لیفت صورت با نخ اصفهان | تزریق بوتاکس اصفهان

تزریق بوتاکس در اصفهان

یکی از بهترین مراکز تزریق بوتاکس اصفهان کلینیک دکتر اردشیر عامری متخصص طب سوزنی اصفهان  می باشد. برای داشتن یک تزریق بوتاکس موفق نیاز دارید به چند نکته توجه داشته باشید. در ابتدا شما را با ماده بوتاکس آشنا می کنیم.

بوتاکس چیست؟

بوتاکس ماده ای است با شکل تغییر یافته سم باکتری کلستریدیوم بوتولینوم است. اگر نام این ماده را شنیده باشید می دانید معمولا باعث مسمویت غذایی میشود، اما با تغییر ساختمان این سم، دارویی به نام بوتاکس به دست آمده است که فواید دارویی متعدد و روزافزونی دارد.

بوتاکس در واقع اسم تجاری این دارو است.این دارو توسط ایالات متحده آمریکا ساخته می شود . در کشورهای مختلف این دارو به اسامی دیگری تولید و توزیع می شود. در کلینیک دکتر اردشیر عامری بهترین و با کیفیت ترین برند بوتاکس استفاده میشود.

متخصص طب سوزنی اصفهان  |تزریق بوتاکس اصفهان

تجربه در تزریق توام با علم پزشکی

تزریق بوتاکس نیاز به تجربه و تخصص بالایی دارد و پزشک معالج می بایست تجربه کافی برای تزریق موفق و ماندگار همچنین با کمترین خطر داشته باشد.به طور کلی کاربردهای بوتاکس را می توان به دو دسته درمانی و زیبایی تقسیم کرد. کاربرد های زیبایی در بوتاکس برای رفع چین و چروک های حرکتی، متوقف کردن پیشرفت چروک های ثابت در پیشانی، دور چشم، خط اخم، چین های دور لب و چین های چانه و گردن مورد استفاده قرار می گیرد

پیشنهاد مطالعه  تاثیر طب سوزنی بر افزایش هورمون رشد

محدودیت در تزریق بوتاکس

اشخاص مبتلا به بیماری عصبی عضلانی مانند میاستنی و خانم های باردار یا در دوران شیردهی و همچنین در حضور عفونت فعال در محل تزریق مانند وجود جوش چرکی مصرف بوتاکس توصیه نمی شود.یکی از نکاتی که لازم به ذکر است از بین نرفتن هر چین و چروکی با بوتاکس می باشد.

بوتاکس را به همه ی نواحی صورت نمی توان تزریق کرد، زیرا باعث تغییر فرم غیر طبیعی صورت می شود.بهترین تزریق بوتاکس اصفهان را با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت نزد دکتراردشیر عامری تجربه نمایید.

مطالب پیشنهادی :

کاشت نخ لاغری اصفهان | تزریق بوتاکس اصفهان.

تزریق بوتاکس پیشانی اصفهان

بوتاکس پیشانی یکی از روش های بسیار مشهور برای درمان چین و چروک صورت و اخم می باشد. البته این روش درمانی معایبی نیز دارد که شاید برای همگان شناخته شده نباشد.سعی داریم تا شما را کاملا با فواید و معایب آن آشنا سازیم. شما در این مقاله می توانید با اصلی ترین مزایا و معایب تزریق بوتاکس آشنا شوید.

پیشنهاد مطالعه  دلایل ایجاد چین و چروک پیشانی

در ابتدا شما را با نواحی مورد استفاده از بوتاکس آشنا میکنیم. بوتاکس یکی از روش های شناخته شده برای درمان چین و چروک در محل های مختلف صورت از جمله پیشانی، گونه ها، دور چشم و دیگر نواحی می باشد. بوتاکس از طریق تزریق بوتاکس وارد بدن می شود و در محل مورد نظر باعث فلج کردن عضلات انقباضی می شود.

 تزریق ژل و بوتاکس اصفهان  |کاربردهای جالپرو

فرآیند تاثیر گذاری بوتاکس

بوتاکس در واقع سم آماده شده باکتری کلستریدیوم بوتولینیوم می باشد. پس از تزریق بوتاکس در محل پیشانی این ماده جذب عضلات مورد نظر می شود . به مرور زمان از آزاد شدن ماده ای که باعث انقباض عضلات می شود، جلوگیری می کند . فرآیند جذب بوتاکس در عضلات و فلج کردن آنها به سرعت اتفاق می افتد.

به این صورت دیگر چین و چروک ها شما را آزار نمی دهند و تا مدت زمان خاصی می توانید از داشتن صورتی صاف و زیبا لذت ببرید. کارایی این دارو برای افرادی که دارای چین و چروک سطحی تری هستند، بیشتر است و اثربخشی بسیار زیادی دارد.

اما در استفاده از این دارو باید دقت لازم انجام شود و برای تزریق بوتاکس باید به پزشک متخصص در کلینیک تخصصی دکتر اردشیر عامری  بهترین کلینیک تزریق بوتاکس اصفهان مراجعه کنید و از تزریق بوتاکس با قیمت مناسب برخوردار شوید.

پیشنهاد مطالعه  اثر طب سوزنی بر درد بیماری سرطان

پیام بگذارید