متخصص طب سوزنی اصفهان آشنایی بیشتر با هیدروفیشیال ( هیدرودرم )

هیدروفیشیال صورت 

در این بخش سعی داریم شما را با مزیت ها و خطرات انجام هیدروفیشیال بیشتر آشنا کنیم و همچنین نحوه مراقبت بعد از انجام هیدرودرم را نیز آموزش دهیم . اگر قصد انجام این کار را دارید با ما همراه شوید : 

مزیت های هیدروفیشیال

۱- درمانی سریع با نتایجی فوری

هیدرودرم (هیدروفیشیال) مانند درمان‌های دیگر نیازمند آماده‌سازی و مقدمات خاصی نیست، بنابراین می‌توان آن را بلافاصله انجام داد. می‌توان کل فرآیند آن را در ۴۵ دقیقه انجام داد و مشتری می‌تواند بلافاصله نتایج آن را شاهد باشد.

بسیاری از افراد مشهور پیش از ظاهر شدن در برابر دوربین‌ها این درمان را انجام می‌دهند.

۲- درمانی که موجب درخشش، شفافیت و زیبا شدن پوست می‌شود. 

این درمان فوراً بر روی منافذ و خطوط ظریف قابل مشاهده در صورت تاثیر گذاشته و استحکام و بافت آن را بهبود می‌بخشد. این درمان رنگ چهره را روشن‌تر و درخشان‌تر کرده و هیچ‌گونه عوارض و عواقبی را در بر ندارد.

در نتیجه نواقص پوست از جمله جوش‌های سر سیاه در این درمان کاملاً از بین رفته و هیچ اثری از آن‌ها بر جای نخواهد ماند.

۳- داشتن پوستی سالم و محافظت شده

اکثر درمان‌های صورت بر روی بهبودی شرایط کنونی پوست تمرکز کرده‌اند اما هیدروفیشیال عوامل مختلفی را به کار می‌گیرد از جمله تزریق ویتامین‌های ضروری، مرطوب کننده‌ها و آنتی اکسیدان‌ها به پوست.

ویتامین‌ها و آنتی اکسیدان‌ها به پوست کمک می‌کنند تا در برابر نشانه‌های اولیه پیری پوست مبارزه کرده و پوست را در برابر آلودگی‌های محیطی و تاثیرات مخرب آن‌ها محافظت می‌کنند.

رطوبت باعث می‌شود تا پوست نرم و هموار باقی مانده و انعطاف‌پذیری آن را افزایش می‌دهد که این امر موجب جلوگیری از به وجود آمدن خطوط ظریف و چین و چروک‌ها می‌شود.

هیدروفیشیال
هیدروفیشیال

عوارض هیدروفیشیال

ممکن است پس از انجام برخی درمان‌ها پوست‌ دچار سوزش و التهاب شود، به همین دلیل بیمار پس از انجام این نوع درمان‌ها نمی‌تواند فعالیت روزانه خود را ادامه دهد. در برخی درمان‌ها شرایط حتی از این هم بدتر است، یعنی بیمار حتی نمی‌تواند پوست خود را به دیگران نشان دهد.

اما هیدروفیشیال درمانی ملایم است که پس از انجام آن هیچ‌گونه درد یا واکنش ناخوشایند پوست را تجربه نخواهد کرد. در واقع این درمان لذت‌بخش و ریلکس کننده پوست است و بیمار می‌تواند پس از انجام آن بلافاصله آرایش کرده و به فعالیت‌های روزانه خود ادامه دهد.

مراقبت‌های بعد از هیدرودرم 

  • فرد باید از آفتاب گرفتن یا برنزه کردن پوست تا ۴۸ ساعت اجتناب کند. اگر نمی‌تواند از این کار اجتناب کند برای جلوگیری از آسیب UV از SPF 30 یا بیشتر بر روی پوست خود استفاده کند
  • پس از ۲۴ ساعت از درمان می‌تواند بوتاکس یا تزریقات دیگر را انجام دهد.
  • پس از ۴۸ ساعت می‌تواند داروهای تجویزی موضعی را مورد استفاده قرار دهد، این موضوع برای داروهای عمومی حاوی اسید سالیسیلیک و محصولات Retin A نیز صادق است.
  • از قرار گرفتن در معرض گرما و حرارت اجتناب کند (سونا، کاردیوی شدید)
  • جهت حفظ اثر درمان، روال‌های روزانه مراقبت از پوست و آرایش خود را با متخصص زیبایی در میان بگذارد.

متخصص طب سوزنی و زیبایی اصفهان


تنظیمات سئو توسط شرکت مهندسی کلینیک ۲۴

پیشنهاد مطالعه  طب سوزنی و درد آرنج

پیام بگذارید