متخصص طب سوزنی اصفهان | روش پلاسما فرکشنال

چرا از روش پلاسما فرکشنال برای جوانسازی صورت و بدن استفاده کنیم؟

همانطور که می دانید پیری، سبک اشتباه رژیم های غذایی ، اثرات خارجی مانند آفتاب گرفتن بیش از حد و ایجاد مشکلات پوستی در اثر تابش مستقیم نور خورشید،
بیماری ها و عارضه های ژنتیکی و غیره همگی روی ظاهر پوست تاثیر می گذارند. روش پلاسما فرکشنال یک دستگاه منحصر به فرد، مدرن و با اثربخشی بالاست که به طور فزاینده ای بیشتر به دنبال درمان در زمینه زیبایی شناسی می باشد. جوانسازی با روش پلاسما به طور هدفمند برای درمان مناطق مشکوک، اسکار آکنه، جای آبله، چروک های عمیق و خطوط استریا بکار می رود. در این روش تشکیل جدید کلاژن و الاستین به منظور بهبود کشش و تقویت پوست در کل بدن انجام می پذیرد. بخش بزرگی از جوانسازی پلاسمای کسری اینست که قادر به فرآیند لایه برداری پوست برای فعال کردن و حمایت از حذف مواد مضر از پوست بدن است.
اصل پلاسما (فاز چهارم ماده، به اصطلاح گاز یونیزه)، تولید جریان پلاسما است که با واکنش با بافت بیولوژیکی انسان و استفاده از مکانیزم های مشخص، تقویت و دفاع از یکپارچگی بافت ها و همچنین سفت و تقویت کشش همراه می باشد.
پلاسما دارای اثر لایه برداری از طریق ایجاد یک میدان الکتریکی شدید است و بنابراین اجازه می دهد جایگزینی بافت آسیب دیده با بافت جدید (حذف لایه بالایی سلول های مرده پوست) به سهولت اتفاق افتد.
روش پلاسما همچنین متابولیسم سلولی و گردش زیرجلدی را تحریک می کند و سپس مواد مضر، آسیب رسان و نقص های پوستی را حذف می کند. به طور مثال، سلولیت به طور موثری طی این شیوه حذف خواهد شد.

مزیت های استفاده از تکنیک پلاسما فرکشنال را بشناسید :

متخصص طب سوزنی اصفهان | تکنیک پلاسما فرکشنال

جوانسازی با پلاسما چگونه انجام می شود ؟

جوان سازی با پلاسما سریع و امن است . چهار شکل مختلف روش درمان با پلاسما وجود دارد که بر اساس نیازهای بیمار انتخاب می شوند . یک جلسه جوان سازی کامل صورت حدود نیم ساعت زمان می برد.با وجود اینکه جوان سازی با پلاسما بدون درد می باشد اما یک بی حسس کننده ی موضعی نیز قبل از درمان استفاده می گرد . دکتر هنوپیس دستگاه پلاسما را بر روی موضع مورد نظر حرکت می دهد ، هندپیس هرگز سطح پوست را لمس نمی کند . انرژی پلاسما به طور یکسان به سطح پوست پاشیده می شود و بازسازی کلاژن تقریبا بلافاصله شروع می گردد . تنها کمی حساس گرما بر روی پوست حس می شود .

 

پیشنهاد مطالعه  عدم تقارن صورت و درمان آن

پیام بگذارید