متخصص طب سوزنی اصفهان هیدروفیشیال صورت چیست ؟

آشنایی با هیدرودرم فیشیال

هیدروفیشیال در مقایسه با دیگر روش‌های غیرتهاجمی درمان پوست مانند میکرودرم ابریژن، لایه‌برداری شیمیایی پوست، فوتوفیشیال و … چگونه عمل می‌کند.
هیچ بحثی نیست که اسپاهای پزشکی می‌توانند با کاهش مشکلات زیبایی شامل خطوط چهره و چین و چروک‌ها، بهبود آکنه و رزاشیا و … تاثیر زیادی در زیباسازی پوست شما داشته باشند.

امروزه یکی از آخرین روش‌های غیرتهاجمی جوانسازی پوست هیدرودرم (هیدروفیشیال) است، درمانی که ادعا می‌کند تاثیرگذارترین درمان در این زمینه است.

هیدروفیشیال صورت
هیدروفیشیال صورت

هیدروفیشیال چیست؟

متخصصان هیدروفیشیال برای انجام این روش از یک دستگاه مخصوص استفاده می‌کنند و در این روند از چهار روش مشخص در یک جلسه درمانی استفاده می‌کنند.
این درمان چند مرحله‌ای سلول‌های مرده را استخراج کرده و پاک می‌کند و سپس پوست را با استفاده از یک سرم حاوی آنتی‌آکسیدان‌ها، پپتیدها و اسید هیالورونیک جوان‌سازی می‌کند.
از این روش اصولاً برای درمان مشکلات زیر استفاده می‌شود:

  • خطوط صورت و چین و چروک‌
  • لک‌های صورت
  • آفتاب‌ سوختگی
  • منافذ باز یا بسته
  • آکنه‌های معمولی
  • پوست چرب

هیدرودرم (هیدروفیشیال) از یک روش مکش مارپیچ استفاده می‌کند که آلودگی‌ها را از بین برده و با باز کردن منافذ سرم را به لایه‌های عمیق آن رسوخ می‌دهد.
این روند درمانی بدون درد که در مطب پزشک انجام می‌شود نتایجی فوری و بلندمدت را برای همه انواع پوست‌ها در بر داشته و دوره نقاهت نیز ندارد. گرچه برخی افراد سفتی و سرخی را برای حدود یک ساعت تجربه می‌کنند اما با پیگیری کردن این درمان خواهید فهمید که عوارض جانبی و خطرات آن در کمترین حالت ممکن است.

هیدرودرم  چقدر هزینه دارد؟

مانند هر روش زیبایی دیگر، هزینه های این روش  به محل زندگی شما، تجربه فردی که این روش را انجام می دهد و میزان درمان مورد نیاز شما بستگی دارد.

به طور کلی، هزینه هیدرودرم (هیدروفیشیال) در هر مطب پزشکی می تواند متفاوت باشد. برای مقایسه، هزینه میکرودرم ابریژن معمولا کمی کمتر است. این دو گزینه به عنوان مقرون به صرفه ترین درمان های پوستی با حداقل حالت تهاجمی در نظر گرفته می ‌شوند.


متخصص طب سوزنی اصفهان

پیشنهاد مطالعه  تزریق ژل در اصفهان

پیام بگذارید