تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | سوالات تزریق بوتاکس و فیلر

سوالات متداول تزریق بوتاکس

در این بخش سعی بر این داریم که به سوالات متداول تزریق بوتاکس و فیلر پاسخ دهیم ، با ما همراه باشید :

تزریق بوتاکس به ابرو چقدر موثر است؟

عضلات ناحیه‌ی ابرو کوچک و ظریف هستند. برای همین تزریق بوتاکس در این ناحیه واقعا موثر است. البته باید توجه داشته باشید که بوتاکس یک تزریق موقتی است و اثر سم بوتولینوم بعد از مدتی از بین می‌رود و باید برای تزریق دوباره مراجعه کنید.

نتیجه‌ی تزریق بوتاکس و فیلر  چقدر ماندگاری دارد؟

در تزریق‌های ابتدایی انتظار داریم که نتیجه‌ی بوتاکس به طور متوسط بین ۳ تا ۴ ماه دوام بیاورد. به مرور زمان و با انجام تزریقات بیشتر، عضلات ناحیه تحلیل می‌روند. این باعث می‌شود که به مرور نتیجه تزریق بوتاکس به ابرو از نظر زیبایی بهتر و از نظر دوام طولانی‌تر شود.

اصلا از نتیجه بوتاکس راضی نیستم، چرا ابروهای من خوب در نمی‌آید؟

دو علت اصلی را می‌توان برای نارضایتی از نتیجه‌ی درمان‌های زیبایی متصور شد: یکی انتظار غیرمعقول درمان‌جو از آن روش درمانی و دیگری مهارت و تجربه‌ی کم پزشک معالج. اگر فکر می‌کنید انتظار واقع‌بینانه‌ای از تزریق بوتاکس دارید، احتمالا مشکل از پزشک شماست. مهارت و تکنیک تزریق بوتاکس بسیار مهم است. برای همین معمولا نتایج تزریق بوتاکس در کلینیک بسیار بهتر از تزریق آن توسط افراد غیرپزشک (مثل آرایشگرها) است.

پیشنهاد مطالعه  همه چیز درباره لیفت بینی 

در بین ابروهایم خطوط اخم عمیقی دارم. آیا با تزریق بوتاکس و فیلر قابل درمان است؟

بهترین زمان استفاده از بوتاکس زمانی است که خطوط صورت هنوز عمیق نشده‌اند و در حالت استراحت دیده نمی‌شوند. وقتی چین و چروک‌های عمیق روی پوست پدیدار شوند، اثر بوتاکس کم می‌شود. در واقع هدف از تزریق بوتاکس به ابرو بیشتر برای پیشگیری از عمیق شدن و افزایش خطوط صورت است. زمانی که خطوط عمیق شده‌اند، بهتر است از بوتاکس برای لیفت ابرو و جلوگیری از عمیق‌تر شدن خطوط استفاده کنیم و به کمک تزریق ژل یا چربی، چین و چروک‌ها را پر کنیم. به این ترتیب تمام آثار پیری از پوست شما حذف می‌شوند.

تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | سوالات پرتکرار تزریق بوتاکس و فیلر

بوتاکس ابرو انجام داده‌ام و دچار افتادگی پلک شده‌ام. آیا طبیعی است؟

در گذشته افتادگی پلک در حدود ۲-۳ درصد از کسانی که بوتاکس ابرو می‌کردند، دیده می‌شد. اگر پزشک شما به تکنیک‌های جدید تزریق بوتاکس مسلط باشد، این احتمال به زیر ۱ درصد می‌رسد. در کلینیک دکتر اردشیر عامری متخصص طب سوزنی اصفهان تا به حال افتادگی پلک برای مراجعین ما اتفاق نیفتاده است.

در ناحیه‌ی ابرو بیش از ۲۵ واحد بوتاکس تزریق کرده‌ام ولی ابروهایم تغییری نکرده‌اند. چرا؟

عضلات ابرو در برخی از مراجعین نسبت به اثر فلج کنندگی بوتاکس مقاوم هستند. در بیشتر موارد این مشکل با تزریق چند واحد بوتاکس بیشتر برطرف می‌شود. تزریق تکمیلی زمانی انجام می‌شود که شما دو هفته بعد برای ویزیت پیگیری (فالوآپ) به کلینیک مراجعه می‌کنید. در مورد آقایان مقدار تزریق باید بسیار بیشتر باشد. مثلا برای ناحیه‌ی بین دو ابرو آقایان با دوز ۴۰ واحد بوتاکس را شروع می‌کنیم و ممکن است تا ۸۰ واحد برای درمان موثر نیاز باشد.

پیشنهاد مطالعه  دوام تزریق ژل لب

 

پیام بگذارید