کاشت نخ لاغری اصفهان | تکنیک امبدینگ

سوالات رایج درباره امبدینگ

چند مورد از بیش‌ترین سوالاتی که درباره تکنیک امبدینگ مطرح می‌شود را پاسخ خواهیم داد.

آیا امبدینگ برای همه بیماری ها مفید است؟

مسلمأ یک روش درمانی هرچقدر هم خوب باشد قابل تعمیم به همه بیماری‌ها نیست. اما در بسیاری از بیماری‌ها از این روش می‌توان استفاده کرد. البته در حال حاضر بیشتر افراد برای چاقی‌های موضعی و کاهش سایز و وزن از امبدینگ استفاده می‌کنند.

چه تعداد نخ وارد بدن می شود؟

این مسأله بستگی به نوع بیماری و روش درمانی پزشک دارد. ولی در موارد چاقی‌های عمومی بهتر است تعداد نخ‌ها از ۱۵ نخ و نهایتاً ‌۲۰ نخ تجاوز نکند. البته این برخلاف نظر برخی از دوستان است که فکر می‌کنند هرچقدر تعداد نخ‌ها بیشتر باشد تأثیر درمان بهتر است.

کاشت نخ لاغری اصفهان | تکنیک امبدینگ درمان

عمق کارگذاشتن نخ ها چقدر است؟

عمق فرو بردن نخ‌ها نبایستی به نحوی باشد که احتمال ایجاد خطر برای بیمار وجود داشته باشد. هرچند این احتمال کم است ولی اصل بر عدم آسیب بیماران حتی به میزان جزئی است و این عمق را تا نهایتأ ۲ سانتی‌متر توصیه می‌کنیم. در مواردی که دختران جوان و فقط برای کاهش سایز قسمت‌های خاصی از بدن (مثلأ بازو یا ران) مراجعه می‌کنند عمق کار گذاشتن از این هم کمتر می‌شود.

پیشنهاد مطالعه  طب سوزنی و درمان افسردگی

آیا نخ های تکنیک امبدینگ به بدن ما دوخته می شوند؟

در شیوه درمانی امبدینگ، از نخ های بخیه استفاده می شود اما این نخ ها به بدن بیمار دوخته نمیشوند! نخ امبدینگ توسط سوزن مخصوص وارد نقاط تشخیص داده شده توسط پزشک متخصص طب سوزنی و امبدینگ شده و در زیر پوست مراجعه کننده کاشته می شوند. پس از چند وقت این نخ ها جذب بدن شده و دیگر هیچ اثری از آن ها به جا نخواهد ماند.

پیام بگذارید