لیفت صورت با نخ اصفهان | تبخال بعد از تزریق ژل لب .

آیا ژل لب می تواند باعث بروز تبخال شود؟

تبخال بعد از تزریق ژل لب | من تقریباً ۲ بار در سال تبخال می زنم. شنیده ام که تزریق ژل لب می تواند باعث شیوع شدید تبخال شود، آیا حقیقت دارد؟ چطور می توان از آن جلوگیری کرد؟


مطالب جالب و خواندنی دکتر اردشیر عامری متخصص طب سوزنی اصفهان :


متخصص طب سوزنی اصفهان | تبخال بعد از تزریق ژل لب

پاسخ ۸ پزشک به این سوال :

گرم کردن و ایجاد زخم در ناحیه دهان می تواند باعث بروز تبخال شود. در مورد درمان های زیبایی، گرفتن سابقه پزشکی بیمار بسیار مهم است. درمان ناحیه دهان، چه با لیزر چه با تزریق می تواند ویروس را تحریک کرده و موجب شیوع تبخال شود. ویروس تبخال یک ویروس بسیار شایع است. من بیماران HSV مثبت بسیاری را بدون هیچ مشکلی درمان کرده ام. هنگامی که بیمار قبل یا بعد از درمان داروهای ضد ویروس مانند والترکس مصرف کند، به طور قابل توجهی از بروز تبخال جلوگیری می کند.

پیشنهاد مطالعه  کاربرد طب سوزنی در زیبایی (طب سوزنی، Acupuncture)

با یک متخصص معتبر و با تجربه مشورت کنید، سابقه پزشکیتان را مطرح کنید تا پزشک بتواند به درستی شما را آماده کند. با مصرف دارو، هیچ تبخالی به وجود نمی آید و می توانید بدون نگرانی، از نتایج تزریق لذت ببرید. موفق باشید.


درمان ناحیه اطراف دهان در فردی با سابقه تبخال می تواند باعث تحریک ویروس شود. این درمان ها شامل تزریق و لیزر می شود. من توصیه می کنم حداقل یک روز قبل و بعد از تزریق برای جلوگیری از تبخال، اسیکلوویر قرص ۴۰۰ (والترکس) مصرف کنید.


تبخال بعد از تزریق ژل لب

حق با شماست، تزریق ژل لب می تواند باعث ایجاد تبخال شود. هر ضربه ای به لب، از جمله سوزن می تواند موجب تجدید فعالیت ویروس تبخال شود. با این حال، راه هایی برای جلوگیری از این اتفاق وجود دارد، از جمله مصرف داروهای ضد ویروس قبل و بعد از درمان. توصیه می کنم در مورد تبخال به پزشک خود بگویید تا بتواند اقدامات لازم را برای به حداقل رساندن شیوع بیماری بعد از تزریق انجام دهد.


تزریق ژل به لب می تواند شیوع تبخال را تحریک کند. من پیشنهاد می کنم ابتدا با پزشک مشورت کنید و قبل از تزریق از داروهای ضد ویروس استفاده کنید. همچنین اطمینان حاصل کنید که در روز تزریق زخم نداشته باشید.

پیشنهاد مطالعه  ۲۰ راه برای شفافیت پوست

اگر شما مستعد تبخال هستید، قطعاً روز قبل از تزریق و چند روز بعد از آن برای جلوگیری از فعالیت ویروس اسیکلوویر قرص ۴۰۰ مصرف کنید.


بله درست است. اگر شما مستعد ابتلا به تبخال روی لب هایتان هستید، این درمان می تواند باعث تحریک ویروس شود. خبر خوب این است که داروهایی برای جلوگیری از وقوع تبخال وجود دارد. قبل از تزریق با پزشک خود صحبت کنید. می توانید برای جلوگیری از تبخال، داروی ضد ویروس مانند اسیکلوویر قرص ۴۰۰ مصرف کنید.


کاشت نخ لاغری اصفهان | تبخال بعد از تزریق ژل لب

تبخال بعد از تزریق ژل لب

اگر شما سابقه تبخال شدید دارید، قبل و بعد از تزریق ژل لب اسیکلوویر قرص ۴۰۰ مصرف کنید. همچنین بهتر است از کانولا استفاده کنید.


بله حقیقت دارد که ژل لب می تواند در افرادی که مستعد تبخال هستند ویروس را تحریک کند. پزشک شما می تواند داروی ضد ویروس مانند اسیکلوویر قرص ۴۰۰ تجویز کند. برای جلوگیری از تبخال دارو را باید قبل و بعد از تزریق مصرف کنید.

پیام بگذارید