لیفت صورت با نخ اصفهان | تزریق ژل لب عروسکی

تزریق ژل لب مدل عروسکی

این روزها تزریق ژل لب بیش تر از گذشته مورد توجه قرار گرفته و هر روزه به طرفداران آن افزوده می شود، در واقع می توان گفت یکی از پرکاربرد ترین روش های زیبایی برای خانم ها است. بیشترین مورد تزریق ژل لب در خانم ها، مربوط به حجم دادن به لب و رفع ناتقارن بودن لب است.

تزریق ژل به لب، مدل های بسیار متفاوتی دارد و با توجه به انتخاب و نیاز شخص انجام می گردد که یکی از این روش ها تزریق ژل لب مدل عروسکی است. در ادامه شما را بیشتر با تزریق ژل لب مدل عروسکی آشنا می کنیم.

تزریق ژل لب مدل عروسکی برای چه فرم صورتی مناسب است؟

تزریق ژل لب مدل عروسکی بیشتر برای افرادی مناسب است که از فرم لب خود رضایت ندارند و دوست دارند آن را خوش فرم تر کنند و یا به آن کمی حجم دهند. این موضوع برای بسیاری از افراد مخصوصا خانم ها، تبدیل به یک دغدغه شده است اما خوشبختانه این روز ها راه های فراوانی برای تغییر فرم لب و حجم دادن به آن وجود دارد که یکی از این راه ها، تزریق ژل لب است.

در این مدل از تزریق ژل لب، لب ها مانند عروسک های باربی فرم داده می شوند اما باید توجه داشت که این فرم لب برای هر حالت صورتی مناسب نیست، پس پیش از اقدام به انجام تزریق ژل لب مدل عروسکی، حتما با پزشک متخصص تزریق ژل و بوتاکس خود مشورت کنید و با توجه به تجربه و پیشنهاد پزشک متخصص ، تزریق ژل لب انجام دهید زیرا هر صورتی، مناسب برای فرم لب عروسکی نیست و ممکن است پس از تزریق آن چنان که باید، از کار راضی نباشید و با خود افسوس بخورید که چرا مدل دیگری را انتخاب نکردم.

پیشنهاد مطالعه  درمان مشکلات پوستی با میکرودرم ابریژن

بیشترین میزان درخواست ها برای تزریق ژل لب مدل عروسکی، توسط جوان تر ها است که معمولا صورتی ظریف تر دارند. در این روش ژل را بیشتر به بخش V شکل لب، تزریق می کنند و این قسمت از لب بسیار حجیم تر از سایر قسمت های لب خواهد بود.

متخصص طب سوزنی اصفهان |تزریق ژل لب عروسکی .

تزریق ژل لب مدل عروسکی با سایر مدل ها چه تفاوتی دارد؟

روش تزریق ژل لب مدل عروسکی، مانند سایر روش های تزریق فیلر است با این حال می توان گفت بزرگ ترین تفاوت آن با دیگر مدل ها همچون مدل لب روسی، چاک دار، قلوه ای و … فقط در مقدار ژل تعیین شده برای تزریق، و روش حجم دادن به لب خواهد بود.

مراقبت های قبل از تزریق ژل لب

 • خود داری از خوردن دارو هایی که موجب انعقاد خون می شود.
 • خودداری از مصرف دخانیات به مدت ۷ روز قبل از تزریق
 • استحمام پیش از رفتن برای تزریق لب
 • خود داری از خوردن هر نوع دارویی بدون دستور پزشک

روش تزریق ژل لب مدل عروسکی

روش تزریق ژل لب، بدون جراحی صورت می گیرد و یک روش سر پایی است که فقط نیاز به بی حسی موضعی دارد. پیش از انجام تزریق حتما می بایست یک جلسه با پزشک متخصص  مربوطه مشاوره نمایید تا میزان ژل تزریقی و تاریخ انجام آن را مشخص کند. گاهی نیز یک آزمایش کلی تجویز می شود تا پزشک از وضع جسمانی شما مطلع گردد ؛ زیرا ممکن است بدن شما به ژل و یا آمپول بی حسی، آلرژی داشته باشد. در جلسه مشاوره تزریق ژل لب حتما به توصیه های پزشک توجه کنید تا پس از تزریق ژل، با مشکلاتی چون کبودی و التهاب روبرو نشوید.

پیشنهاد مطالعه  تسکین دردهای قاعدگی

 کاشت نخ لاغری اصفهان | تزریق ژل لب طبیعی

چه نوع ژلی برای تزریق ژل لب مدل عروسکی مناسب تر است؟

چنانچه بهترین نوع ژل، برای تزریق به لب انتخاب گردد، لب ها را طبیعی تر نشان می دهد و هیچ عوارضی نیز به دنبال نخواهد داشت، انتخاب پزشک متخصص نیز می تواند بزرگ ترین کمک به شما در داشتن لب مدل عروسکی باشد، پزشک متخصص با تجربه می تواند تزریق ژل را به گونه ای ظریف و با دقت انجام دهد که هیچ نوع نارضایتی پس از تزریق نداشته باشید.

بهترین ژل برای حجم دادن و فرم دهی به لب، ژل حاوی هیالورونیک اسید است، با تزریق این ژل می توانید حجم لبی طبیعی با ماندگاری بالا داشته باشید.

از جمله مزایا این نوع فیلر هیالورونیک اسید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تنظیم و کنترل راحت مقدار حجم لب ها در زمان تزریق
 2. تزریق چند مرحله ای برای گرفتن نتیجه بهتر
 3. از بین بردن نا متقارنی در لب های بالا و پایین و همچنین دو طرف لب
 4. التهاب و تورم کمتر
 5. ماندگاری بیشتر به نسبت دیگر گزینه ها
 6. کاهش احتمال وجود آلرژی به ژل

ماندگاری تزریق ژل لب چقدر است؟

به طور معمول، تزریق ژل لب ۱۸۰ الی ۲۷۰ روز ماندگاری دارد، اما این مدت بستگی به شرایط و دلایل گوناگونی هم چون سن شخص، میزان چربی سوزی بدن شخص، مقدار فعالیت ها و روش زندگی فرد دارد و در صورتی که میزان چربی سوزی بدن فرد کم تر باشد یا نرمال باشد این مقدار به ۱۲ ماه نیز افزایش می یابد.

پیشنهاد مطالعه  میکرونیدلینگ درمان القای کلاژن

متخصص طب سوزنی اصفهان | تزریق ژل لب طبیعی

 

آیا تزریق ژل لب عوارض دارد؟

چنانچه این کار به صورت بهداشتی و توسط پزشک متخصص صورت نگیرد، ممکن است عوارضی به همراه داشته باشد و یا اگر برای تزریق از ژل مناسب و با کیفیت استفاده نشود نیز امکان بروز برخی مشکلات وجود دارند که در زیر به برخی از این گزینه ها، اشاره می کنیم.

تمامی این موارد اشاره به اهمیت بالای مراجعه به پزشک متخصص و با تجربه و همچنین استفاده از فیلر های مناسب جهت تزرق دارد. از جمله عوارض تزریق ژل لب می توان موارد زیر را نام برد:

 1. خون ریزی همراه با درد
 2. کبودی و التهاب زیاد
 3. نامتقارن بودن لب ها
 4. وجود بی نظمی در برجستگی لب
 5. ماندگاری کم

مطالب پیشنهادی دکتر ردشیر عامری متخصص طب سوزنی اصفهانی

پیام بگذارید