متخصص طب سوزنی اصفهان | اختلالات جنسی زنان و مردان

درمان اختلالات جنسی زنان و مردان با طب سوزنی

اختلال جنسی یکی از مشکلات شایع در بین زنان و مردان است اما بسیاری از افراد از مطرح کردن مشکلات جنسی خجالت می‌کشند. متاسفانه بسیاری از زندگی‌های مشترک در اثر عدم بیان اختلالات جنسی زوجین و درمان آن‌ها به جدایی منجر شده است.

بسیاری از این مشکلات اگر در زمان مناسب و نزد یک متخصص طب سوزنی اصفهان مطرح می‌شدند قابل درمان بودند. چه بسیارند افرادی که به علت عدم درمان اختلالات جنسی یکی از زوجین دچار طلاق عاطفی شده‌اند. درمان‌های متعددی برای این مشکل زنان و مردان وجود دارد، طب سوزنی نیز یک روش درمانی است که به تازگی بسیاری از افراد به علت سادگی، اثرگذاری و بدون عارضه بودن آن را انتخاب می‌کنند.

در این مقاله قصد داریم شما را با اختلالات جنسی زنان و مردان و راه‌های درمان آن‌ها آشنا کنیم.

کاشت نخ لاغری اصفهان | اختلالات جنسی زنان و مردان

اختلال جنسی زنان چیست؟

چرخه تمایل جنسی در زنان چهار مرحله دارد که مشکلات مکرر و مداوم در هریک از این مراحل باعث عدم نارضایتی و اختلال در عملکرد جنسی به شمار می‌آید. عملکرد جنسی تحت تاثیر قسمت‌های مختلف بدن، روابط عاطفی، روحی و سطح هورمون‌ها است.

اغلب زنانی که تحت تاثیر فشارهای روحی، روانی و استرس قرار می‌گیرند دچار اختلال جنسی می‌شوند. گاهی مشکلات جنسی با تغییرات هورمونی بعد از تولد نوزاد یا در دوران یائسگی خود را نشان می‌دهد. بیماری‌هایی مانند سرطان، دیابت یا بیماری قلبی و عروقی نیز می‌تواند در بروز اختلال عملکرد جنسی نقش داشته باشند.

پیشنهاد مطالعه  درمان بیماری‌ها با روش امبدینگ :

عوامل موثر در اختلال جنسی زنان

  • کاهش هورمون استروژن

بعد از یائسگی میزان هورمون استروژن در بدن کاهش می‌یابد که در این زمان زنان در برقرای روابط جنسی و یک رابطه موفق نیاز به زمان بیشتری دارند. کاهش هورمون استروژن در خشکی واژن و مقاربت دردناک بسیار موثر است.میتوانید برای درمان عوارض یائسگی با طب سوزنی اقدام کنید اما بطور کلی سطح هورمون بدن زنان بعد از زایمان و در دوران شیردهی نیز تغییر می‌کند که می‌تواند منجر به خشکی واژن و کاهش میل جنسی شود.

  • استرس، فشارهای روحی و روانی

استرس، اضطراب، تنهایی، افسردگی و… بسیاری از موارد اجتماعی و روانشناختی دیگر که به حال خود رها شده و درمان نمی‌شوند در کاهش میل جنسی افراد بسیار موثر است. بهترین روش درمان افسردگی با طب سنتی است که کاملا طبیعی و بدون مصرف داروی شیمیایی به کمک شما می آید.

  • مشکلات جسمی

برخی از بیماری‌ها می‌توانند منجر به اختلال جنسی و کاهش میل جنسی در زنان و مردان شوند. بیماری‌هایی مانند سرطان، نارسایی کلیه، مولتیپل اسکلروز، بیماری قلبی و مشکلات مثانه از جمله مشکلات جسمی موثر در مشکلات جنسی هستند. برخی داروهای ضد افسردگی، داروهای فشار خون، آنتی هیستامین‌ها و داروهای شیمی درمانی، می توانند میل جنسی و توانایی زنان در رابطه جنسی را کاهش دهند.

پیشنهاد مطالعه  مقایسه تکنیک های جوانسازی پوست

تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | اختلالات جنسی زنان و مردان.
اختلال جنسی مردان چیست؟

دربیشتر مواقع مردان شروع کننده روابط جنسی هستند که به آن تمایل جنسی گفته می‌شود. یک تمایل جنسی بر اثر عوامل مختلف و هورمون‌های مردانه شکل می‌گیرد. کاهش هورمون‌های جنسی در بدن، مغز و بیضه‌ها موجب کاهش تمایل جنسی در مردان می‌شود. خوشبختانه راه‌های درمانی بسیاری برای متعادل ساختن سطح هورمون‌ها و افزایش میل جنسی وجود دارد. طب سوزنی یکی از راه‌های درمانی بدون عارضه در اختلالات جنسی مردان است.

علل اختلال جنسی مردان

عوامل مختلفی در کاهش میل جنسی مردان و اختلال جنسی مردان موثر است. کاهش میزان هورمون مردانه یا همان تستسترون در کاهش میل جنسی بسیار موثر است، اما بیشترین و موثرترین علت اختلال جنسی مردان استرس و فشارهای روانی است. برخی بیماری‌ها مانند چاقی، فشارخون، دیابت، افسردگی و… در کاهش میل جنسی موثر است. به طور کلی علل این بیماری به شرح زیر است:

  1. افسردگی یا مصرف داروهای ضد افسردگی
  2. مشکلات قلبی- عروقی
  3. کاهش هورمون تستسترون
  4. اسپاسم عضله یا التهاب پروستات
  5. داروهای پروستات
  6. سرطان بیضه
  7. دیابت و اضافه وزن

متخصص طب سوزنی اصفهان | درمان اختلالات جنسی با کمک طب سوزنی

درمان اختلالات جنسی با طب سوزنی

درمان‌های دارویی بسیاری برای درمان اختلال جنسی زنان و مردان وجود دارد. گاهی داروهای شیمیایی اثرگذار نبوده یا به محض قطع نمودن دارو دوباره اختلال جنسی در افراد مشاهده می‌شود. طب سوزنی یک روش درمانی موثر برای درمان اختلال جنسی زنان و مردان است.

پیشنهاد مطالعه  میکرودرم ابریژن روشی غیرتهاجمی جوانسازی پوست

سرچشمه اختلال جنسی استرس و فشارهای روحی روانی است با جلسات طب سوزنی انرژی موجود در کانال‌های انرژی بدن فعال شده و سطح هورمون‌های زنانه و مردانه در بدن تنظیم می‌شود. درمان اختلال جنسی با طب سوزنی یک روش بدون عارضه است و پزشک متخصص طب سوزنی با بررسی شرایط بیمار و یافتن علت اختلال جنسی، تعداد جلسات طب سوزنی را برای بیمار مشخص می‌کند. با گذشت چند جلسه از طب سوزنی شاهد بهبود روابط جنسی خود خواهید بود.

 مطالب پیشنهادی و خواندنی :

پیام بگذارید