متخصص طب سوزنی اصفهان کاهش وزن و لاغری موضعی با طب سوزنی

کاهش وزن و لاغری موضعی به روش طب سوزنی

استفاده از طب سوزنی برای کسانی که به دنبال کاهش وزن در بازه زمانی “بلند مدت” هستند و نمی خواهند از دارو استفاده کنند، بدون داشتن رژیم غذایی خاص ، بدون انجام ورزش های سنگین و طاقت فرسا و بدون احساس درد و ناراحتی ها و گرسنگی یک روش مناسب ، کاربردی و طبیعی است.

در سالهای اخیر کاهش وزن و تناسب اندام به روش طب سوزنی مورد توجه دانشمندان کشور های مختلف قرار گرفته و به عنوان روشی سالم برای کاهش وزن و حذف چربی های موضعی با بیشترین تاثیر و خصوصا برای درمان چاقی ناشی از اختلال عملکرد غدد تیروئید و هیپوفیز و … شناخته شده است و داشتن تغذیه مناسب و یا استفاده از مکمل های غذایی برای عملکرد غدد در کنار طب سوزنی برای بعضی از افراد لازم می باشد.

کاهش وزن و لاغری با استفاده از طب سوزنی به سرعت چربی اضافی را از بین می برد و با سفت کردن پوست، چروک ها و شل شدگی پوست را از بین می برد و هیچ گونه تاثیر منفی بر روی سلامتی ندارد.


بیشتر بخوانید : درمان مشکلات چاقی و لاغری با طب سوزنی


کاهش وزن با استفاده از طب سوزنی علاوه بر تقویت کلیه ها و طحال و حفظ سلامتی بدن، از طریق باز کردن مریدین ها یا کانال های انرژی که باعث از بین بردن عوامل بیماری زا در داخل بدن می شود، موجب افزایش مقاومت بدن به منظور از بین بردن عوامل بیماری چاقی، تحریک نواحی خاصی از بدن و تنظیم مریدین های بدن نیز می گردد.

این روش نه تنها بر روی کاهش وزن کلی بدن تاثیر می گذارد بلکه می تواند با از بین بردن چربی ها به صورت موضعی نیز موجب لاغری و تناسب اندام شود.در از بین بردن چربی های اضافی مثل باسن ، ران پا و سینه ها از روش های خاص و کاربردی موضعی طب سوزنی استفاده می شود تا تحریک بیشتری برای از بین بردن چربی های این قسمت های بدن شود و در مواقعی از دستگاه هایی نیز برای عملکرد سریعتر این چربی سوزی می توان استفاده کرد.

لاغری موضعی با طب سوزنی
لاغری موضعی با طب سوزنی

طب سوزنی برای لاغری شکم


همچنین طب سوزنی روش های خاصی برای افزایش حجم عضله باسن دارد که جزء موارد خاص و کلینیکی و تخصصی محسوب می شود. طب سوزنی که یکی از گنجینه های طب سنتی چین است، نقشی مهم در درمان چاقی بر عهده دارد.

متخصصان بیمارستان طب سنتی زیبایی پکن می گویند ساز و کار کاهش وزن با استفاده از طب سوزنی، تنظیم سوخت و ساز و عملکرد غدد بدن است.


متخصص طب سوزنی اصفهان

پیشنهاد مطالعه  تاثیر طب سوزنی ناباروری زنان

پیام بگذارید