متخصص طب سوزنی اصفهان کات گوت یا امبدینگ چه کاربردی دارد

موارد استفاده از کات گوت یا امبدینگ

کات گوت یا امبدینگ چه کاربردی دارد | بیماری‌های ذکر شده در طب سوزنی را می‌توان از طریق امبدینگ درمان نمود، بخصوص در بیماری‌های زیر:

*چاقی

* اختلالات خوردن

* اختلالات شنوایی

* اختلالات ستون فقرات

* توانبخشی کودکان فلج مغزی

* توانبخشی بعداز سکته مغزی

* لیفتینگ عضلات صورت

*کاهش سایز موضعی

تناسب اندام به روش کت گوت یا امبدینگ در طب سوزنی:

لاغری، تناسب اندام، از بین بردن اختلالات سایزی بدن، رفع غبغب، افتادگی سینه، افتادگی پوست بدن (سلولیت)، رفع چاقی پا‌ها و سایر اندامها، چاقی عمومی.

با روش کت گوت یا امبدینگ بسیاری از موارد چاقی یا لاغری بدون دارو و جراحی در طی جلسات درمانی این روش و نظر پزشک مربوطه به راحتی قابل درمان می‌باشد.

زیبایی صورت، جوان شدن به روش کت گوت یا امبدینگ، طب چینی و طب سوزنی:
از آنجایی که تمام بیماری‌ها اثرشان در نهایت در صورت نمایان می‌شود لذا زیبایی صورت را در طب سوزنی می‌توان به عنوان معیار سلامتی بدن در نظر گرفت.

بسیاری از علائم موجود در صورت از جمله سیاهی دور چشم، لک‌های موجود در صورت، چین و چروک‌های ریز و درشت، منافذ باز پوست، جوش‌های ریز و درشت، هر کدام دلیل و منطق خواست خود را در طب سوزنی دارد.

پیشنهاد مطالعه  چه زمانی برای انجام طب سوزنی مناسب است و هر چند وقت یک بار باید انجام شود؟

درمان سیاهی دور چشم با روش کت گوت یا امبدینگ

در طب چینی ضعف عملکرد کلیه باعث سیاهی دور چشم می‌شود، که بسته به ژنتیک یا غیر ژنتیک بودن آن، تداوم ماندگاری درمان متفاوت است. در مورد این درمان می‌توان گاه گاهی با تحریک نقاط کلیه، سیاهی دور چشم را تا حد امکان بر طرف کرد و به طور خاص یا ویژه هم می‌توان با کار کردن و تقویت نقاط اطراف چشم، سیاهی را از بین برد.

درمان بیماری‌ها با روش کت گوت یا امبدینگ در طب سوزنی:

با استفاده از روش کت گوت یا امبدینگ و طب سوزنی سنتی می‌توان میگرن، درد‌های مزمن کمر، درد‌های مزمن زانو، اختلالات گوارشی، یبوست مزمن، سندرم روده تحریک پذیر، اختلالات ماهانه، تخمک گذاری‌های نا منظم و ناباروری و کیست‌های تخمدان را درمان کرد.

طب سوزنی روح شامل: افسردگی، اختلالات ترس، اختلالات روان پریشانه، بی خوابی

درمان سیاتیک و کمر درد با روش کت گوت یا امبدینگ

سیاتیک به صورت درد کمر و انتشار این درد به سمت ران پا‌ها خودش را نشان می‌دهد. علائم این بیماری به دلیل گیر کردن خون یا انرژی در مسیر کانال مربوط که معمولا” (مثانه مرتبط با کلیه) می‌باشد خودش را نشان می‌دهد که در نهایت کمبود خون یا انرژی، دلیل اصلی آن می‌باشد.

پیشنهاد مطالعه  چرا باید درمان Profhilo ® را انتخاب کنید؟

در روش کت گوت یا امبدینگ، با خون رسانی و تقویت ارگان مربوط دچار ضعف که درنهایت به کلیه ختم می‌شود این بیماری بر طرف می‌شود، که در اکثریت موارد تغییر سبک زندگی، سهم بزرگی را در تداوم ماندگاری درمان خواهد داشت.

در نهایت به هر دلیلی کمر درد ایجاد شده باشد، رساندن خون و انرژی با تحریک نقاط طب سوزنی در رفع علائم درد و درمان دراز مدت به شرط رعایت سبک زندگی بسیار موثر خواهد بود.

 

پیام بگذارید