متخصص طب سوزنی اصفهان | نحوه انجام لیفت نخ زیر چشم

لیفت نخ زیر چشم چگونه انجام می شود؟

یکی از متداول ترین و مهم ترین سوالاتی که در ذهن هر فرد متقاضی انجام عمل زیبایی لیفت نخ زیر چشم به وجود می آید این است که انجام لیفت زیر چشم با نخ به چه صورت می باشد. بدون شک نحوه انجام و استفاده صحیح از تکنیک مناسب برای انجام لیفت با نخ اطراف چشم مهم ترین قسمت و مرحله لیفت زیر چشم محسوب می شود و انجام صحیح آن تاثیر بسیار زیادی در نتیجه بدست آمده خواهد داشت.

برای انجام عمل زیبایی لیفت با نخ برای زیر چشم ممکن است هر پزشکی با توجه به سلیقه خاص خود روش یا متدی متفاوت را برای انجام انتخاب کند اما به طور کلی نحوه انجام لیفت زیر چشم در همه جا یکسان بوده و تنها ممکن است در برخی جزئیات با یکدیگر تفاوت هایی داشته باشند.

در ابتدا پزشک متخصص برای این که بیمار در حین انجام لیفت نخ زیر چشم احساس درد و ناراحتی نکند معمولا از یک داروی بی حس کننده موضعی برای این ناحیه استفاده می کنند تا بیمار در حین عمل راحت باشد. سپس پزشک با استفاده از سرنگ های کوچک که مخصوص انجام لیفت نخ هستند را آماده می کند.

پزشک نخ های موجود در داخل سرنگ ها را در نواحی و نقاطی که از قبل مشخص و تعیین کرده است با دقت کاشت می کند و اضافی نخ ها را با استفاده از قیچی قطع می کند. انجام این اقدامات به صورت سرپایی است و معمولا حدود ۱ ساعت به طول می انجامد.

مزایا و استفاده های لیفت 

انجام عمل زیبایی لیفت برای کاربران آن دارای مزیت ها و امتیاز های ویژه ای نسبت به سایر روش ها و متد های مشابه برای رفع چین و چروک و پف زیر چشم می باشد که قطعا با آگاهی یافتن از آن ها می توان در تصمیم گیری و انتخاب این روش مصمم تر شد.

از جمله مزیت های مهم انجام لیفت زیر چشم، جوان سازی و رفع تمامی چین خوردگی ها و پف زیر چشم می باشد که مزیت عمده استفاده از این روش محسوب می شود.

  • انجام لیفت با نخ اطراف چشم نیاز به تزریق داروی بیهوشی نمی باشد و تنها با تزریق یک بی حس کننده موضعی می توان آن را انجام داد.
  • این عمل زیبایی فرایند و مراحل پیچیده ای ندارد و به سادگی و در عرض یک ساعت به اتمام می رسد.
  •  یک عمل زیبایی کم تهاجم محسوب می شود و برای فرد متقاضی خطر خاصی را ندارد.
  • نخ های مورد استفاده در لیفت زیر چشم بسته به جنس آن ها پس از مدتی معین توسط بدن و پوست جذب می شوند و در زیر پوست باقی نخواهند ماند.
  • نخ هایی که در زیر پوست کاشت می شوند باعث تحریک کلاژن سازی پوست می شوند که منجر به افزایش شادابی و استحکام پوست خواهند شد.
پیشنهاد مطالعه  کاهش دردهای قاعدگی با طب سوزنی

به طور کلی از ویژگی های مهم این تکنیک این است که به سرعت بهبود پیدا می کند و نیازی به استراحت طولانی در خانه نیست. این روش پس از تزریق یا کرم بی حسی موضعی شروع می شود. روش استاندارد حدود ۳۰-۶۰ دقیقه ادامه دارد.

از نوع ضخیم نخ برای لیفت صورت استفاده می شود. این خارها با اتصال به پوست برداشته می شوند. نوع بدون خار فقط برای پر کردن جای خالی یا تحریک جوانسازی کلاژن استفاده می شود. از طول های کوتاه تر برای بالا بردن ابروها و نخ های ضخیم تر و بلندتر استفاده می شود تا قسمت زیرین صورت را برداشته و خطوط خنده یا فک پایین و کل صورت را برطرف کنید.

بیشتر بدانید : لیفت نخ زیر چشم

پیام بگذارید