متخصص طب سوزنی اصفهان | تاثیر پلاسما فرکشنال بر بافت ها

با پلاسما فرکشنال بافت ها تحت درمان قرار می گیرند

با استفاده از پلاسما فرکشنال ، بافت ها به صورت sublimate تحت درمان قرار می گیرند و تا حد زیادی از گرم شدن فضای اطراف هر ستون جلوگیری به عمل خواهد آمد. گرما در عمق گسترش یافته تا به اپیدرم و لایه پاپیلاری که حاوی سلول های فیبروبلاست است منتقل شود. نتیجه این پروسه انقباض و سفت کردن سلول های پوست است که منجر به بهبود علائم پیری، زخم و غیره می شود.

امکانات سیستم پلاسما فرکشنال

  • درمان غیرتهاجمی با تنظیم انرژی کم

در این حالت انرژی عمدتا به صورت شعاعی، و در امتداد سطح اپیدرم منتشر می شود.

  • درمان تهاجمی با تنظیم انرژی بالا

اپیدرم به صورت کامل تحت نفوذ کانال ها قرار می گیرد و انرژی عمدتا به صورت ستونی اعمال و به لایه پاپیلاری پوست و لایه رتیکولر می رسد.

  • منبع تحریک با فرکانس بالا
  • اسکن نقطه به نقطه

در روش پلاسما فرکشنال Sparx عملیات اسکن نقطه به نقطه انجام می شود.

  • طراحی هوشمند

طراحی هوشمند در ادغام و مجتمع سازی با قابلیت بالا و عملکردی پایدار

بهترین فواصل درمانی

بهترین نتایجی که از شیوه درمانی پلاسما  حاصل می شود مابین ۳ الی ۵ جلسه خواهد بود در صورتی که فرد طی هر ۳ هفته تا ماهی یکبار مجددا برای اجرای روش اقدام نماید. فواصل درمانی را متخصص پوست تشخیص می دهد و با توجه کردن به سطح بهبودی پوست و عمق درمانی که انجام شده است تعیین می کند تا چند مرتبه و با چه فاصله های زمانی مجددا این روش برای فرد اجرا گردد.

پیشنهاد مطالعه  از عوارض بوتاکس ابرو و پیشانی چه می دانید ؟

نتایج روش پلاسما فرکشنال پس از ۳ ماه به بهترین نحو ممکن قابل مشاهده است و به طور معمول بازسازی کلاژن تا حدود شش ماه ادامه خواهد داشت. پس فرد نتیجه موثر را پس از چند ماه که کلاژن سازی به طور کامل انجام می شود مشاهده خواهد کرد.

نتیجه نهایی این درمان تا مدت زیادی ماندگاری دارد. علاوه بر این، شما باید یک شیوه زندگی مناسب داشته باشید و همچنین از استرس و آفتاب گرفتن بیش از حد خودداری کنید تا بتوانید مدت زمان بیشتری از اثرات مفید آن بهره مند شوید. با انجام این روش سن شما بسیار پایین تر آمده و اعتماد بنفس قابل توجهی پیدا خواهید کرد.

مطالب پیشنهادی مرتبط : 

 

صفحه رسمی دکتر اردشیر عامری 

پیام بگذارید