متخصص طب سوزنی اصفهان |امبدینگ لاغری

امبدینگ – کاشت نخ برای کاهش وزن

متدهای بسیا متنوعی برای کاهش وزن وجود دارد. وقتی مردم به کاهش وزن فکر می‌کنند، چیزی که به ذهنشان می‌رسد: ورزش، مصرف قرص‌های کاهش وزن، رژیم و غیره است. افراد زیادی درباره روش امبدینگ لاغری نمی‌دانند و یا آشنا نیستند.این روزها در کشور چین، کاهش وزن با روش امبدینگ ( کاشت نخ ) بسیار پر طرفدار است. با توجه به وبسایت کاهش وزن ، امبدینگ ( کاشت نخ )  نوعی از طب سوزنی است. قاعده آن بر اساس درمان طب سوزنی عمومی برای بیماران است.

 تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | امبدینگ لاغری

روش کار امبدینگ و فواید آن

شیوه درمانی امبدینگ روشی نو و جدید در طب سوزنی است. متخصص طب سوزنی اصفهان به جای استفاده از سوزن ها، نخ‌های قابل جذبی از جنس کت گوت را در نقاط طب سوزنی می‌کارد. به‌منظور کاهش وزن، نخ در نقاط مختلفی از بدن کاشته می‌شود تا نقاط طب سوزنی را تحریک کرده و سیستم غدد درون ریز را برای کنترل اشتها ، سیستم عصبی و متابولیسم برای کاهش وزن تنظیم نماید. همچنین این روش می‌تواند میزان متابولیسم و شکستن چربی‌های بدن را نیز افزایش دهد.

نخ مورد استفاده در امبدینگ

این نخ از جنس نخ‌های جراحی معمولی و قابل جذب در بدن می‌باشد. این نخ‌ها توسط متخصص با یک سوزن مخصوص در نقاطی که با طب سوزنی باید سوزن زده شود وارد شده و بعد از خروج سوزن، در بدن باقی می‌ماند.

پیشنهاد مطالعه  تاثیر طب چینی بر بی اختیاری ادرار

کاردبرد‌های دیگر امبدینگ

  • تسکین دردهای مزمن مانند درد شانه، سر و گردن و مهره ها،
  • تاثیر بر پوست و جوانسازی و زیبایی افراد که با تحریک مداوم پوست و بافت نرم
  • از بین بردن چروک‌های پیشانی و اطراف دهان و بینی مفید است.
  • فرم دهی بدن و کاهش سایز در درمان چاقی،
  • انقباض و انبساط غیرطبیعی عضلات نواحی شل و وارفته باسن و بازوها و پهلوها

کاهش وزن با امبدینگ( کاشت نخ ) علاوه بر موارد ذکر شده در بالا فواید دیگری نیز برای شما دارد. نخست، این روش می‌تواند سوخت و ساز کربوهیدرات و چربی را در افراد چاق بهبود بخشد تا از تجمع قند جلوگیری کرده و تجزیه چربی را در بدن آنها تقویت کند. این روش همچنین می‌تواند عملکرد سیستم غدد درون ریز و کلیوی را نیز تقویت کند.

 کاشت نخ لاغری اصفهان | امبدینگ لاغری.

عوارض جانبی

کاهش وزن با روش امبدینگ ( کاشت نخ ) بدون شک روش بهتری نسبت به سایر روش‌های تهاجمی است، این روش همچنین به تنظیم بدن ما در یک سطح خاص کمک می‌کند. با این حال، آیا واقعاً روشی مناسب برای کاهش وزن وجود دارد که هیچ عارضه جانبی ایجاد نکند و برای همه مناسب باشد؟

این درمان برای کودکان و یا خانم‌های باردار و افرادی با بیماری‌های پوستی و عفونی مناسب نمی‌باشد. بعضی افراد ممکن است بر اثر این درمان عوارض همچون: تورم، تب، قرمزی پوست و دگر واکنش‌های آلرژیکی را تجربه کنند.

پیشنهاد مطالعه  درمان‌های خانگی سنگ کلیه

مطالب خواندنی دکتر اردشیر عامری متخصص طب سوزنی اصفهان :

پیام بگذارید