متخصص طب سوزنی اصفهان |کاهش سایز موضعی به روش طب سوزنی

کاهش سایز موضعی

طب سوزنی برای کاهش سایز موضعی ، روشی است که با استفاده از آن می توان عملکرد غدد درون ریز و دستگاه گوارش بیمار را بهبود بخشیده و این کار باعث گوارش بهتر و ایجاد احساس سیری سریع تر در بیمار می شود. با ترکیب استفاده از سوزن و روش امبدینگ ، کاهش وزن بیمار تقریبا تا حدی قطعی می گردد .

راز درمان طب سوزنی در لاغری موضعی و کنترل وزن طب سوزنی برای کاهش وزن زمینه ای جدید ست ، با آنکه طب سوزنی خود یک روش باستانی ست، ولی مدت زمان بسیاری جهت کاهش و کنترل وزن مورد استفاده قرار می گرفته است. زندگی در عصر جدید چاقی را تا حدی گسترش داده است که هم متخصصین و هم افراد بیمار، به دنبال راه و روشی برای درمان چاقی و کنترل آن هستند. و همین امر موجب شروع مطالعات و تحقیقات بر روی طب سوزنی جهت کاهش وزن می باشد.

استفاده از طب سوزنی برای کسانی که به دنبال کاهش سایز موضعی و وزن در بازه زمانی “بلند مدت” هستند و نمی خواهند ازدارو استفده کنند، بدون داشتن رژیم غذایی خاص، بدون انجام ورزش های سنگین و طاقت فرسا و بدون احساس درد و ناراحتی ها و گرسنگی یک روش مناسب،کاربردی و طبیعی ست. به گزارش زیست آنلاین، در سالهای اخیر کاهش وزن و تناسب اندام به روش طب سوزنی مورد توجه دانشمندان کشور های مختلف قرار گرفته و به عنوان روشی سالم برای کاهش وزن و حذف چربی های موضعی با بیشترین تاثیر و خصوصا برای درمان چاقی ناشی از اختلال عملکرد غدد تیروئید و هیپوفیز و … شناخته شده است و داشتن تغذیه مناسب و یا استفاده از مکمل های غذایی برای عملکرد غدد در کنار طب سوزنی برای بعضی از افراد لازم می باشد. کاهش وزن و لاغری با استفاده از طب سوزنی به سرعت چربی اضافی را از بین می برد و با سفت کردن پوست، چروک ها و شل شدگی پوست را از بین می برد و هیچ گونه تاثیر منفی بر روی سلامتی ندارد.

پیشنهاد مطالعه  تزریق ژل گونه 

متخصص طب سوزنی اصفهان |از درمان های طب سوزنی چه انتظاری باید داشته باشیم ؟

کاهش وزن با استفاده از طب سوزنی علاوه بر تقویت کلیه ها و طحال و حفظ سلامتی بدن، از طریق باز کردن مریدین ها یا کانال های انرژی که باعث از بین بردن عوامل بیماری زا در داخل بدن می شود، موجب افزایش مقاومت بدن به منظور از بین بردن عوامل بیماری چاقی، تحریک نواحی خاصی از بدن و تنظیم مریدین های بدن نیز می گردد. این روش نه تنها بر روی کاهش وزن کلی بدن تاثیر می گذارد بلکه می تواند با از بین بردن چربی ها به صورت موضعی نیز موجب لاغری و تناسب اندام شود.

در از بین بردن چربی های اضافی مثل باسن،ران پا و سینه ها از روش های خاص و کاربردی موضعی طب سوزنی استفاده می شود تا تحریک بیشتری برای از بین بردن چربی های این قسمت های بدن شود و در مواقعی از دستگاه هایی نیز برای عملکرد سریعتر این چربی سوزی می توان استفاده کرد.همچنین طب سوزنی روش های خاصی برای افزایش حجم عضله باسن دارد که جزء موارد خاص و کلینیکی و تخصصی محسوب می شود. طب سوزنی که یکی از گنجینه های طب سنتی چین است، نقشی مهم در درمان چاقی بر عهده دارد. متخصصان بیمارستان طب سنتی زیبایی پکن می گویند ساز و کار کاهش وزن با استفاده از طب سوزنی، تنظیم سوخت و ساز و عملکرد غدد بدن است.

پیشنهاد مطالعه  تاثیر طب سوزنی بر اختلال لکنت زبان

کاهش سایز موضعی با طب سوزنی

لاغری موضعی با طب سوزنی روشی مناسب است. ممکن است شما بخواهید اندازه شکم، باسن، صورت یا ران پاها و حجم زیاد چربی سینه های خود را کاهش دهید و در نهایت روش کاهش وزن با طب سوزنی، درمان موضعی چاقی در قسمت های مختلف بدن می باشد.

مطالب پیشنهادی مرتبط : 

پیام بگذارید