌شوند. می‌تواند بسیار وسوسه‌انگیز باشد، اما انجام این کار می‌تواند. باعث مشکلات بیشتری مانند پخش شدن چربی و باکتری بیشتر شود . که ممکن است باعث ایجاد جوش‌های سرسیاه بیشتر یا ملتهب شدن ناحیه و در نتیجه ایجاد ترس و نگرانی شود. بنابراین، ما راه حل کامل درمان جوش های سر سیاه را داریم.

راهنمای درمانی متقاضیان میکرودرم ابریژن | متخصص طب سوزنی اصفهان

میکرودرم آبریژن یک روش کم تهاجمی است که به آرامی لایه ضخیم و بیرونی پوست را لایه برداری می کند. میکرودرم ابریژن نه تنها می‌تواند ظاهر و بافت جوش‌های سر سیاه را بهبود بخشد، بلکه می‌تواند به بهبود آسیب‌های ناشی از نور خورشید، زخم‌های آکنه، خطوط ریز، لکه‌های پیری، منافذ بزرگ شده و موارد دیگر کمک کند، و این لیست ادامه دارد!

پیشنهاد مطالعه  درمان زود انزالی با طب سوزنی

در کلینیک زیبایی طب سوزنی  دکتر اردشیر عامری ما میکرودرم ابریژنی را ارائه می‌دهیم که برخلاف میکرودرم ابریژن معمولی، به ما امکان می‌دهد یک روش میکرودرم ابریژن بسیار ملایم یا قوی‌تر را به شما ارائه دهیم که دارای بالاترین استاندارد برای بهداشت با عملکردی برتر است. این روش غیر تهاجمی از فرآیند ملایم تسریع کریستال های کوراندوم بر روی سطح پوست برای ساییدن لایه های سلول های مرده و آسیب دیده پوست استفاده می کند.

پس از اتمام فرآیند ساینده، مکش خلاء کریستال‌ها و ذرات ساییده شده. ناخواسته پوست را از بین می‌برد . و پوست شما را صاف‌تر، روشن‌تر، محکم‌تر می‌کند. و با یک دوره از روش‌ها بدون لکه و جوش‌های سرسیاه است!

پیام بگذارید