متخصص طب سوزنی اصفهان | تکنیک پلاسما فرکشنال

پلاسما فرکشنال  انقلابی در جوانسازی صورت و بدن

تکنیک پلاسما فرکشنال اولین روش پلاسما  و انقلابی برای جوانسازی صورت و بدن به صورت کامل است که جایگزین لیزر های فرکشنال و RF فرکشنال بوده و یک نوآوری عظیم در فناوری پلاسما به شمار می رود. پلاسما فرکشنال یک متد ایمن و بدون هیچگونه عوارض جانبی و آسیب به پوست بدن می باشد که با توجه به اثربخشی شگرفی که دارد با سرمایه گذاری بسیار کم در دسترس خواهد بود.

استفاده از انرژی پلاسما مفهومی جدید در پزشکی ضدپیری و زیبایی شناسی است و از آنجایی که در زمینه زیبایی شناسی معرفی شده است، مطالعات زیادی انجام گرفته تا اثرات سنتز کلاژن را که ممکن است نتایج طولانی مدت را توضیح دهد، مورد بررسی قرار دهد.
این محصول جدید که با نام های مختلف: پلاسما فرکشنال ؛ پلاسما ماتریکس، پلاسما فرکشنال و پلاسما کسری در میان کاربران و پزشکان زیبایی شناخته می شود و دارای طرفداران زیادی می باشد، نواحی مختلف چهره و بدن را به صورت امن با انرژی پلاسما و تنظیمات قدرت ایده آل دستگاه تحت تأثیر قرار می دهد و برای حداکثر تحریک سنتز کلاژن یک راهکار طلایی محسوب می شود.

روش کار پلاسما فرکشنال

دستگاه پزشکی پلاسما فرکشنال ، یک دستگاه فوق پیشرفته است که امکان ایجاد یونیزاسیون گاز موجود در هوا را فراهم کرده و با تولید پلاسما همراه است.
سطح قدرت، عمق نفوذ انرژی در بافت را کنترل می کند، در حالی که سطح فرکانس، درجه آسیب گرما را کنترل خواهد کرد. بنابراین این یک امر امکان پذیر است که با کنترل فرکانس از آسیب های حرارتی و خطر ابتلا به هیپرپیگمانتاسیون جلوگیری کرد.

طی استفاده از دستگاه پزشکی پلاسما فرکشنال ، ستون پلاسمای سوزنی به صورت کنترل شده و به روش فرکشنال، نقطه به نقطه به سطح پوست بدن اعمال می شود. در اصل هوای بین نیدل و سطح پوست یونیزه و آرک های کوچک ایجاد می شود.
با استفاده از پلاسما فرکشنال ، بافت ها به صورت sublimate تحت درمان قرار می گیرند و تا حد زیادی از گرم شدن فضای اطراف هر ستون جلوگیری به عمل خواهد آمد. گرما در عمق گسترش یافته تا به اپیدرم و لایه پاپیلاری که حاوی سلول های فیبروبلاست است منتقل شود. نتیجه این پروسه انقباض و سفت کردن سلول های پوست است که منجر به بهبود علائم پیری، زخم و غیره می شود.

بیشتر مطالعه کنید : قبل و بعد از درمان پلاسما فرکشنال

متخصص طب سوزنی اصفهان | درمان پلاسما فرکشنال

مزایای استفاده از تکنیک پلاسما فرکشنال چیست؟

تکنیک پلاسما فرکشنال باعث می شود که سلولهای پیر منقبض و جمع شوند و همزمان با مهارکردن ملانین پوست را بی عیب و درخشان خواهدکرد. این ابررسانای غیر تهاجمی جریان مواد مغذی را بین سلول ها افزایش می دهد و از طریق تثبیت کاویتاسیون جذب سلول را بالا می برد سبب بهبود سطح پوست شده و موثر در درمان آکنه و زخم می باشد. این روش یک روش ضد التهابی است و هیچگونه تورمی ایجاد نخواهد کرد.  سایر مزیت های این روش عبارتند از : 

  • جلوگیری از ایجاد چین و چروک در آینده در ناحیه تحت درمان
  • پاکسازی پوست و حذف چین و چروکهای نواحی مختلف بدن
  •  درمانی بدون بستری شدن و بیهوشی است.
  • تحریک سلول های پوست به صورت عمیق
  •  تقویت کننده و پاک کننده و افزاینده میزان الاستیسیته پوست می باشد.
  •  ایجاد یک سیستم گردش خون بهتر در ناحیه تحت درمان
  • تاثیر آنی و شروع فرآیند بازسازی پوست به سرعت
  •  بازسازی ساختار انرژی داخل و خارج سلول
  •  روشی صحیح، اصولی و کم درد است.
  •  متدی نوآورانه، پیشرفته و مدرن بدون استفاده از تزریقات پوستی و ایجاد عارضه های جانبی

 

پیشنهاد مطالعه  روش های خانگی درمان سیاهی و جوانسازی دور چشم

 

پیام بگذارید